Hosting Magento RAPID DC

Idealny hosting dla początkujących oraz zaawansowanych webmasterów

Hosting RAPID DC

Hosting w RAPID DC to bezpieczna, stabilna usługa dla Klientów dla których strona internetowa jest istotnym źródłem generowania przychodów.
Hosting RAPID DC nastawiony jest zarówno na bezpieczeństwo jak i na wydajności dzięki zastosowaniu bardzo szybkich dysków SDD.
Brak ukrytych kosztów, przejrzystość oferty daje gwarancję ceny i bezpieczeństwo.
Autoinstalator aplikacji oraz profesjonalne, całodobowe wsparcie technicznie sprawia że nasz Hosting jest usługą kompleksową, zapewniającą komfortowe użytkowanie.

Let's encrypt w pakiecie

Certyfikat SSL Let's encrypt w cenie hostigu.

Szybkie dyski SSD

Bardzo szybki zapis danych oraz wysoka wydajność dzięki zastosowaniu dysków SSD.

SLA / Uptime - 99,9%

Gwarantowana dostępność usługi na poziomie 99,9%

Cloud Starter

100.00 PLN*
10.00 PLN*
Rocznie
20 GB pojemność
Transfer: Bez limitu
1 vCPU
SSL: Let's encrypt
RAM: 512 MB
Konta e-mail: bez limitu
Konta FTP: 25
Obsługa domen: bez limitu
Wsparcie techniczne: tak
1Gbps

Cloud Biznes

200.00 PLN*
20.00 PLN*
Rocznie
50 GB pojemność
Transfer: Bez limitu
2 vCPU
SSL: Let's encrypt
RAM: 768 MB
Konta e-mail: bez limitu
Konta FTP: bez limitu
Obsługa domen: bez limitu
Wsparcie techniczne: tak
1Gbps

Cloud Pro

400.00 PLN*
40.00 PLN*
Rocznie
200 GB pojemność
Transfer: Bez limitu
3 vCPU
SSL: Let's encrypt
RAM: 1 GB
Konta e-mail: bez limitu
Konta FTP: bez limitu
Obsługa domen: bez limitu
Wsparcie techniczne: tak
1Gbps

Cloud Elite

600.00 PLN*
60.00 PLN*
Rocznie
500 GB pojemność
Transfer: Bez limitu
4 vCPU
SSL: Let's encrypt
RAM: 1,5 GB
Konta e-mail: bez limitu
Konta FTP: bez limitu
Obsługa domen: bez limitu
Wsparcie techniczne: tak
1Gbps

* Podane kwoty są cenami netto, należy do nich doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Hosting Magento

Sklep internetowy to specyficzny rodzaj biznesu, który wymaga niezawodnego i bardzo wydajnego hostingu. Ma to znaczenie zarówno w przypadku małych, jak i dużych e-sklepów. Działając w środowisku internetowym, warto być przygotowanym na różne sytuacje, takie jak np. nagłe zwiększenie ruchu na stronie. Hosting od Rapid DC to idealne rozwiązanie dla osób, które oczekują bezpiecznej i stabilnej usługi. W ramach naszej oferty zyskujesz wysoką wydajność platformy Magento dzięki zastosowaniu super szybkich dysków SSD. Czas ładowania jest bardzo krótki, dzięki czemu klienci chętniej pozostają na stronie sklepu i korzystają z twoich usług.

Nasze rozwiązania optymalizują działanie sklepów Magento, gwarantując szybkie i odpowiednio zabezpieczone serwery. Szybkość łącz w Rapid DC wynosi 1 Gbps. Ogromne znaczenie ma dla nas nie tylko płynność działania, ale też dostępność serwera, która plasuje się na poziomie 99,9 %. Oczywiście awarie zdarzają się nawet najlepszym, dlatego warto trzymać rękę na pulsie i mieć szybki dostęp do pomocy doświadczonych administratorów i programistów. Z tego względu zapewniamy również bezpłatne, 24-godzinne wsparcie działu technicznego.

Sklep internetowy, który działa bez zarzutów

W Rapid DC zyskujesz dostęp do wielu znaczących udogodnień. W pakiecie z dowolną ofertą hostingową otrzymujesz certyfikat SSL Let's encrypt. Obsługiwane przez nas wersje PHP to 5.4, 5.5, 5.6, 7.0, 7.1, 7.2. Wspólne cechy wszystkich pakietów to: FTP z poziomu przeglądarki, backup do 3 dni wstecz, własne strony błędów, obsługę nielimitowanej liczby domen i kont e-mail czy statystyki.

Hosting RAPID DC

Najważniejsze cechy wspólne Hostingu w RAPID DC

Certyfikat SSL Let's encrypt w pakiecie

Wersje PHP: 5.4, 5.5, 5.6, 7.0, 7.1, 7.2

Autoinstalator aplikacji

SLA / Uptime - 99,9%

Kopia bezpieczeństwa - backup do 3 dni wstecz

Szybkość łącz serwerów - 1 Gbps

Bezpłatne wsparcie techniczne

Własne strony błędów

Obsługa nielimitowanej liczby domen

Obsługa nielimitowanej liczby kont e-mail

Statystyki odwiedzin

FTP z poziomu przeglądarki

Panel zarządzania - Direct Admin

Poczta dla urządzeń mobilnych

Zaufaj naszym rozwiązaniom.


Profesjonalny zespół techniczny dostępny 24h na dobę.


Najczęściej zadawane pytania.

Aby Ci pomóc przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań dotyczących hostingu.

Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie lub chcesz uzyskać więcej informacji na jakiś temat, skontaktuj się z nami, a z chęcią Ci pomożemy.

Kontakt
Tak, w każdej chwili, wraz z rosnącymi potrzebami można zgłosić zmianę planu na większy.
W ramach abonamentu wszyscy użytkownicy serwisu rapiddc.pl mają możliwość uzyskania profesjonalnej pomocy technicznej drogą e-mailową.
Określa limit wykorzystania procesora do określonej liczby core'ów. Po przekroczeniu limitu procesy w ramach konta są spowalniane do momentu zwolnienia zasobów przez inne procesy w ramach konta.
Transfer serwera określa całkowitą ilość danych przesyłanych z i do sieci internetowej. Użytkownik konta otrzymuje roczny pakiet przesyłu danych bez limitu. W przypadku, w którym w miesiącu zostanie przekroczona wartość 5TB transferu, pasmo przepustowości zostanie ograniczone do 10Mbps. Powrót bazowej przepustowości łącza nastąpi pierwszego dnia kolejnego miesiąca. W takim przypadku, mimo ograniczenia przepustowości łącza, transfer nadal jest nielimitowany..
Tak, każdy Klient może zlecić nam przeniesienie strony lub sklepu internetowego do Hostingu RAPID DC. Szczegóły realizacji można ustalić kontaktując się z nami
Limit pamięci ram to maksymalna ilość pamięci wykorzystywanej przez wszystkie procesy. Po przekroczeniu limitu użytkownik otrzyma komunikat z błędami 500/503 serwera WWW.
Szybkość łącz serwerów to 1 Gbps, jest to maksymalna przepustowość łącza, z jaką możliwe jest komunikowanie się z serwerem. W przypadku, w którym w miesiącu zostanie przekroczona wartość 5TB transferu, pasmo przepustowości zostanie ograniczone do 10Mbps. Powrót bazowej przepustowości łącza nastąpi pierwszego dnia kolejnego miesiąca.
Backup wykonywany jest raz dziennie. Dostępny jest do 3 dni wstecz. Udostępnienie/przywrócenie danych z kopii bezpieczeństwa jest opcjonalne i odbywa się na warunkach przedstawionych w ramach Usług Dodatkowych świadczonych przez rapiddc.pl.
Masz więcej pytań? zajrzyj tutaj

Hosting Magento

Jeśli chodzi o najbardziej rozbudowane platformy dla sklepów internetowych, trzeba wspomnieć o Magento. Hosting takich systemów musi spełniać określone warunki, aby skutecznie poradzić sobie ze sporym ruchem na witrynie. Mowa tu zarówno o ilości działań podejmowanych przez użytkowników, jak i samej liczbie odwiedzających. Do tego trzeba doliczyć obciążenia strony www wynikające z zawartego na niej contentu. Uwzględniając wszystkie możliwie czynniki, jesteśmy w stanie zaoferować hosting dla Magento, dzięki któremu strona będzie działała płynnie i stabilnie przez cały rok.

Dostosowaliśmy parametry hostingu do platformy Magento

Magento wskazuje się jako jedną z najchętniej wybieranych platform do tworzenia sklepów internetowych na świecie. Olbrzymia popularność systemu wynika m.in. z imponującej listy funkcjonalności. Pozwala spersonalizować sposób działania witryny w taki sposób, aby pozostawał zgodny z profilem prowadzonego biznesu. Co ważne, skrypt przystosowano do nieograniczonej rozbudowy, a więc gdy tylko zajdzie potrzeba, można zmienić np. design strony www. Tak zaawansowane rozwiązanie musi posiadać hosting o równie imponujących parametrach. W Rapid DC oferujemy serwery dla Magento, które mogą mieć nawet 500 GB pojemności. Ich szybką pracę przez całą dobę gwarantują dyski SSD, spora ilość RAM oraz duża liczba wirtualnych procesorów.

Wydajny hosting dla Magento - zadbaj o komfort klientów

Każdy zna sytuację, kiedy witryna ładuje się zbyt długo, przez co zamykamy stronę www, zanim zdąży się wczytać. W przypadku sklepu internetowego to niezwykle niebezpieczna sytuacja, bo oznacza utratę potencjalnego klienta, a tym samym - zysków. Uniknięcie takich problemów to kolejny powód, dla którego warto wybrać hosting Magento od Rapid DC. Zadbaliśmy o niezwykle wydajne i szybkie serwery. Pomogą przyspieszyć otwieranie witryny, skracając czas do minimum od strony technicznej. Z pewnością docenią to klienci sklepu internetowego, ponieważ będą mogli poszukiwać ulubionych produktów w komfortowych warunkach. Jeśli szukasz bezpiecznej i stabilnej usługi, nasz hosting jest właśnie dla Ciebie!

Kompleksowy hosting Magento dla małych i dużych sklepów

W ofercie posiadamy różne pakiety usług. Najtańsze abonamenty oraz ich parametry będą optymalne dla mniejszych sklepów. Właściciele dużych platform zakupowych mogą za to zastanowić się nad najbardziej rozbudowanymi hostingami Magento, gdzie otrzymają szybkie dyski SSD o pojemności 500 GB, 4 vCPU (wirtualne procesory) i 1,5 GB RAM-u. Poszczególne pakiety posiadają także szereg wspólnych korzyści. Współpracując z Rapid DC, otrzymasz szybkie łącze, bezpłatne wsparcie techniczne przez całą dobę oraz nielimitowaną obsługę domen, kont e-mailowych i transferu. Tak wiele korzyści zamknęliśmy w bardzo atrakcyjnym cenowo abonamencie. Łatwo znajdziesz pakiet idealnie dostosowany do swoich potrzeb oraz posiadanego budżetu.

Hosting Magento obejmuje dostęp do statystyk i stron błędów

Skuteczne zarządzanie sprzedażą internetową wymaga odpowiedniej wiedzy. Informacje uzyskasz ze statystyk odwiedzin witryny, jakie dostarczamy w ramach hostingu dla Magento. Dzięki kompleksowemu zestawieniu danych przeprowadzisz optymalizację działań sprzedażowych, zwiększając zyski. Firmom z branży e-commerce dajemy również dostęp do własnej strony błędów. Jesteśmy w stanie zapewnić komfortowe rozwiązania dostosowane do indywidualnych wymagań klientów, ponieważ posiadamy odpowiednie doświadczenie. Doskonale odnajdujemy się hostingowych realiach, dlatego proponujemy pakiety zawierające sprawdzone, najbardziej przydatne narzędzia do zarządzania stronami www. Chętnie doradzimy w wyborze najlepszej opcji dla Twojego sklepu.

Wygodnie zarządzaj hostingiem Magento

Hosting Magento od Rapid DC gwarantuje ponadprzeciętną ciągłość pracy witryny (SLA / Uptime na poziomie 99,9%). Naszym atutem pozostają także narzędzia do zarządzania platformą. Na tym polu warto wymienić chociażby bardzo intuicyjnie działający panel Direct Admin. Codzienną pracę ułatwia poza tym autoinstalator aplikacji, który automatyzuje zadania związane z instalowaniem kluczowych programów. Z naszych usług skorzystasz w dowolnym momencie. Będziemy idealnym wyborem, gdy dopiero otwierasz sklep internetowy, ale zajmujesz się też przenoszeniem stron od innych usługodawców. W tym celu wystarczy się z nami skontaktować i ustalić szczegóły, a my zajmiemy się resztą. Czekamy na Twój telefon lub e-mail.

Hosting Magento zapewni wysoki poziom ochrony danych

Przygotowaliśmy hosting dla Magento, który posiada w pakiecie certyfikat SSL Let's encrypt. Jego zadaniem pozostaje odpowiednie szyfrowanie danych, a więc całodobowa ochrona informacji wymienianych między komputerami. Dzięki temu klienci sklepu internetowego zawsze będą mieli pewność, że poruszają się po stronie o odpowiednim poziomie zabezpieczeń. Dbamy także o komfort właścicieli witryn. W ramach hostingu Magento zapewniamy backup contentu do 3 dni wstecz. Okaże się to niezastąpionym wsparciem, gdy np. dojdzie do nieprzewidzianej awarii strony www spowodowanej zewnętrznymi czynnikami. W takich przypadkach poza backupem możesz skorzystać również z darmowej pomocy technicznej Rapid DC.