Hosting Joomla RAPID DC

Idealny hosting dla początkujących oraz zaawansowanych webmasterów

Hosting MAX

Hosting MAX to oferta skierowana dla osób wymagających maksymalnej wydajności bez żadnych kompromisów. Technologia Litespeed gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i maksymalne skrócenie czasu potrzebnego do załadowania strony internetowej. Szybki Hosting MAX błyskawicznie przetwarza nawet dużą liczbę zapytań, dzięki czemu nawet w przypadku wzmożonego ruchu, strona działa wydajnie i stabilnie. Nasze serwery pracują wyłącznie w oparciu o procesor Intel Xeon oraz dyski SSD klasy Enterprise, gwarantując najwyższą prędkość działaniu sklepu internetowego lub witryny.


Dyski SSD

Opieramy nasze serwery jedynie o renomowane procesory Intel Xeon oraz szybkie dyski SSD klasy Enterprise


Bezpieczeństwo

Hosting MAX wyposażony jest w technologię Imunify360, czyli kompleksowy system ochrony, który skutecznie zmaksymalizuje bezpieczeństwo Twoich danych


Kompatybilność

Hosting MAX jest stworzony z myślą o Wordpress, Prestashop i Magento, łatwo i szybko zainstalujesz potrzebne oprogramowanie.

Plany Hosting MAX


Cena za rok
49 PLN*
odnowienie po roku: 99 PLN

10GB SSD
1GB RAM
transfer bez limitu
konta e-mail bez limitu
bazy danych bez limitu
codzienny backup 5 dni historii
serwer litespeed z lscache
dostęp ssh
ochrona imunify360
Cena za rok
99 PLN*
odnowienie po roku: 199 PLN

20GB SSD
1.5GB RAM
transfer bez limitu
konta e-mail bez limitu
bazy danych bez limitu
codzienny backup 5 dni historii
serwer litespeed z lscache
dostęp ssh
ochrona imunify360

Pro

Cena za rok
149 PLN*
odnowienie po roku: 299 PLN

30GB SSD
2GB RAM
transfer bez limitu
konta e-mail bez limitu
bazy danych bez limitu
codzienny backup 5 dni historii
serwer litespeed z lscache
dostęp ssh
ochrona imunify360
Cena za rok
299 PLN*
odnowienie po roku: 599 PLN

100GB SSD
3GB RAM
transfer bez limitu
konta e-mail bez limitu
bazy danych bez limitu
codzienny backup 5 dni historii
serwer litespeed z lscache
dostęp ssh
ochrona imunify360

* Podane kwoty są cenami netto, należy do nich doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Hosting Joomla

Wybierając hosting dla Joomla, należy sprawdzić, czy usługodawca spełnia wymagania techniczne dla stron opartych na tym systemie zarządzania treścią. U nas zyskujesz gwarancję poprawnego działania CMS Joomla. Nie ma on zbyt dużych wymagań (serwer baz danych, serwer www oraz interpreter języka PHP), dlatego zapewniamy jego bezbłędne funkcjonowanie w hostingu od Rapid DC. Jeżeli chcesz zapoznać się z bardziej szczegółowymi, minimalnymi oraz zalecanymi wymaganiami tego CMSa, wejdź na oficjalną stronę Joomla. Jedną z ważniejszych kwestii w przypadku tego systemu jest oczywiście interpreter PHP, wpływający m.in. na wydajność i szybkość ładowania witryny, a także na pozycję w wynikach wyszukiwania. Zaleca się, aby był w wersji 7.0 albo wyższej. W ramach naszej oferty możesz wybierać pomiędzy wersjami 5.4, 5.5, 5.6, 7.0, 7.1, 7.2.

Oprócz tego należy zwrócić uwagę na transfer. W Rapid DC jest on nielimitowany. Kolejnymi, istotnymi cechami oferty są ilość miejsca na serwerze oraz liczba domen (u nas – nielimitowana). Oczywiście, poza parametrami, równie ważna jest sprawna obsługa techniczna klientów. Support i łatwość użytkowania mają ogromne znaczenie, zwłaszcza wtedy, gdy trzeba działać szybko. Dlatego w Rapid DC hosting Joomla obejmuje bezpłatne, całodobowe wsparcie techniczne.

Łatwa instalacja hostingu również ma znaczenie

Korzystając z naszego hostingu przy obsłudze stron opartych na CMS Joomla, stawiasz na ogromną prostotę i wygodę obsługi. Instalacja jest przeprowadzana automatycznie, a dzięki kreatorowi stron praca nad witrynami to prawdziwa przyjemność. W cenie hostingu otrzymasz od nas również Certyfikat SSL Let's encrypt, a także gwarancję dostępności usługi na poziomie 99,9%.

Transfer bez limitu

Konta pocztowe bez limitu

Bazy danych bez limitów

Obsługiwane domeny bez limitów

Bezpieczne wersje php

Certyfikaty SSL

Dostęp ssh

Bezpieczna poczta www

Instalator CMS

Serwer Litespeed HTTP/3

Wtyczki LScache i LiteMage

Automatyczne kopie bezpieczeństwa

Support 24/7

Imunify360

Superszybkie dyski SSD


Czym wyróżnia się Hosting MAX?

Hosting MAX różni się od standardowych rozwiązań przede wszystkim wyższą wydajnością, której celem jest błyskawiczne i stabilne obsługiwanie rozbudowanych i wymagających sklepów internetowych oraz stron WWW. Kolejnym wyróżnikiem jest wyższy poziom bezpieczeństwa, dzięki któremu dane użytkowników są w pełni chronione. Hosting SSD w wersji Max to również pełna kompatybilność zarówno z Magenta, Prestashop i Wordpress. Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim łatwą i intuicyjną instalację systemów, prostą obsługę oraz stabilne działanie, nawet w przypadku dużego ruchu.

Funkcje Hosting MAX Hosting
Imunify360
kompleksowy system ochrony Twoich plików
Serwer LiteSpeed z modułem Cache
który znacznie przyspieszy działanie Twojej strony lub sklepu
Mega szybkie dyski SSD
gwarantujące wiekszą wydajnośc przetwarzania Twoich danych
WP-CLI
czyli wygodne i szybkie zarządzanie Wordpressem
PHP X-RAY
czyli łatwe namierzanie problemów z Wordpressem

Technologia litespeed


Oprogramowanie Litespeed jest alternatywą dla powszechnie stosowanego apache czy nginx. Charakteryzuje się dodatkową obsługą HTTP/3 i QUIC, które zwiększają bezpieczeństwo i skracają czas ładowania stron internetowych. Litespeed znacznie szybciej przetwarza zapytania na serwerze przez co działa stabilniej przy wzmożonym ruchu na serwerze.

Ochrona Imunify360

System ochrony składający się z zapory sieciowej, systemu wykrywania i zapobiegania włamaniom (IDS i IPS), skaner malware, proaktywna ochronę (analiza działania szkodliwych skryptów) i analizatora reputacji witryny.

Zaufaj naszym rozwiązaniom.


Profesjonalny zespół techniczny dostępny 24h na dobę.


Najczęściej zadawane pytania.

Aby Ci pomóc przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań dotyczących hostingu.

Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie lub chcesz uzyskać więcej informacji na jakiś temat, skontaktuj się z nami, a z chęcią Ci pomożemy.

Kontakt
Tak, w każdej chwili, wraz z rosnącymi potrzebami można zgłosić zmianę planu na większy.
W ramach abonamentu wszyscy użytkownicy serwisu rapiddc.pl mają możliwość uzyskania profesjonalnej pomocy technicznej drogą e-mailową.
Określa limit wykorzystania procesora do określonej liczby core'ów. Po przekroczeniu limitu procesy w ramach konta są spowalniane do momentu zwolnienia zasobów przez inne procesy w ramach konta.
Transfer serwera określa całkowitą ilość danych przesyłanych z i do sieci internetowej. Użytkownik konta otrzymuje roczny pakiet przesyłu danych bez limitu. W przypadku, w którym w miesiącu zostanie przekroczona wartość 5TB transferu, pasmo przepustowości zostanie ograniczone do 10Mbps. Powrót bazowej przepustowości łącza nastąpi pierwszego dnia kolejnego miesiąca. W takim przypadku, mimo ograniczenia przepustowości łącza, transfer nadal jest nielimitowany..
Tak, każdy Klient może zlecić nam przeniesienie strony lub sklepu internetowego do Hostingu RAPID DC. Szczegóły realizacji można ustalić kontaktując się z nami
Limit pamięci ram to maksymalna ilość pamięci wykorzystywanej przez wszystkie procesy. Po przekroczeniu limitu użytkownik otrzyma komunikat z błędami 500/503 serwera WWW.
Szybkość łącz serwerów to 1 Gbps, jest to maksymalna przepustowość łącza, z jaką możliwe jest komunikowanie się z serwerem. W przypadku, w którym w miesiącu zostanie przekroczona wartość 5TB transferu, pasmo przepustowości zostanie ograniczone do 10Mbps. Powrót bazowej przepustowości łącza nastąpi pierwszego dnia kolejnego miesiąca.
Backup wykonywany jest raz dziennie. Dostępny jest do 3 dni wstecz. Udostępnienie/przywrócenie danych z kopii bezpieczeństwa jest opcjonalne i odbywa się na warunkach przedstawionych w ramach Usług Dodatkowych świadczonych przez rapiddc.pl.
Masz więcej pytań? zajrzyj tutaj

Hosting Joomla - pewna dostępność usług

Na rynku dostępne są różne CMS. Wśród otwartych systemów zarządzania treścią dużą popularnością cieszy się Joomla, dla której oferujemy profesjonalny hosting. Pod tym pojęciem kryją się stabilne serwery. Pozwolą pracować witrynie internetowej przez 24 godziny każdego dnia, dzięki czemu strona organizacji lub firmy pozostanie dostępna dla odwiedzających w pełnym wymiarze czasowym. Dotyczy to zarówno krajowych użytkowników Internetu, jak i kontrahentów z całego świata. Oferujemy bezpieczne oraz sprawdzone usługi. W razie problemów zapewniamy fachowe wsparcie.

Czym jest hosting?

Przyzwyczailiśmy się już, że strony www działają całodobowo. Z punktu widzenia odwiedzających wystarczy tylko ta wiedza, ale od strony technicznej temat jest bardziej skomplikowany. Każda witryna składa się z contentu np. zdjęć, filmów oraz treści, które muszą być gdzieś przechowywane, a następnie udostępnianie zainteresowanym stronom. W skrócie - odpowiada za to hosting dla Joomla. W Rapid DC dostarczamy serwery o rozmaitej specyfikacji. Pozwolą na prawidłowy i niezakłócony dostęp do informacji. Każdego dnia czuwamy nad poprawnością działania systemów, minimalizując ryzyko wystąpienia problemów. Zadbaliśmy o stworzenie atrakcyjnej oferty hostingu pod Joomla zarówno dla niewielkich użytkowników, jak i sporych organizacji.

Posiadamy hosting dedykowany pod Joomla

Nie każdy hosting będzie odpowiedni dla otwartych CMS. W Rapid DC mamy jednak rozwiązania dostosowane konkretnie pod Joomla. Spełniają niezbędne wymagania technicznie, co jest równoznaczne z gwarancją poprawnego działania systemu zarządzania treścią. W ramach usługi dostarczamy m.in. serwer baz danych i www. Poza tym zyskujesz zaawansowany interpreter języka PHP (w wersji od 5.4 do 7.2), od którego zależy chociażby szybkość ładowania się witryny. Pozostaje on istotny także dla pozycjonowania strony www w najpopularniejszych wyszukiwarkach. Tak skrojona oferta pozwala skupić się jedynie na pożądanym contencie, nie obawiając się problemów z jego wgraniem lub udostępnieniem. Pozwala działać w Internecie na komfortowych warunkach.

Zyskaj hosting pod Joomla z SLA/Uptime na poziomie 99,9%

Gwarancja ciągłości dostępu do witryny to podstawowe kryterium, jakie należy brać pod uwagę, gdy wybiera się hosting pod Joomla. W Rapid DC zapewniamy SLA/Uptime na poziomie 99,9%, czyli w zasadzie deklarujemy niezaburzone działanie strony www przez cały rok. W pakiecie dostarczamy także inne udogodnienia. Mowa o bardzo szybkim zapisie danych dzięki wykorzystaniu dysków SSD czy też o własnej stronie błędów. W prowadzeniu biznesu przydatne okażą się poza tym statystyki odwiedzin. Z ich pomocą szybko oszacujesz zainteresowanie produktami lub usługami. Łatwiej dostosujesz ofertę do potrzeb klientów. To istotna zaleta, gdy weźmie się pod uwagę, że Joomla składa się z tysięcy komponentów, modułów oraz dodatków rozszerzających funkcjonalności.

Bezpłatne wsparcie techniczne dla hostingu Joomla

Dbamy, aby hosting Joomla działał wydajnie przez cały czas, ale jesteśmy przygotowani na ewentualne problemy. Naszym klientom zapewniamy bezpłatne wsparcie techniczne, które pozostaje dostępne całodobowo. W razie kłopotów z witryną reagujemy szybko, sprawnie lokalizując ich źródło. Jesteśmy w stanie to zrobić, ponieważ posiadamy znaczne doświadczenie w branży. Swoje umiejętności rozwijamy od wielu lat, stale podnosząc posiadane kompetencje. Wiele uwagi przykładamy do kwestii bezpieczeństwa stron www. Hosting od Rapid DC posiada certyfikat SSL Let’s encrypt. Odpowiada on za szyfrowanie danych, gdy te wymieniane są między komputerami. Spokojny sen właścicielom witryn zapewnia też usługa backupu danych do 3 dni wstecz.

Prosta obsługa hostingu dla Joomla

Jesteśmy ekspertami, ale wiemy, że nie każdy interesuje się hostingiem pod systemy zarządzania treścią jak Joomla. Na łatwą obsługę CMS, niezależnie od posiadanej wiedzy, pozwalają specjalne panele (Direct Admin). W ramach usługi otrzymasz je od Rapid DC. Wykorzystując aplikacje, szybko opanujesz podstawowe zasady związane z administrowaniem contentem. Mówimy o mocno intuicyjnych rozwiązaniach. Na kilka pozytywnych słów zasługuje dodatkowo autoinstalator aplikacji sieciowych, który umożliwia szybkie wgranie najpopularniejszych programów. Tak skonfigurowany hosting sprawi, że praca nad witryną będzie czystą przyjemnością. Warto zainwestować w taki komfort, aby pozwolić sobie na swobodny rozwój strony www.

Przygotowaliśmy wiele pakietów hostingu pod Joomla

W ofercie posiadamy 4 podstawowe pakiety hostingu pod Joomla. Jeśli chodzi o ich wspólne cechy, są to: transfer, obsługa domen i konta e-mail bez limitu, certyfikat SSL Let’s encrypt oraz bezpłatne wsparcie techniczne. Poszczególne abonamenty różnią się za to pojemnością (od 20 do 500 GB), liczbą wirtualnych procesorów lub ilością RAM. Dzięki rozmaitej specyfikacji łatwiej dobrać abonament do profilu prowadzonej witryny. Najbardziej zaawansowane pakiety sprawdzą się przy stronach www o znacznej ilości contentu, najprostsze rozwiązania polecamy np. do blogów. Zadbaliśmy o atrakcyjną cenę abonamentów. Koszt rocznej subskrypcji pozostaje przystępny zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych.

Tani hosting RAPID DC

od 3.33 PLN*
miesięcznie
od 9.60 PLN*
miesięcznie
od 19.99 PLN*
miesięcznie
od 55.00 PLN*
za rok
od 10 PLN*
za rok

* Podane kwoty są cenami netto, należy do nich doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.