Hosting Prestashop RAPID DC

Idealny hosting dla początkujących oraz zaawansowanych webmasterów

Hosting RAPID DC

Hosting w RAPID DC to bezpieczna, stabilna usługa dla Klientów dla których strona internetowa jest istotnym źródłem generowania przychodów.
Hosting RAPID DC nastawiony jest zarówno na bezpieczeństwo jak i na wydajności dzięki zastosowaniu bardzo szybkich dysków SDD.
Brak ukrytych kosztów, przejrzystość oferty daje gwarancję ceny i bezpieczeństwo.
Autoinstalator aplikacji oraz profesjonalne, całodobowe wsparcie technicznie sprawia że nasz Hosting jest usługą kompleksową, zapewniającą komfortowe użytkowanie.

Let's encrypt w pakiecie

Certyfikat SSL Let's encrypt w cenie hostigu.

Szybkie dyski SSD

Bardzo szybki zapis danych oraz wysoka wydajność dzięki zastosowaniu dysków SSD.

SLA / Uptime - 99,9%

Gwarantowana dostępność usługi na poziomie 99,9%

Cloud Starter

100.00 PLN*
10.00 PLN*
Rocznie
20 GB pojemność
Transfer: Bez limitu
1 vCPU
SSL: Let's encrypt
RAM: 512 MB
Konta e-mail: bez limitu
Konta FTP: 25
Obsługa domen: bez limitu
Wsparcie techniczne: tak
1Gbps

Cloud Biznes

200.00 PLN*
20.00 PLN*
Rocznie
50 GB pojemność
Transfer: Bez limitu
2 vCPU
SSL: Let's encrypt
RAM: 768 MB
Konta e-mail: bez limitu
Konta FTP: bez limitu
Obsługa domen: bez limitu
Wsparcie techniczne: tak
1Gbps

Cloud Pro

400.00 PLN*
40.00 PLN*
Rocznie
200 GB pojemność
Transfer: Bez limitu
3 vCPU
SSL: Let's encrypt
RAM: 1 GB
Konta e-mail: bez limitu
Konta FTP: bez limitu
Obsługa domen: bez limitu
Wsparcie techniczne: tak
1Gbps

Cloud Elite

600.00 PLN*
60.00 PLN*
Rocznie
500 GB pojemność
Transfer: Bez limitu
4 vCPU
SSL: Let's encrypt
RAM: 1,5 GB
Konta e-mail: bez limitu
Konta FTP: bez limitu
Obsługa domen: bez limitu
Wsparcie techniczne: tak
1Gbps

* Podane kwoty są cenami netto, należy do nich doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Hosting PrestaShop

Jeżeli twój sklep internetowy działa na silniku PrestaShop, z pewnością wiesz, jak ważny jest wybór odpowiedniego hostingu. Korzystając z usług dobrego dostawcy hostingowego, nie musisz borykać się z ograniczeniami tej platformy, takimi jak np. pobieranie prowizji od sprzedanych produktów. U nas zamówisz zarówno tani pakiet hostingowy, jak i nieco droższy, w wersji dla wymagających. To od ciebie zależy, którą opcję wybierzesz. W każdym przypadku możesz mieć pewność, że zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby twoja strona działała płynnie i bez długotrwałych problemów technicznych.

Nasze pakiety hostingowe mają pewne cechy wspólne, które są decydujące dla prawidłowego działania sklepu internetowego funkcjonującego w oparciu o PrestaShop. Z pewnością wiesz, że nic tak nie zniechęca potencjalnych klientów, jak wolno ładująca się strona. Według statystyk długi czas ładowania powoduje, że użytkownik niemal od razu rezygnuje z dalszego oczekiwania. W ten sposób tracisz klientów, a twoje zyski maleją. Właśnie dlatego nasz hosting zapewnia wysoki stopień wydajności, gwarantujący płynność działania i dostępność serwera (SLA / Uptime - 99,9%). Usługa od Rapid DC znosi duże, zmienne obciążenia ruchu, a szybkość łącz serwerów wynosi 1 Gbps.

Wsparcie techniczne i obsługa na najwyższym poziomie

Prowadząc sklep internetowy, powinieneś mieć stały dostęp do szybkiego i profesjonalnego wsparcia technicznego. Awarie zdarzają się w różnych porach dnia i nocy, dlatego należy zadbać o to, aby w razie pojawienia się jakichkolwiek problemów, wszelkie usterki zostały szybko zażegnane. Z tego względu Rapid DC gwarantuje pomoc administratorów oraz programistów przez 24h na dobę, nieprzerwanie, przez 7 dni w tygodniu!

Hosting RAPID DC

Najważniejsze cechy wspólne Hostingu w RAPID DC

Certyfikat SSL Let's encrypt w pakiecie

Wersje PHP: 5.4, 5.5, 5.6, 7.0, 7.1, 7.2

Autoinstalator aplikacji

SLA / Uptime - 99,9%

Kopia bezpieczeństwa - backup do 3 dni wstecz

Szybkość łącz serwerów - 1 Gbps

Bezpłatne wsparcie techniczne

Własne strony błędów

Obsługa nielimitowanej liczby domen

Obsługa nielimitowanej liczby kont e-mail

Statystyki odwiedzin

FTP z poziomu przeglądarki

Panel zarządzania - Direct Admin

Poczta dla urządzeń mobilnych

Zaufaj naszym rozwiązaniom.


Profesjonalny zespół techniczny dostępny 24h na dobę.


Najczęściej zadawane pytania.

Aby Ci pomóc przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań dotyczących hostingu.

Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie lub chcesz uzyskać więcej informacji na jakiś temat, skontaktuj się z nami, a z chęcią Ci pomożemy.

Kontakt
Tak, w każdej chwili, wraz z rosnącymi potrzebami można zgłosić zmianę planu na większy.
W ramach abonamentu wszyscy użytkownicy serwisu rapiddc.pl mają możliwość uzyskania profesjonalnej pomocy technicznej drogą e-mailową.
Określa limit wykorzystania procesora do określonej liczby core'ów. Po przekroczeniu limitu procesy w ramach konta są spowalniane do momentu zwolnienia zasobów przez inne procesy w ramach konta.
Transfer serwera określa całkowitą ilość danych przesyłanych z i do sieci internetowej. Użytkownik konta otrzymuje roczny pakiet przesyłu danych bez limitu. W przypadku, w którym w miesiącu zostanie przekroczona wartość 5TB transferu, pasmo przepustowości zostanie ograniczone do 10Mbps. Powrót bazowej przepustowości łącza nastąpi pierwszego dnia kolejnego miesiąca. W takim przypadku, mimo ograniczenia przepustowości łącza, transfer nadal jest nielimitowany..
Tak, każdy Klient może zlecić nam przeniesienie strony lub sklepu internetowego do Hostingu RAPID DC. Szczegóły realizacji można ustalić kontaktując się z nami
Limit pamięci ram to maksymalna ilość pamięci wykorzystywanej przez wszystkie procesy. Po przekroczeniu limitu użytkownik otrzyma komunikat z błędami 500/503 serwera WWW.
Szybkość łącz serwerów to 1 Gbps, jest to maksymalna przepustowość łącza, z jaką możliwe jest komunikowanie się z serwerem. W przypadku, w którym w miesiącu zostanie przekroczona wartość 5TB transferu, pasmo przepustowości zostanie ograniczone do 10Mbps. Powrót bazowej przepustowości łącza nastąpi pierwszego dnia kolejnego miesiąca.
Backup wykonywany jest raz dziennie. Dostępny jest do 3 dni wstecz. Udostępnienie/przywrócenie danych z kopii bezpieczeństwa jest opcjonalne i odbywa się na warunkach przedstawionych w ramach Usług Dodatkowych świadczonych przez rapiddc.pl.
Masz więcej pytań? zajrzyj tutaj

Hosting PrestaShop, jakiego potrzebujesz!

W największym skrócie PrestaShop można opisać jako darmową platformę, skierowaną do sklepów internetowych. To rozbudowany system, którego hosting musi być w pełni stabilny. W Rapid DC jesteśmy w stanie zaoferować odpowiednią usługę, dokładając do niej przy okazji pakiet nadprogramowych korzyści jak np. bezpłatne wsparcie techniczne. Dzięki oferowanym abonentom strona www będzie działała wydajnie przez cały rok, pozostając otwarta dla użytkowników 24 godziny na dobę. Dostarczamy bezpieczne serwery pracujące z dużą szybkością. Z ich pomocą witryna wczytuje się bez opóźnień.

Hosting zgodny z wymaganiami PrestaShop

Dla sklepów internetowych odpowiedni hosting ma absolutnie podstawowe znaczenie. Odcięcie systemu PrestaShop od sieci oznacza brak możliwości odwiedzenia witryny przez klientów, a to wiąże się z wymiernymi stratami finansowymi. W Rapid DC zapewniamy hosting dostosowany do technicznych wymagań, jakie posiada darmowa platforma PrestaShop. Mowa tu o bardzo stabilnych serwerach, ponieważ SLA/Uptime wynosi imponujące 99,9%. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz doskonałej znajomości popularnych systemów zarządzania treścią przygotowaliśmy bogatą ofertę abonamentów. Dostosowaliśmy ją nie tylko do potrzeb dużych sklepów internetowych, ale także oczekiwań mniejszych graczy na rynku e-commerce.

Wszystkie usługi w cenie - przejrzysty hosting PrestaShop

W swojej działalności stawiamy na pełną przejrzystość. Roczny hosting PrestaShop jest dostępny na prostych oraz od początku jasno przedstawionych zasadach. Dokładnie wiesz, ile zapłacisz oraz jakie usługi otrzymasz w pakiecie. Nie stosujemy “ukrytych gwiazdek” jak chociażby pobieranie prowizji od sprzedanych produktów. Dla klientów przygotowaliśmy kilka podstawowych abonamentów, precyzyjnie przedstawiając ich zakres. Zaufało nam już wiele firm działających w branży e-commerce. Nasi klienci pozytywnie oceniają PrestaShop hosting od Rapid DC, doceniając m.in. jego nowoczesny charakter. W swojej pracy chętnie korzystamy z innowacyjnych narzędzi, utrzymując atrakcyjną cenę za poszczególne pakiety.

Hosting PrestaShop musi działać sprawnie

Czasy otwierania się stron www są różne i zależą od co najmniej kilku czynników. Jednym z kluczowych elementów na tym polu pozostaje jakość hostingu do PrestaShop. Warto wybrać ten najlepszy, ponieważ czasem kilka sekund oczekiwania może sprawić, że internauta porzuci pomysł wejścia na witrynę sklepu, czyli zrezygnuje z zakupu. Aby zapewnić odpowiednie parametry w zakresie wczytywania stron www, postawiliśmy na nowoczesne dyski SSD, które dają bardzo szybki dostęp do danych. Poza tym zatroszczyliśmy się o łącza serwerów, których prędkość wynosi 1 Gbps. Przy takich parametrach witryna poradzi sobie ze zmiennym obciążeniem, niezależnie od tego, czy ma się do czynienia z niewielką, czy też sporą liczbą odwiedzających.

W ramach hostingu PrestaShop dbamy o bezpieczeństwo danych

Naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić nie tylko wydajną pracę stron www. Hosting PrestaShop dotyka kwestii związanych z bezpieczeństwem informacji przetwarzanych przez witrynę. Aby zapewnić odpowiedni poziom ochrony danych, zadbaliśmy o certyfikat SSL Let's encrypt, który otrzymasz w pakiecie przy zakupie abonamentu. Odpowiada on za szyfrowanie informacji, podczas gdy te są wymieniane między komputerami. Dzięki temu odwiedzający zyskują dodatkowy argument, że konkretny sklep internetowy jest bezpieczną platformą zakupową. W ochronie danych pomaga także inne działanie podejmowane przez Rapid DC. Prowadzimy systematyczny backup contentu do 3 dni wstecz, żeby w razie awarii dało się go bezproblemowo odzyskać.

Dodatkowe korzyści z hostingu PrestaShop od Rapid DC

Prestashop hosting w wydaniu Rapid DC zapewnia wiele dodatkowych korzyści. Klientom dajemy dostęp do stron błędów oraz statystyk odwiedzin. To szczegółowe dane, które podpowiedzą, jak funkcjonują użytkownicy po wejściu na stronę sklepu. Dzięki temu będzie można łatwiej zoptymalizować działania sprzedażowe, zwiększając zyski. Hosting PrestaShop to również łatwe administrowanie za pomocą intuicyjnego panelu zarządzania Direct Admin. Poza tym w ramach abonamentu otrzymasz dostęp do nowych wersji PHP oraz wygodnego autoinstalatora aplikacji, który pozwoli sprawnie zainstalować istotne oprogramowanie. Jeśli wciąż masz pytania, skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy w wyborze optymalnego pakietu.

Hosting PrestaShop dla małych i dużych sklepów

Przygotowaliśmy cztery podstawowe pakiety hostingów dla PrestaShop. Najtańszy obejmuje 20 GB pojemności, 512 MB RAM i 1 vCPU (wirtualny procesor), a najbardziej rozbudowany 500 GB, 1,5 GB RAM, 4 vCPU oraz nielimitowaną liczbę kont FTP. Wszystkie pakiety posiadają poza tym wiele wspólnych funkcjonalności. Oferują nielimitowaną obsługę domen, kont e-mailowych czy też transfer. W ramach każdego abonamentu klienci Rapid DC otrzymują bezpłatne wsparcie techniczne dostępne 24 godziny na dobę. W połączeniu z bardzo wysoką dostępnością serwerów pozwala to pracować witrynie bez ograniczeń przez okrągły rok. Warto dodać, że można nam zlecić przeniesienie strony www od innych usługodawców. Aby ustalić szczegóły, wystarczy zadzwonić.