Hosting Wordpress RAPID DC

Idealny hosting dla początkujących oraz zaawansowanych webmasterów

Hosting MAX

Hosting MAX to oferta skierowana dla osób wymagających maksymalnej wydajności bez żadnych kompromisów. Technologia Litespeed gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i maksymalne skrócenie czasu potrzebnego do załadowania strony internetowej. Szybki Hosting MAX błyskawicznie przetwarza nawet dużą liczbę zapytań, dzięki czemu nawet w przypadku wzmożonego ruchu, strona działa wydajnie i stabilnie. Nasze serwery pracują wyłącznie w oparciu o procesor Intel Xeon oraz dyski SSD klasy Enterprise, gwarantując najwyższą prędkość działaniu sklepu internetowego lub witryny.


Dyski SSD

Opieramy nasze serwery jedynie o renomowane procesory Intel Xeon oraz szybkie dyski SSD klasy Enterprise


Bezpieczeństwo

Hosting MAX wyposażony jest w technologię Imunify360, czyli kompleksowy system ochrony, który skutecznie zmaksymalizuje bezpieczeństwo Twoich danych


Kompatybilność

Hosting MAX jest stworzony z myślą o Wordpress, Prestashop i Magento, łatwo i szybko zainstalujesz potrzebne oprogramowanie.

Plany Hosting MAX


Cena za rok
49 PLN*
odnowienie po roku: 99 PLN

10GB SSD
1GB RAM
transfer bez limitu
konta e-mail bez limitu
bazy danych bez limitu
codzienny backup 5 dni historii
serwer litespeed z lscache
dostęp ssh
ochrona imunify360
Cena za rok
99 PLN*
odnowienie po roku: 199 PLN

20GB SSD
1.5GB RAM
transfer bez limitu
konta e-mail bez limitu
bazy danych bez limitu
codzienny backup 5 dni historii
serwer litespeed z lscache
dostęp ssh
ochrona imunify360

Pro

Cena za rok
149 PLN*
odnowienie po roku: 299 PLN

30GB SSD
2GB RAM
transfer bez limitu
konta e-mail bez limitu
bazy danych bez limitu
codzienny backup 5 dni historii
serwer litespeed z lscache
dostęp ssh
ochrona imunify360
Cena za rok
299 PLN*
odnowienie po roku: 599 PLN

100GB SSD
3GB RAM
transfer bez limitu
konta e-mail bez limitu
bazy danych bez limitu
codzienny backup 5 dni historii
serwer litespeed z lscache
dostęp ssh
ochrona imunify360

* Podane kwoty są cenami netto, należy do nich doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Hosting Wordpress

Decydując się na hosting dla stron działających w WordPress, trzeba zwrócić uwagę m.in. na optymalizację wydajności. Należy upewnić się, czy witryna jest odpowiednio zabezpieczona i ładuje się dostatecznie szybko. Równie ważny jest wysoki stopień zgodności z wymogami WordPressa. Właśnie dlatego warto postawić na ofertę Rapid DC, zapewniającą bardzo szybki zapis danych i optymalizację wydajności, dzięki zastosowaniu dysków SSD, które minimalizują czas dostępu do danych. Kolejną, mocną stroną naszego hostingu jest PHP 5/PHP 7, dostępne w wersjach: 5.4, 5.5, 5.6, 7.0, 7.1, 7.2.

Praca na hostingu WordPress za pośrednictwem naszych serwerów będzie w 100 % komfortowa i bezpieczna. Na bieżąco tworzone są kopie bezpieczeństwa (backup 3 dni wstecz). W pakiecie klient otrzymuje certyfikat SSL Let’s enrypt, zapewniający bezpieczną transmisję danych pomiędzy serwerem a przeglądarką. W naszej ofercie znajdziesz też obsługę nielimitowanej liczby domen oraz kont e-mail, statystyki odwiedzin, oraz SLA / Uptime - 99,9%. Zarządzanie stroną będzie bardzo wygodne dzięki prostemu w obsłudze panelowi Direct Admin. Kolejnym udogodnieniem jest auto instalator, który zdecydowanie skraca i ułatwia zainstalowanie wielu, często używanych aplikacji sieciowych.

Hosting dla zaawansowanych i początkujących użytkowników

Nasza oferta to idealne rozwiązanie dla stron działających w CMS WordPress. Spełnia najważniejsze wymagania: PHP 5 i PHP 7, backup 3 dni wstecz, certyfikat SSL w cenie, bardzo szybka technologia dyskowa SSD, szybkość łącz serwerów na poziomie 1 Gbps. Co więcej, Rapid DC zapewnia swoim klientom bezpłatne wsparcie techniczne, działające przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Transfer bez limitu

Konta pocztowe bez limitu

Bazy danych bez limitów

Obsługiwane domeny bez limitów

Bezpieczne wersje php

Certyfikaty SSL

Dostęp ssh

Bezpieczna poczta www

Instalator CMS

Serwer Litespeed HTTP/3

Wtyczki LScache i LiteMage

Automatyczne kopie bezpieczeństwa

Support 24/7

Imunify360

Superszybkie dyski SSD


Czym wyróżnia się Hosting MAX?

Hosting MAX różni się od standardowych rozwiązań przede wszystkim wyższą wydajnością, której celem jest błyskawiczne i stabilne obsługiwanie rozbudowanych i wymagających sklepów internetowych oraz stron WWW. Kolejnym wyróżnikiem jest wyższy poziom bezpieczeństwa, dzięki któremu dane użytkowników są w pełni chronione. Hosting SSD w wersji Max to również pełna kompatybilność zarówno z Magenta, Prestashop i Wordpress. Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim łatwą i intuicyjną instalację systemów, prostą obsługę oraz stabilne działanie, nawet w przypadku dużego ruchu.

Funkcje Hosting MAX Hosting
Imunify360
kompleksowy system ochrony Twoich plików
Serwer LiteSpeed z modułem Cache
który znacznie przyspieszy działanie Twojej strony lub sklepu
Mega szybkie dyski SSD
gwarantujące wiekszą wydajnośc przetwarzania Twoich danych
WP-CLI
czyli wygodne i szybkie zarządzanie Wordpressem
PHP X-RAY
czyli łatwe namierzanie problemów z Wordpressem

Technologia litespeed


Oprogramowanie Litespeed jest alternatywą dla powszechnie stosowanego apache czy nginx. Charakteryzuje się dodatkową obsługą HTTP/3 i QUIC, które zwiększają bezpieczeństwo i skracają czas ładowania stron internetowych. Litespeed znacznie szybciej przetwarza zapytania na serwerze przez co działa stabilniej przy wzmożonym ruchu na serwerze.

Ochrona Imunify360

System ochrony składający się z zapory sieciowej, systemu wykrywania i zapobiegania włamaniom (IDS i IPS), skaner malware, proaktywna ochronę (analiza działania szkodliwych skryptów) i analizatora reputacji witryny.

Zaufaj naszym rozwiązaniom.


Profesjonalny zespół techniczny dostępny 24h na dobę.


Najczęściej zadawane pytania.

Aby Ci pomóc przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań dotyczących hostingu.

Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie lub chcesz uzyskać więcej informacji na jakiś temat, skontaktuj się z nami, a z chęcią Ci pomożemy.

Kontakt
Tak, w każdej chwili, wraz z rosnącymi potrzebami można zgłosić zmianę planu na większy.
W ramach abonamentu wszyscy użytkownicy serwisu rapiddc.pl mają możliwość uzyskania profesjonalnej pomocy technicznej drogą e-mailową.
Określa limit wykorzystania procesora do określonej liczby core'ów. Po przekroczeniu limitu procesy w ramach konta są spowalniane do momentu zwolnienia zasobów przez inne procesy w ramach konta.
Transfer serwera określa całkowitą ilość danych przesyłanych z i do sieci internetowej. Użytkownik konta otrzymuje roczny pakiet przesyłu danych bez limitu. W przypadku, w którym w miesiącu zostanie przekroczona wartość 5TB transferu, pasmo przepustowości zostanie ograniczone do 10Mbps. Powrót bazowej przepustowości łącza nastąpi pierwszego dnia kolejnego miesiąca. W takim przypadku, mimo ograniczenia przepustowości łącza, transfer nadal jest nielimitowany..
Tak, każdy Klient może zlecić nam przeniesienie strony lub sklepu internetowego do Hostingu RAPID DC. Szczegóły realizacji można ustalić kontaktując się z nami
Limit pamięci ram to maksymalna ilość pamięci wykorzystywanej przez wszystkie procesy. Po przekroczeniu limitu użytkownik otrzyma komunikat z błędami 500/503 serwera WWW.
Szybkość łącz serwerów to 1 Gbps, jest to maksymalna przepustowość łącza, z jaką możliwe jest komunikowanie się z serwerem. W przypadku, w którym w miesiącu zostanie przekroczona wartość 5TB transferu, pasmo przepustowości zostanie ograniczone do 10Mbps. Powrót bazowej przepustowości łącza nastąpi pierwszego dnia kolejnego miesiąca.
Backup wykonywany jest raz dziennie. Dostępny jest do 3 dni wstecz. Udostępnienie/przywrócenie danych z kopii bezpieczeństwa jest opcjonalne i odbywa się na warunkach przedstawionych w ramach Usług Dodatkowych świadczonych przez rapiddc.pl.
Masz więcej pytań? zajrzyj tutaj

Dobry hosting pod Wordpress

Wpisujesz adres witryny i w kilka sekund masz przed sobą stronę www firmy, organizacji lub ulubiony blog. Tak to wygląda, gdy wybierzesz hosting Wordpress od Rapid DC. Dostarczamy szybkie serwery, do których obsługi wykorzystujemy bardzo wydajne dyski SSD. Posiadamy sprawdzone rozwiązania o optymalnym poziomie zabezpieczeń. Z partnerami współpracujemy na przejrzystych zasadach. Nasz cennik nie zawiera “ukrytych” gwiazdek. Dokładnie wiesz, za co płacisz i na jakie korzyści możesz liczyć. Oferujemy w pełni kompleksowe usługi, gdy idzie o profesjonalny hosting pod Wordpress.

Hostingi do Wordpressa skrojone na miarę potrzeb

Duży sklep internetowy będzie miał inne potrzeby w zakresie hostingu do Wordpressa niż firma, dla której witryna stanowi ogólną wizytówkę. Główna różnica wynika z ilości promowanego contentu oraz funkcjonalności strony, a tych w przypadku systemów zarządzania treścią bywa sporo. Uwzględniając różne oczekiwania klientów, przygotowaliśmy kilka pakietów usług. Najmniejsze, a zarazem najtańsze, obejmują 20 GB pojemności. Największe abonamenty dają dostęp do serwerów z dyskami na poziomie 500 GB. Zależnie od potrzeb można zdecydować się na odmienną liczbę vCPU (wirtualnych procesorów) lub nieco inną ilość RAM (od 512 MB do 1,5 GB). Przy tak dużych przedziałach łatwo znaleźć dobry hosting pod Wordpress, kompatybilny z profilem witryny.

Poznaj korzyści hostingów Wordpress od Rapid DC

Każdy z naszych rocznych abonamentów ma szereg zalet. Przede wszystkim umożliwiamy nielimitowany transfer. Żadnych ograniczeń nie ma także w przypadku kont e-mailowych lub obsługiwanych domen. Dużą wagę przykładamy do kwestii bezpieczeństwa i ochrony danych. Zadbaliśmy, aby hosting Wordpress posiadał certyfikat SSL Let’s encrypt. To najlepsze poświadczenie, że informacje są dobrze zaszyfrowane przed dostępem do nich przez osoby niepożądane. Kompleksowy charakter usług potwierdza całodobowe wsparcie technicznie. W Rapid DC możesz liczyć na bezpłatne wsparcie techniczne profesjonalistów, gdyby tylko okazało się potrzebne. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, pracując na innowacyjnych systemach i urządzeniach o wysokiej jakości.

Hostingi kompatybilne z systemem Wordpress

Systemy zarządzania treścią jak Wordpress, aby działać wydajnie, wymagają hostingu spełniającego konkretne kryteria. Dopiero odpowiedni stopień zgodności pozwoli na szybkie funkcjonowanie witryny oraz wszystkich jej modułów, dlatego mocną stroną naszych usług są PHP 5/PHP 7, dostępne w wersjach od 5.4 do 7.2. Poza tym troszczymy się o backup treści (do 3 dni wstecz), znajdujących się na witrynie. W przypadku nieprzewidzianych problemów lub uszkodzenia danych łatwo odzyskasz informacje kluczowe dla działania firmy lub organizacji. Kopie bezpieczeństwa tworzymy na bieżąco. Dzięki temu możesz skupić się na prowadzeniu przedsiębiorstwa lub bloga bez oglądania się na techniczne aspekty realizacji całego przedsięwzięcia.

Dostępność na poziomie 99,9% - hosting pod Wordpress

Zależy nam na maksymalnie kompleksowej ofercie, ale w pierwszej kolejności skupiamy się na zapewnieniu witrynie ciągłości działania. Dzięki wprowadzeniu nowoczesnych narzędzi jesteśmy w stanie zagwarantować SLA/Uptime na imponującym poziomie 99,9%. W praktyce oznacza to, że strona www działa bez przerw przez cały rok. Taki hosting pod Wordpress z pewnością spełni wymagania najbardziej wymagających osób, dla których sprawne funkcjonowanie witryny stanowi podstawowe źródło pracy lub dochodu. Można nam zaufać, ponieważ dysponujemy dużym doświadczeniem w branży. Poza tym systematycznie śledzimy rynkowe nowości, aby dostarczać klientom wyłącznie najbardziej nowoczesny, innowacyjny hosting do Wordpressa.

Wygodnie administrowanie hostingiem do Wordpress

Zarządzanie CMS-em bywa wymagającym zajęciem, jeśli nie posiada się odpowiednich narzędzi, dlatego oferujemy dobry hosting do Wordpressa z przydatnymi funkcjonalnościami. W ramach kompleksowej usługi Rapid DC otrzymasz dostęp do własnych stron błędów. Będziesz mógł w komfortowy sposób kontrolować statystyki odwiedzin, reagując w czasie rzeczywistym na oczekiwania odwiedzających. Zadbaliśmy o intuicyjny panel zarządzania Direct Admin. Całości obrazu dopełnia autoinstalator aplikacji. Z jego pomocą zdecydowanie skraca się czas instalowania kluczowych aplikacji sieciowych, mających wpływ na działanie strony www. Umożliwiamy sprawne administrowanie witryną z dowolnego miejsca. Przekonaj się, jak wiele możliwości zapewnia hosting do Wordpressa od Rapid DC.

Jaki hosting do Wordpressa wybrać?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ale jest kilka punktów, które pozwolą łatwiej podjąć decyzję. Po pierwsze, warto zastanowić się nad szacunkową liczbą odwiedzających. Po drugie, liczy się liczba funkcjonalności, jaką będzie mieć strona, a więc stopień złożoności i zaawansowania witryny. Po trzecie, spore znaczenie ma content. Im więcej treści, zdjęć i filmów, tym większy pakiet się przyda. Na końcu warto przemyśleć cel, jaki ma osiągnąć strona. Reasumując, strona www, pozostająca jedynie wizytówką firmy lub prywatnym blogiem, będzie potrzebować uproszczonego hostingu do Wordpressa. W przypadku rozbudowanych CMS-ów np. sporych sklepów internetowych warto zainwestować w najbardziej zaawansowane rozwiązania.

Tani hosting RAPID DC

od 3.33 PLN*
miesięcznie
od 9.60 PLN*
miesięcznie
od 19.99 PLN*
miesięcznie
od 55.00 PLN*
za rok
od 10 PLN*
za rok

* Podane kwoty są cenami netto, należy do nich doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.