Hosting RAPID DC

Idealny hosting dla początkujących oraz zaawansowanych webmasterów

Hosting RAPID DC

Hosting w RAPID DC to bezpieczna, stabilna usługa dla Klientów dla których strona internetowa jest istotnym źródłem generowania przychodów.
Hosting RAPID DC nastawiony jest zarówno na bezpieczeństwo jak i na wydajności dzięki zastosowaniu bardzo szybkich dysków SDD.
Brak ukrytych kosztów, przejrzystość oferty daje gwarancję ceny i bezpieczeństwo.
Autoinstalator aplikacji oraz profesjonalne, całodobowe wsparcie technicznie sprawia że nasz Hosting jest usługą kompleksową, zapewniającą komfortowe użytkowanie.

Let's encrypt w pakiecie

Certyfikat SSL Let's encrypt w cenie hostigu.

Szybkie dyski SSD

Bardzo szybki zapis danych oraz wysoka wydajność dzięki zastosowaniu dysków SSD.

SLA / Uptime - 99,9%

Gwarantowana dostępność usługi na poziomie 99,9%

Cloud Starter

100.00 zł
10.00 zł
Rocznie z kodem promocyjnym HostRapid90
20 GB pojemność
Transfer: Bez limitu
1 vCPU
SSL: Let's encrypt
RAM: 512 MB
Konta e-mail: bez limitu
Konta FTP: 25
Obsługa domen: bez limitu
Wsparcie techniczne: tak
1Gbps

Cloud Biznes

200.00 zł
20.00 zł
Rocznie z kodem promocyjnym HostRapid90
50 GB pojemność
Transfer: Bez limitu
2 vCPU
SSL: Let's encrypt
RAM: 768 MB
Konta e-mail: bez limitu
Konta FTP: bez limitu
Obsługa domen: bez limitu
Wsparcie techniczne: tak
1Gbps

Cloud Pro

400.00 zł
40.00 zł
Rocznie z kodem promocyjnym HostRapid90
200 GB pojemność
Transfer: Bez limitu
3 vCPU
SSL: Let's encrypt
RAM: 1 GB
Konta e-mail: bez limitu
Konta FTP: bez limitu
Obsługa domen: bez limitu
Wsparcie techniczne: tak
1Gbps

Cloud Elite

600.00 zł
60.00 zł
Rocznie z kodem promocyjnym HostRapid90
500 GB pojemność
Transfer: Bez limitu
4 vCPU
SSL: Let's encrypt
RAM: 1,5 GB
Konta e-mail: bez limitu
Konta FTP: bez limitu
Obsługa domen: bez limitu
Wsparcie techniczne: tak
1Gbps

Hosting RAPID DC

Najważniejsze cechy wspólne Hostingu w RAPID DC

Certyfikat SSL Let's encrypt w pakiecie

Wersje PHP: 5.4, 5.5, 5.6, 7.0, 7.1, 7.2

Autoinstalator aplikacji

SLA / Uptime - 99,9%

Kopia bezpieczeństwa - backup do 3 dni wstecz

Szybkość łącz serwerów - 1 Gbps

Bezpłatne wsparcie techniczne

Własne strony błędów

Obsługa nielimitowanej liczby domen

Obsługa nielimitowanej liczby kont e-mail

Statystyki odwiedzin

FTP z poziomu przeglądarki

Panel zarządzania - Direct Admin

Poczta dla urządzeń mobilnych

Zaufaj naszym rozwiązaniom.


Profesjonalny zespół techniczny dostępny 24h na dobę.


Najczęściej zadawane pytania.

Aby Ci pomóc przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań dotyczących hostingu.

Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie lub chcesz uzyskać więcej informacji na jakiś temat, skontaktuj się z nami, a z chęcią Ci pomożemy.

Kontakt
Tak, w każdej chwili, wraz z rosnącymi potrzebami można zgłosić zmianę planu na większy.
W ramach abonamentu wszyscy użytkownicy serwisu rapiddc.pl mają możliwość uzyskania profesjonalnej pomocy technicznej drogą e-mailową.
Określa limit wykorzystania procesora do określonej liczby core'ów. Po przekroczeniu limitu procesy w ramach konta są spowalniane do momentu zwolnienia zasobów przez inne procesy w ramach konta.
Transfer serwera określa całkowitą ilość danych przesyłanych z i do sieci internetowej. Użytkownik konta otrzymuje roczny pakiet przesyłu danych bez limitu. W przypadku, w którym w miesiącu zostanie przekroczona wartość 5TB transferu, pasmo przepustowości zostanie ograniczone do 10Mbps. Powrót bazowej przepustowości łącza nastąpi pierwszego dnia kolejnego miesiąca. W takim przypadku, mimo ograniczenia przepustowości łącza, transfer nadal jest nielimitowany..
Tak, każdy Klient może zlecić nam przeniesienie strony lub sklepu internetowego do Hostingu RAPID DC. Szczegóły realizacji można ustalić kontaktując się z nami
Limit pamięci ram to maksymalna ilość pamięci wykorzystywanej przez wszystkie procesy. Po przekroczeniu limitu użytkownik otrzyma komunikat z błędami 500/503 serwera WWW.
Szybkość łącz serwerów to 1 Gbps, jest to maksymalna przepustowość łącza, z jaką możliwe jest komunikowanie się z serwerem. W przypadku, w którym w miesiącu zostanie przekroczona wartość 5TB transferu, pasmo przepustowości zostanie ograniczone do 10Mbps. Powrót bazowej przepustowości łącza nastąpi pierwszego dnia kolejnego miesiąca.
Backup wykonywany jest raz dziennie. Dostępny jest do 3 dni wstecz. Udostępnienie/przywrócenie danych z kopii bezpieczeństwa jest opcjonalne i odbywa się na warunkach przedstawionych w ramach Usług Dodatkowych świadczonych przez rapiddc.pl.
Masz więcej pytań? zajrzyj tutaj

Hosting WWW dla użytkownika indywidualnego i biznesu

Zawartość witryny, jej kod, grafika i treści, musi być przechowywana na serwerze, aby można ją było oglądać online. Serwer to komputer, który łączy innych użytkowników sieci z Twoją witryną z dowolnego miejsca na świecie. Udostępnione miejsce na tym serwerze nazywamy hostingiem WWW. Jako doświadczeni dostawcy usług internetowych, dysponujemy serwerami, łącznością i nowoczesnymi rozwiązaniami, które gwarantują niezawodne działanie hostingu domeny. Oferujemy różnorodne plany hostingowe, odpowiadające potrzebom zarówno indywidualnych użytkowników, jak i dużych organizacji.

Dlaczego warto wybierać hosting stron od zaufanego dostawcy?

Jeśli planujesz efektywnie działać w internecie, niezawodny hosting domeny jest niezbędny. W naszej ofercie znajdziesz kilka opcji planów hostingowych – wybór zależy od tego, w jaki sposób zamierzasz korzystać z witryny oraz jak bardzo zaawansowanych rozwiązań i dużej pojemności potrzebujesz. Tani hosting stron w pełni zadowoli użytkowników tworzących proste strony, które mają pełnić rolę np. wizytówek lub blogów. Nieco droższe warianty na pewno sprawdzą się w przypadku rozbudowanych serwisów czy sklepów internetowych. Bez względu na rodzaj planu, Twoja strona będzie ładować się błyskawicznie i działać bardzo stabilnie, co na pewno docenią osoby odwiedzające witrynę.

Hosting internetowy uzupełniony o dodatkowe rozwiązania

Oferta Rapid DC gwarantuje nie tylko bezproblemowe działanie strony. Wybierając hosting, cena obejmuje także m.in. certyfikat SSL Let's encrypt, który szyfruje połączenie i zabezpiecza informacje wymieniane pomiędzy dwoma komputerami przed odczytem przez osoby do tego niepowołane. W pakiecie otrzymujesz możliwość tworzenia kont e-mail bez limitu, 1 Gbps szybkości łącza serwerów oraz profesjonalne wsparcie techniczne. Proces zakładania i zarządzania stroną ułatwia autoinstalator aplikacji. Dzięki hostingowi dla stron działających w WordPress błyskawicznie można przygotować witrynę do działania. W przypadku jakichkolwiek problemów z funkcjonowaniem strony przydatna jest również opcja wykorzystania kopii bezpieczeństwa do trzech dni wstecz.

Niezawodny tani hosting z domeną internetową

Korzystanie z usług internetowych u jednego dostawcy jest bardzo komfortowym rozwiązaniem. Dlatego też w Rapid DC do hostingu www proponujemy domenę za 1 zł! Dzięki temu otrzymujesz kompleksowe wsparcie techniczne przez całą dobę. Jeśli chcesz przenieść swoją stronę internetową lub sklep online oparty o PrestaShop czy Magento do naszego hostingu, szybko zrealizujemy dla Ciebie ten proces, zapewniając najwyższą jakość usług!