Rapidbox

Bezpieczny dom dla twoich danych

RAPIDBOX RAPID DC

Rapid Box, to Twoja prywatna przestrzeń w chmurze. Przechowuj zdjęcia, pliki, dokumenty… co tylko zechcesz, bez obaw o utratę danych w wyniku fizycznego uszkodzenia dysku. Na Rapid Box zalogujesz się z każdego urządzenia, dzięki temu możesz korzystać ze swoich plików zarówno z komputera jak i telefonu czy tabletu, a jeśli będziesz chciał podzielić się z kimś swoimi plikami udostępnisz je w bardzo prosty i intuicyjny sposób. Rapid Box to nie tylko wygoda ale również bezpieczeństwo - gwarancja, że nawet w przypadku awarii, Twoje pliki będą bezpieczne. Rapid Box może zostać użyty jako rozszerzenie powierzchni dyskowej usługi VPS SSD oraz VPS NVMe! Kliknij tutaj i zobacz nasz poradnik.

OnlyOffice - wygoda pracy zdalnej.

Praca grupowa nigdy nie była tak łatwa.

Dostęp na każdej platformie

Pracuj i współdziel dokumenty na każdej platformie - PC, Mac, Android

Rapidbox
Łatwe udostępnianie plików

Twórz dokumenty ze znajomymi i wspołpracownikami. Udostępniaj jednym kilknięciem.

Bezpieczeństwo danych

Potrójna replikacja danych na poziomie storage i antywirus.

Wybierz preferowany pakiet RapidBOX

  Przestrzeń dyskowa Cena msc Cena rok Cena za miesiąc przy płatności za rok  
Rapidbox.Free1 5GB Cena/mscza darmo1 Cena/rokza darmo1 Cena(rok)/mscza darmo1 Zamów
Rapidbox.Lite 100GB Cena/msc10 PLN2 Cena/rok96 PLN2 Cena(rok)/msc8 PLN2 Zamów
Rapidbox.Basic 500GB Cena/msc25 PLN2 Cena/rok240 PLN2 Cena(rok)/msc20 PLN2 Zamów
Rapidbox.Big 1000GB Cena/msc45 PLN2 Cena/rok432 PLN2 Cena(rok)/msc36 PLN2 Zamów

1 Rapidbox.Free otrzymasz za darmo, jeśli wyrazisz wszystkie zgody marketingowe

2 Podane kwoty są cenami netto, należy do nich doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

RapidBOX - dodatkowa przestrzeń dla VPS

Usługa RapidBOX może służyć za dodatkowy dysk dla Twojego VPS! Kliknij tutaj i zobacz, jakie to proste!


KOMPUTER/TELEFON/TABLET


Multiplatformowość


Dzięki RapidBOX będziesz miał dostęp
do swoich plików z dowolnego urządzenia.POBIERZ APLIKACJĘ:


Zalety posiadania RapidBOX


Dostępność

Pliki umieszczone na Rapidboxie są dla Ciebie dostępne z każdego urządzenia z dostępem do internetu


Bezpieczeństwo

Potrójna replikacja danych, autoryzacja dwuetapowa za pomocą SMS lub tokenów TOTP.


Elastyczność

Jeśli wybrany pakiet okaze się za mały, możesz w każdym momencie ulepszyć wybrany pakiet, zwiększając powerzchnię dyskową

Najczęściej zadawane pytania

Transfer serwera określa całkowitą ilość danych przesyłanych z i do sieci internetowej. Użytkownik konta otrzymuje miesięczny pakiet przesyłu danych bez limitu. W przypadku, w którym w miesiącu zostanie przekroczona wartość 5TB transferu, pasmo przepustowości zostanie ograniczone do 10Mbps. Powrót bazowej przepustowości łącza nastąpi pierwszego dnia kolejnego miesiąca. W takim przypadku, mimo ograniczenia przepustowości łącza, transfer nadal jest nielimitowany.
Szybkość łącz serwerów to 1 Gbps, jest to maksymalna przepustowość łącza, z jaką możliwe jest komunikowanie się z serwerem. W przypadku, w którym w miesiącu zostanie przekroczona wartość wskazana w pakiecie, pasmo przepustowości zostanie ograniczone do 10Mbps. Powrót bazowej przepustowości łącza nastąpi pierwszego dnia kolejnego miesiąca.
Backup wykonujemy raz w tygodniu, przechowujemy 2 ostatnie kopie. Udostępnienie/przywrócenie danych z kopii bezpieczeństwa jest opcjonalne i odbywa się na warunkach przedstawionych w ramach Usług Dodatkowych świadczonych przez rapiddc.pl.
W dowolnym momencie możesz podnieść pakiet serwera VPS rapiddc. Skontaktuj się z nami, dokonamy zmiany parametrów: info@rapiddc.pl
Nasze serwery odpowiadające za VPSy używają wirtualizacji KVM. Pełna wirtualizacja umożliwia izolację zasobów oraz instalację praktycznie każdego systemu operacyjnego
W przypadku szybkich płatności (takich jak Paypal, dotpay) serwer VPS jest tworzony w przeciągu 5 minut. Jeżeli czas aktywacji przekroczył 10 minut skontaktuj się z naszym działem technicznym.
Domyślnie klient w trakcie zamawiania może wybrać systemy z rodziny Linux (Debian, Centos, Ubuntu, Fedora) po instalacji serwera VPS klient może skorzystać z samodzielnej instalacji za pomocą modułu ISO.
Wraz z każdym serwerem VPS dostarczany jest jeden publiczny adres IPv4.
Każdy klient może w pełni bezpłatnie wykonać reinstalację serwera we własnym zakresie, może skorzystać z opcji instalacji automatycznej (z wyboru systemu) lub manualnej (za pomocą obrazu ISO) .
W przypadku małych ataków stosujemy filtrowanie ruchu, jeżeli atak DDoS jest znaczny stosujemy pełny lub częściowy blackholing BGP.
Na chwilę obecną adresy IPv6 dostarczamy jedynie do serwerów dedykowanych
Tak, jednakże, ze względu na częste wymagania indywidualne instalację taką należy wykonać manualnie za pomocą własnego obrazu ISO.
Tak, należy nam dostarczyć obraz ISO kontaktując się z nami za pomocą systemu ticketowego.
W przypadku przekroczenia miesięcznego transferu stosujemy tzw. lejek, tzn prędkość zostaje przycięta do 10Mbit/s (Download i upload).
W przypadku adresów publicznych dostarczonych wraz z VPSami nie dostarczamy firewalla. Tzn. adres jest w pełni publiczny, bez wycinanych portów itp.
Posiadamy wsparcie techniczne 24h w przypadku potrzeby asysty technicznej skontaktuj się z naszym działem technicznym w celu wyceny, mailowo serwis@rapiddc.pl lub otwórz zgłoszenie
W przypadku instalowanych automatycznie przez Rapid DC systemów Linux można skorzystać z opcji zrestartuj hasło w panelu VPS.

Tani hosting RAPID DC

od 3.33 PLN*
miesięcznie
od 9.60 PLN*
miesięcznie
od 19.99 PLN*
miesięcznie
od 55.00 PLN*
za rok
od 10 PLN*
za rok

* Podane kwoty są cenami netto, należy do nich doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.