Hosting Wordpress RAPID DC

Idealny hosting dla początkujących oraz zaawansowanych webmasterów

Hosting RAPID DC

Hosting w RAPID DC to bezpieczna, stabilna usługa dla Klientów dla których strona internetowa jest istotnym źródłem generowania przychodów.
Hosting RAPID DC nastawiony jest zarówno na bezpieczeństwo jak i na wydajności dzięki zastosowaniu bardzo szybkich dysków SDD.
Brak ukrytych kosztów, przejrzystość oferty daje gwarancję ceny i bezpieczeństwo.
Autoinstalator aplikacji oraz profesjonalne, całodobowe wsparcie technicznie sprawia że nasz Hosting jest usługą kompleksową, zapewniającą komfortowe użytkowanie.

Let's encrypt w pakiecie

Certyfikat SSL Let's encrypt w cenie hostigu.

Szybkie dyski SSD

Bardzo szybki zapis danych oraz wysoka wydajność dzięki zastosowaniu dysków SSD.

SLA / Uptime - 99,9%

Gwarantowana dostępność usługi na poziomie 99,9%

Cloud Starter

100.00 PLN*
10.00 PLN*
Rocznie
20 GB pojemność
Transfer: Bez limitu
1 vCPU
SSL: Let's encrypt
RAM: 512 MB
Konta e-mail: bez limitu
Konta FTP: 25
Obsługa domen: bez limitu
Wsparcie techniczne: tak
1Gbps

Cloud Biznes

200.00 PLN*
20.00 PLN*
Rocznie
50 GB pojemność
Transfer: Bez limitu
2 vCPU
SSL: Let's encrypt
RAM: 768 MB
Konta e-mail: bez limitu
Konta FTP: bez limitu
Obsługa domen: bez limitu
Wsparcie techniczne: tak
1Gbps

Cloud Pro

400.00 PLN*
40.00 PLN*
Rocznie
200 GB pojemność
Transfer: Bez limitu
3 vCPU
SSL: Let's encrypt
RAM: 1 GB
Konta e-mail: bez limitu
Konta FTP: bez limitu
Obsługa domen: bez limitu
Wsparcie techniczne: tak
1Gbps

Cloud Elite

600.00 PLN*
60.00 PLN*
Rocznie
500 GB pojemność
Transfer: Bez limitu
4 vCPU
SSL: Let's encrypt
RAM: 1,5 GB
Konta e-mail: bez limitu
Konta FTP: bez limitu
Obsługa domen: bez limitu
Wsparcie techniczne: tak
1Gbps

* Podane kwoty są cenami netto, należy do nich doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Hosting Wordpress

Decydując się na hosting dla stron działających w WordPress, trzeba zwrócić uwagę m.in. na optymalizację wydajności. Należy upewnić się, czy witryna jest odpowiednio zabezpieczona i ładuje się dostatecznie szybko. Równie ważny jest wysoki stopień zgodności z wymogami WordPressa. Właśnie dlatego warto postawić na ofertę Rapid DC, zapewniającą bardzo szybki zapis danych i optymalizację wydajności, dzięki zastosowaniu dysków SSD, które minimalizują czas dostępu do danych. Kolejną, mocną stroną naszego hostingu jest PHP 5/PHP 7, dostępne w wersjach: 5.4, 5.5, 5.6, 7.0, 7.1, 7.2.

Praca na hostingu WordPress za pośrednictwem naszych serwerów będzie w 100 % komfortowa i bezpieczna. Na bieżąco tworzone są kopie bezpieczeństwa (backup 3 dni wstecz). W pakiecie klient otrzymuje certyfikat SSL Let’s enrypt, zapewniający bezpieczną transmisję danych pomiędzy serwerem a przeglądarką. W naszej ofercie znajdziesz też obsługę nielimitowanej liczby domen oraz kont e-mail, statystyki odwiedzin, oraz SLA / Uptime - 99,9%. Zarządzanie stroną będzie bardzo wygodne dzięki prostemu w obsłudze panelowi Direct Admin. Kolejnym udogodnieniem jest auto instalator, który zdecydowanie skraca i ułatwia zainstalowanie wielu, często używanych aplikacji sieciowych.

Hosting dla zaawansowanych i początkujących użytkowników

Nasza oferta to idealne rozwiązanie dla stron działających w CMS WordPress. Spełnia najważniejsze wymagania: PHP 5 i PHP 7, backup 3 dni wstecz, certyfikat SSL w cenie, bardzo szybka technologia dyskowa SSD, szybkość łącz serwerów na poziomie 1 Gbps. Co więcej, Rapid DC zapewnia swoim klientom bezpłatne wsparcie techniczne, działające przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Hosting RAPID DC

Najważniejsze cechy wspólne Hostingu w RAPID DC

Certyfikat SSL Let's encrypt w pakiecie

Wersje PHP: 5.4, 5.5, 5.6, 7.0, 7.1, 7.2

Autoinstalator aplikacji

SLA / Uptime - 99,9%

Kopia bezpieczeństwa - backup do 3 dni wstecz

Szybkość łącz serwerów - 1 Gbps

Bezpłatne wsparcie techniczne

Własne strony błędów

Obsługa nielimitowanej liczby domen

Obsługa nielimitowanej liczby kont e-mail

Statystyki odwiedzin

FTP z poziomu przeglądarki

Panel zarządzania - Direct Admin

Poczta dla urządzeń mobilnych

Zaufaj naszym rozwiązaniom.


Profesjonalny zespół techniczny dostępny 24h na dobę.


Najczęściej zadawane pytania.

Aby Ci pomóc przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań dotyczących hostingu.

Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie lub chcesz uzyskać więcej informacji na jakiś temat, skontaktuj się z nami, a z chęcią Ci pomożemy.

Kontakt
Tak, w każdej chwili, wraz z rosnącymi potrzebami można zgłosić zmianę planu na większy.
W ramach abonamentu wszyscy użytkownicy serwisu rapiddc.pl mają możliwość uzyskania profesjonalnej pomocy technicznej drogą e-mailową.
Określa limit wykorzystania procesora do określonej liczby core'ów. Po przekroczeniu limitu procesy w ramach konta są spowalniane do momentu zwolnienia zasobów przez inne procesy w ramach konta.
Transfer serwera określa całkowitą ilość danych przesyłanych z i do sieci internetowej. Użytkownik konta otrzymuje roczny pakiet przesyłu danych bez limitu. W przypadku, w którym w miesiącu zostanie przekroczona wartość 5TB transferu, pasmo przepustowości zostanie ograniczone do 10Mbps. Powrót bazowej przepustowości łącza nastąpi pierwszego dnia kolejnego miesiąca. W takim przypadku, mimo ograniczenia przepustowości łącza, transfer nadal jest nielimitowany..
Tak, każdy Klient może zlecić nam przeniesienie strony lub sklepu internetowego do Hostingu RAPID DC. Szczegóły realizacji można ustalić kontaktując się z nami
Limit pamięci ram to maksymalna ilość pamięci wykorzystywanej przez wszystkie procesy. Po przekroczeniu limitu użytkownik otrzyma komunikat z błędami 500/503 serwera WWW.
Szybkość łącz serwerów to 1 Gbps, jest to maksymalna przepustowość łącza, z jaką możliwe jest komunikowanie się z serwerem. W przypadku, w którym w miesiącu zostanie przekroczona wartość 5TB transferu, pasmo przepustowości zostanie ograniczone do 10Mbps. Powrót bazowej przepustowości łącza nastąpi pierwszego dnia kolejnego miesiąca.
Backup wykonywany jest raz dziennie. Dostępny jest do 3 dni wstecz. Udostępnienie/przywrócenie danych z kopii bezpieczeństwa jest opcjonalne i odbywa się na warunkach przedstawionych w ramach Usług Dodatkowych świadczonych przez rapiddc.pl.
Masz więcej pytań? zajrzyj tutaj

Dobry hosting pod Wordpress

Wpisujesz adres witryny i w kilka sekund masz przed sobą stronę www firmy, organizacji lub ulubiony blog. Tak to wygląda, gdy wybierzesz hosting Wordpress od Rapid DC. Dostarczamy szybkie serwery, do których obsługi wykorzystujemy bardzo wydajne dyski SSD. Posiadamy sprawdzone rozwiązania o optymalnym poziomie zabezpieczeń. Z partnerami współpracujemy na przejrzystych zasadach. Nasz cennik nie zawiera “ukrytych” gwiazdek. Dokładnie wiesz, za co płacisz i na jakie korzyści możesz liczyć. Oferujemy w pełni kompleksowe usługi, gdy idzie o profesjonalny hosting pod Wordpress.

Hostingi do Wordpressa skrojone na miarę potrzeb

Duży sklep internetowy będzie miał inne potrzeby w zakresie hostingu do Wordpressa niż firma, dla której witryna stanowi ogólną wizytówkę. Główna różnica wynika z ilości promowanego contentu oraz funkcjonalności strony, a tych w przypadku systemów zarządzania treścią bywa sporo. Uwzględniając różne oczekiwania klientów, przygotowaliśmy kilka pakietów usług. Najmniejsze, a zarazem najtańsze, obejmują 20 GB pojemności. Największe abonamenty dają dostęp do serwerów z dyskami na poziomie 500 GB. Zależnie od potrzeb można zdecydować się na odmienną liczbę vCPU (wirtualnych procesorów) lub nieco inną ilość RAM (od 512 MB do 1,5 GB). Przy tak dużych przedziałach łatwo znaleźć dobry hosting pod Wordpress, kompatybilny z profilem witryny.

Poznaj korzyści hostingów Wordpress od Rapid DC

Każdy z naszych rocznych abonamentów ma szereg zalet. Przede wszystkim umożliwiamy nielimitowany transfer. Żadnych ograniczeń nie ma także w przypadku kont e-mailowych lub obsługiwanych domen. Dużą wagę przykładamy do kwestii bezpieczeństwa i ochrony danych. Zadbaliśmy, aby hosting Wordpress posiadał certyfikat SSL Let’s encrypt. To najlepsze poświadczenie, że informacje są dobrze zaszyfrowane przed dostępem do nich przez osoby niepożądane. Kompleksowy charakter usług potwierdza całodobowe wsparcie technicznie. W Rapid DC możesz liczyć na bezpłatne wsparcie techniczne profesjonalistów, gdyby tylko okazało się potrzebne. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, pracując na innowacyjnych systemach i urządzeniach o wysokiej jakości.

Hostingi kompatybilne z systemem Wordpress

Systemy zarządzania treścią jak Wordpress, aby działać wydajnie, wymagają hostingu spełniającego konkretne kryteria. Dopiero odpowiedni stopień zgodności pozwoli na szybkie funkcjonowanie witryny oraz wszystkich jej modułów, dlatego mocną stroną naszych usług są PHP 5/PHP 7, dostępne w wersjach od 5.4 do 7.2. Poza tym troszczymy się o backup treści (do 3 dni wstecz), znajdujących się na witrynie. W przypadku nieprzewidzianych problemów lub uszkodzenia danych łatwo odzyskasz informacje kluczowe dla działania firmy lub organizacji. Kopie bezpieczeństwa tworzymy na bieżąco. Dzięki temu możesz skupić się na prowadzeniu przedsiębiorstwa lub bloga bez oglądania się na techniczne aspekty realizacji całego przedsięwzięcia.

Dostępność na poziomie 99,9% - hosting pod Wordpress

Zależy nam na maksymalnie kompleksowej ofercie, ale w pierwszej kolejności skupiamy się na zapewnieniu witrynie ciągłości działania. Dzięki wprowadzeniu nowoczesnych narzędzi jesteśmy w stanie zagwarantować SLA/Uptime na imponującym poziomie 99,9%. W praktyce oznacza to, że strona www działa bez przerw przez cały rok. Taki hosting pod Wordpress z pewnością spełni wymagania najbardziej wymagających osób, dla których sprawne funkcjonowanie witryny stanowi podstawowe źródło pracy lub dochodu. Można nam zaufać, ponieważ dysponujemy dużym doświadczeniem w branży. Poza tym systematycznie śledzimy rynkowe nowości, aby dostarczać klientom wyłącznie najbardziej nowoczesny, innowacyjny hosting do Wordpressa.

Wygodnie administrowanie hostingiem do Wordpress

Zarządzanie CMS-em bywa wymagającym zajęciem, jeśli nie posiada się odpowiednich narzędzi, dlatego oferujemy dobry hosting do Wordpressa z przydatnymi funkcjonalnościami. W ramach kompleksowej usługi Rapid DC otrzymasz dostęp do własnych stron błędów. Będziesz mógł w komfortowy sposób kontrolować statystyki odwiedzin, reagując w czasie rzeczywistym na oczekiwania odwiedzających. Zadbaliśmy o intuicyjny panel zarządzania Direct Admin. Całości obrazu dopełnia autoinstalator aplikacji. Z jego pomocą zdecydowanie skraca się czas instalowania kluczowych aplikacji sieciowych, mających wpływ na działanie strony www. Umożliwiamy sprawne administrowanie witryną z dowolnego miejsca. Przekonaj się, jak wiele możliwości zapewnia hosting do Wordpressa od Rapid DC.

Jaki hosting do Wordpressa wybrać?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ale jest kilka punktów, które pozwolą łatwiej podjąć decyzję. Po pierwsze, warto zastanowić się nad szacunkową liczbą odwiedzających. Po drugie, liczy się liczba funkcjonalności, jaką będzie mieć strona, a więc stopień złożoności i zaawansowania witryny. Po trzecie, spore znaczenie ma content. Im więcej treści, zdjęć i filmów, tym większy pakiet się przyda. Na końcu warto przemyśleć cel, jaki ma osiągnąć strona. Reasumując, strona www, pozostająca jedynie wizytówką firmy lub prywatnym blogiem, będzie potrzebować uproszczonego hostingu do Wordpressa. W przypadku rozbudowanych CMS-ów np. sporych sklepów internetowych warto zainwestować w najbardziej zaawansowane rozwiązania.