Hosting Prestashop RAPID DC

Idealny hosting dla początkujących oraz zaawansowanych webmasterów

Hosting MAX

Hosting MAX to oferta skierowana dla osób wymagających maksymalnej wydajności bez żadnych kompromisów. Technologia Litespeed gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i maksymalne skrócenie czasu potrzebnego do załadowania strony internetowej. Szybki Hosting MAX błyskawicznie przetwarza nawet dużą liczbę zapytań, dzięki czemu nawet w przypadku wzmożonego ruchu, strona działa wydajnie i stabilnie. Nasze serwery pracują wyłącznie w oparciu o procesor Intel Xeon oraz dyski SSD klasy Enterprise, gwarantując najwyższą prędkość działaniu sklepu internetowego lub witryny.


Dyski SSD

Opieramy nasze serwery jedynie o renomowane procesory Intel Xeon oraz szybkie dyski SSD klasy Enterprise


Bezpieczeństwo

Hosting MAX wyposażony jest w technologię Imunify360, czyli kompleksowy system ochrony, który skutecznie zmaksymalizuje bezpieczeństwo Twoich danych


Kompatybilność

Hosting MAX jest stworzony z myślą o Wordpress, Prestashop i Magento, łatwo i szybko zainstalujesz potrzebne oprogramowanie.

Plany Hosting MAX


Cena za rok
49 PLN*
odnowienie po roku: 99 PLN

10GB SSD
1GB RAM
transfer bez limitu
konta e-mail bez limitu
bazy danych bez limitu
codzienny backup 5 dni historii
serwer litespeed z lscache
dostęp ssh
ochrona imunify360
Cena za rok
99 PLN*
odnowienie po roku: 199 PLN

20GB SSD
1.5GB RAM
transfer bez limitu
konta e-mail bez limitu
bazy danych bez limitu
codzienny backup 5 dni historii
serwer litespeed z lscache
dostęp ssh
ochrona imunify360

Pro

Cena za rok
149 PLN*
odnowienie po roku: 299 PLN

30GB SSD
2GB RAM
transfer bez limitu
konta e-mail bez limitu
bazy danych bez limitu
codzienny backup 5 dni historii
serwer litespeed z lscache
dostęp ssh
ochrona imunify360
Cena za rok
299 PLN*
odnowienie po roku: 599 PLN

100GB SSD
3GB RAM
transfer bez limitu
konta e-mail bez limitu
bazy danych bez limitu
codzienny backup 5 dni historii
serwer litespeed z lscache
dostęp ssh
ochrona imunify360

* Podane kwoty są cenami netto, należy do nich doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Hosting PrestaShop

Jeżeli twój sklep internetowy działa na silniku PrestaShop, z pewnością wiesz, jak ważny jest wybór odpowiedniego hostingu. Korzystając z usług dobrego dostawcy hostingowego, nie musisz borykać się z ograniczeniami tej platformy, takimi jak np. pobieranie prowizji od sprzedanych produktów. U nas zamówisz zarówno tani pakiet hostingowy, jak i nieco droższy, w wersji dla wymagających. To od ciebie zależy, którą opcję wybierzesz. W każdym przypadku możesz mieć pewność, że zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby twoja strona działała płynnie i bez długotrwałych problemów technicznych.

Nasze pakiety hostingowe mają pewne cechy wspólne, które są decydujące dla prawidłowego działania sklepu internetowego funkcjonującego w oparciu o PrestaShop. Z pewnością wiesz, że nic tak nie zniechęca potencjalnych klientów, jak wolno ładująca się strona. Według statystyk długi czas ładowania powoduje, że użytkownik niemal od razu rezygnuje z dalszego oczekiwania. W ten sposób tracisz klientów, a twoje zyski maleją. Właśnie dlatego nasz hosting zapewnia wysoki stopień wydajności, gwarantujący płynność działania i dostępność serwera (SLA / Uptime - 99,9%). Usługa od Rapid DC znosi duże, zmienne obciążenia ruchu, a szybkość łącz serwerów wynosi 1 Gbps.

Wsparcie techniczne i obsługa na najwyższym poziomie

Prowadząc sklep internetowy, powinieneś mieć stały dostęp do szybkiego i profesjonalnego wsparcia technicznego. Awarie zdarzają się w różnych porach dnia i nocy, dlatego należy zadbać o to, aby w razie pojawienia się jakichkolwiek problemów, wszelkie usterki zostały szybko zażegnane. Z tego względu Rapid DC gwarantuje pomoc administratorów oraz programistów przez 24h na dobę, nieprzerwanie, przez 7 dni w tygodniu!

Transfer bez limitu

Konta pocztowe bez limitu

Bazy danych bez limitów

Obsługiwane domeny bez limitów

Bezpieczne wersje php

Certyfikaty SSL

Dostęp ssh

Bezpieczna poczta www

Instalator CMS

Serwer Litespeed HTTP/3

Wtyczki LScache i LiteMage

Automatyczne kopie bezpieczeństwa

Support 24/7

Imunify360

Superszybkie dyski SSD


Czym wyróżnia się Hosting MAX?

Hosting MAX różni się od standardowych rozwiązań przede wszystkim wyższą wydajnością, której celem jest błyskawiczne i stabilne obsługiwanie rozbudowanych i wymagających sklepów internetowych oraz stron WWW. Kolejnym wyróżnikiem jest wyższy poziom bezpieczeństwa, dzięki któremu dane użytkowników są w pełni chronione. Hosting SSD w wersji Max to również pełna kompatybilność zarówno z Magenta, Prestashop i Wordpress. Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim łatwą i intuicyjną instalację systemów, prostą obsługę oraz stabilne działanie, nawet w przypadku dużego ruchu.

Funkcje Hosting MAX Hosting
Imunify360
kompleksowy system ochrony Twoich plików
Serwer LiteSpeed z modułem Cache
który znacznie przyspieszy działanie Twojej strony lub sklepu
Mega szybkie dyski SSD
gwarantujące wiekszą wydajnośc przetwarzania Twoich danych
WP-CLI
czyli wygodne i szybkie zarządzanie Wordpressem
PHP X-RAY
czyli łatwe namierzanie problemów z Wordpressem

Technologia litespeed


Oprogramowanie Litespeed jest alternatywą dla powszechnie stosowanego apache czy nginx. Charakteryzuje się dodatkową obsługą HTTP/3 i QUIC, które zwiększają bezpieczeństwo i skracają czas ładowania stron internetowych. Litespeed znacznie szybciej przetwarza zapytania na serwerze przez co działa stabilniej przy wzmożonym ruchu na serwerze.

Ochrona Imunify360

System ochrony składający się z zapory sieciowej, systemu wykrywania i zapobiegania włamaniom (IDS i IPS), skaner malware, proaktywna ochronę (analiza działania szkodliwych skryptów) i analizatora reputacji witryny.

Zaufaj naszym rozwiązaniom.


Profesjonalny zespół techniczny dostępny 24h na dobę.


Najczęściej zadawane pytania.

Aby Ci pomóc przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań dotyczących hostingu.

Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie lub chcesz uzyskać więcej informacji na jakiś temat, skontaktuj się z nami, a z chęcią Ci pomożemy.

Kontakt
Tak, w każdej chwili, wraz z rosnącymi potrzebami można zgłosić zmianę planu na większy.
W ramach abonamentu wszyscy użytkownicy serwisu rapiddc.pl mają możliwość uzyskania profesjonalnej pomocy technicznej drogą e-mailową.
Określa limit wykorzystania procesora do określonej liczby core'ów. Po przekroczeniu limitu procesy w ramach konta są spowalniane do momentu zwolnienia zasobów przez inne procesy w ramach konta.
Transfer serwera określa całkowitą ilość danych przesyłanych z i do sieci internetowej. Użytkownik konta otrzymuje roczny pakiet przesyłu danych bez limitu. W przypadku, w którym w miesiącu zostanie przekroczona wartość 5TB transferu, pasmo przepustowości zostanie ograniczone do 10Mbps. Powrót bazowej przepustowości łącza nastąpi pierwszego dnia kolejnego miesiąca. W takim przypadku, mimo ograniczenia przepustowości łącza, transfer nadal jest nielimitowany..
Tak, każdy Klient może zlecić nam przeniesienie strony lub sklepu internetowego do Hostingu RAPID DC. Szczegóły realizacji można ustalić kontaktując się z nami
Limit pamięci ram to maksymalna ilość pamięci wykorzystywanej przez wszystkie procesy. Po przekroczeniu limitu użytkownik otrzyma komunikat z błędami 500/503 serwera WWW.
Szybkość łącz serwerów to 1 Gbps, jest to maksymalna przepustowość łącza, z jaką możliwe jest komunikowanie się z serwerem. W przypadku, w którym w miesiącu zostanie przekroczona wartość 5TB transferu, pasmo przepustowości zostanie ograniczone do 10Mbps. Powrót bazowej przepustowości łącza nastąpi pierwszego dnia kolejnego miesiąca.
Backup wykonywany jest raz dziennie. Dostępny jest do 3 dni wstecz. Udostępnienie/przywrócenie danych z kopii bezpieczeństwa jest opcjonalne i odbywa się na warunkach przedstawionych w ramach Usług Dodatkowych świadczonych przez rapiddc.pl.
Masz więcej pytań? zajrzyj tutaj

Hosting PrestaShop, jakiego potrzebujesz!

W największym skrócie PrestaShop można opisać jako darmową platformę, skierowaną do sklepów internetowych. To rozbudowany system, którego hosting musi być w pełni stabilny. W Rapid DC jesteśmy w stanie zaoferować odpowiednią usługę, dokładając do niej przy okazji pakiet nadprogramowych korzyści jak np. bezpłatne wsparcie techniczne. Dzięki oferowanym abonentom strona www będzie działała wydajnie przez cały rok, pozostając otwarta dla użytkowników 24 godziny na dobę. Dostarczamy bezpieczne serwery pracujące z dużą szybkością. Z ich pomocą witryna wczytuje się bez opóźnień.

Hosting zgodny z wymaganiami PrestaShop

Dla sklepów internetowych odpowiedni hosting ma absolutnie podstawowe znaczenie. Odcięcie systemu PrestaShop od sieci oznacza brak możliwości odwiedzenia witryny przez klientów, a to wiąże się z wymiernymi stratami finansowymi. W Rapid DC zapewniamy hosting dostosowany do technicznych wymagań, jakie posiada darmowa platforma PrestaShop. Mowa tu o bardzo stabilnych serwerach, ponieważ SLA/Uptime wynosi imponujące 99,9%. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz doskonałej znajomości popularnych systemów zarządzania treścią przygotowaliśmy bogatą ofertę abonamentów. Dostosowaliśmy ją nie tylko do potrzeb dużych sklepów internetowych, ale także oczekiwań mniejszych graczy na rynku e-commerce.

Wszystkie usługi w cenie - przejrzysty hosting PrestaShop

W swojej działalności stawiamy na pełną przejrzystość. Roczny hosting PrestaShop jest dostępny na prostych oraz od początku jasno przedstawionych zasadach. Dokładnie wiesz, ile zapłacisz oraz jakie usługi otrzymasz w pakiecie. Nie stosujemy “ukrytych gwiazdek” jak chociażby pobieranie prowizji od sprzedanych produktów. Dla klientów przygotowaliśmy kilka podstawowych abonamentów, precyzyjnie przedstawiając ich zakres. Zaufało nam już wiele firm działających w branży e-commerce. Nasi klienci pozytywnie oceniają PrestaShop hosting od Rapid DC, doceniając m.in. jego nowoczesny charakter. W swojej pracy chętnie korzystamy z innowacyjnych narzędzi, utrzymując atrakcyjną cenę za poszczególne pakiety.

Hosting PrestaShop musi działać sprawnie

Czasy otwierania się stron www są różne i zależą od co najmniej kilku czynników. Jednym z kluczowych elementów na tym polu pozostaje jakość hostingu do PrestaShop. Warto wybrać ten najlepszy, ponieważ czasem kilka sekund oczekiwania może sprawić, że internauta porzuci pomysł wejścia na witrynę sklepu, czyli zrezygnuje z zakupu. Aby zapewnić odpowiednie parametry w zakresie wczytywania stron www, postawiliśmy na nowoczesne dyski SSD, które dają bardzo szybki dostęp do danych. Poza tym zatroszczyliśmy się o łącza serwerów, których prędkość wynosi 1 Gbps. Przy takich parametrach witryna poradzi sobie ze zmiennym obciążeniem, niezależnie od tego, czy ma się do czynienia z niewielką, czy też sporą liczbą odwiedzających.

W ramach hostingu PrestaShop dbamy o bezpieczeństwo danych

Naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić nie tylko wydajną pracę stron www. Hosting PrestaShop dotyka kwestii związanych z bezpieczeństwem informacji przetwarzanych przez witrynę. Aby zapewnić odpowiedni poziom ochrony danych, zadbaliśmy o certyfikat SSL Let's encrypt, który otrzymasz w pakiecie przy zakupie abonamentu. Odpowiada on za szyfrowanie informacji, podczas gdy te są wymieniane między komputerami. Dzięki temu odwiedzający zyskują dodatkowy argument, że konkretny sklep internetowy jest bezpieczną platformą zakupową. W ochronie danych pomaga także inne działanie podejmowane przez Rapid DC. Prowadzimy systematyczny backup contentu do 3 dni wstecz, żeby w razie awarii dało się go bezproblemowo odzyskać.

Dodatkowe korzyści z hostingu PrestaShop od Rapid DC

Prestashop hosting w wydaniu Rapid DC zapewnia wiele dodatkowych korzyści. Klientom dajemy dostęp do stron błędów oraz statystyk odwiedzin. To szczegółowe dane, które podpowiedzą, jak funkcjonują użytkownicy po wejściu na stronę sklepu. Dzięki temu będzie można łatwiej zoptymalizować działania sprzedażowe, zwiększając zyski. Hosting PrestaShop to również łatwe administrowanie za pomocą intuicyjnego panelu zarządzania Direct Admin. Poza tym w ramach abonamentu otrzymasz dostęp do nowych wersji PHP oraz wygodnego autoinstalatora aplikacji, który pozwoli sprawnie zainstalować istotne oprogramowanie. Jeśli wciąż masz pytania, skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy w wyborze optymalnego pakietu.

Hosting PrestaShop dla małych i dużych sklepów

Przygotowaliśmy cztery podstawowe pakiety hostingów dla PrestaShop. Najtańszy obejmuje 20 GB pojemności, 512 MB RAM i 1 vCPU (wirtualny procesor), a najbardziej rozbudowany 500 GB, 1,5 GB RAM, 4 vCPU oraz nielimitowaną liczbę kont FTP. Wszystkie pakiety posiadają poza tym wiele wspólnych funkcjonalności. Oferują nielimitowaną obsługę domen, kont e-mailowych czy też transfer. W ramach każdego abonamentu klienci Rapid DC otrzymują bezpłatne wsparcie techniczne dostępne 24 godziny na dobę. W połączeniu z bardzo wysoką dostępnością serwerów pozwala to pracować witrynie bez ograniczeń przez okrągły rok. Warto dodać, że można nam zlecić przeniesienie strony www od innych usługodawców. Aby ustalić szczegóły, wystarczy zadzwonić.

Tani hosting RAPID DC

od 3.33 PLN*
miesięcznie
od 9.60 PLN*
miesięcznie
od 19.99 PLN*
miesięcznie
od 55.00 PLN*
za rok
od 10 PLN*
za rok

* Podane kwoty są cenami netto, należy do nich doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.