Hosting z SSL RAPID DC

Idealny hosting dla początkujących oraz zaawansowanych webmasterów

Hosting RAPID DC

Hosting w RAPID DC to bezpieczna, stabilna usługa dla Klientów dla których strona internetowa jest istotnym źródłem generowania przychodów.
Hosting RAPID DC nastawiony jest zarówno na bezpieczeństwo jak i na wydajności dzięki zastosowaniu bardzo szybkich dysków SDD.
Brak ukrytych kosztów, przejrzystość oferty daje gwarancję ceny i bezpieczeństwo.
Autoinstalator aplikacji oraz profesjonalne, całodobowe wsparcie technicznie sprawia że nasz Hosting jest usługą kompleksową, zapewniającą komfortowe użytkowanie.

Let's encrypt w pakiecie

Certyfikat SSL Let's encrypt w cenie hostigu.

Szybkie dyski SSD

Bardzo szybki zapis danych oraz wysoka wydajność dzięki zastosowaniu dysków SSD.

SLA / Uptime - 99,9%

Gwarantowana dostępność usługi na poziomie 99,9%

Cloud Starter

100.00 PLN*
10.00 PLN*
Rocznie
20 GB pojemność
Transfer: Bez limitu
1 vCPU
SSL: Let's encrypt
RAM: 512 MB
Konta e-mail: bez limitu
Konta FTP: 25
Obsługa domen: bez limitu
Wsparcie techniczne: tak
1Gbps

Cloud Biznes

200.00 PLN*
20.00 PLN*
Rocznie
50 GB pojemność
Transfer: Bez limitu
2 vCPU
SSL: Let's encrypt
RAM: 768 MB
Konta e-mail: bez limitu
Konta FTP: bez limitu
Obsługa domen: bez limitu
Wsparcie techniczne: tak
1Gbps

Cloud Pro

400.00 PLN*
40.00 PLN*
Rocznie
200 GB pojemność
Transfer: Bez limitu
3 vCPU
SSL: Let's encrypt
RAM: 1 GB
Konta e-mail: bez limitu
Konta FTP: bez limitu
Obsługa domen: bez limitu
Wsparcie techniczne: tak
1Gbps

Cloud Elite

600.00 PLN*
60.00 PLN*
Rocznie
500 GB pojemność
Transfer: Bez limitu
4 vCPU
SSL: Let's encrypt
RAM: 1,5 GB
Konta e-mail: bez limitu
Konta FTP: bez limitu
Obsługa domen: bez limitu
Wsparcie techniczne: tak
1Gbps

* Podane kwoty są cenami netto, należy do nich doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Hosting z SSL

Certyfikat SSL ma ogromny wpływ na funkcjonowanie twojej strony w sieci. Przede wszystkim zwiększa jej wiarygodność. Dzięki widocznemu oznaczeniu, że strona jest szyfrowana, zwiększasz zaufanie do swojej witryny. Jednak certyfikat ma znaczenie również ze względu na kwestie bezpieczeństwa. Zabezpiecza transmisję poufnych danych w Internecie przed przechwyceniem ich przez osoby nieuprawnione. Jest to szczególnie ważne w przypadku firm, których działalność obejmuje przesyłanie takich informacji, jak np. login, hasło, imię i nazwisko, czy numer karty kredytowej.

Dlatego szyfrowanie jest kwestią obowiązkową dla stron przetwarzających dane osobowe, serwisów aukcyjnych i sklepów internetowych. Co więcej, obecność certyfikatu SSL zwiększa widoczność strony w wyszukiwarkach. Witryna jest traktowana jako zaufana i zabezpieczona, dzięki czemu osiąga wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania Google. Z tych powodów, certyfikat to zalecana i skuteczna forma ochrony informacji, które są przesyłane pomiędzy użytkownikiem odwiedzającym stronę a twoim serwerem.

W Rapid DC otrzymujesz certyfikat SSL w cenie hostingu!

Wybierając nasz hosting, otrzymujesz nie tylko gwarancję wysokiej wydajności i dostępności serwera, ale również certyfikat SSL Let's encrypt w cenie pakietu. Let’s Encrypt jest projektem open-source, który wspierają znane i renomowane firmy. Wykazuje zgodność z popularnymi przeglądarkami, a jego instalacja oraz wdrożenie są proste i w pełni zautomatyzowane. Z tym certyfikatem strona jest zabezpieczona protokołem HTTPS, a także oznaczona zieloną kłódką na pasku, informującą, że witryna została uwierzytelniona przez odpowiedni urząd.

Hosting RAPID DC

Najważniejsze cechy wspólne Hostingu w RAPID DC

Certyfikat SSL Let's encrypt w pakiecie

Wersje PHP: 5.4, 5.5, 5.6, 7.0, 7.1, 7.2

Autoinstalator aplikacji

SLA / Uptime - 99,9%

Kopia bezpieczeństwa - backup do 3 dni wstecz

Szybkość łącz serwerów - 1 Gbps

Bezpłatne wsparcie techniczne

Własne strony błędów

Obsługa nielimitowanej liczby domen

Obsługa nielimitowanej liczby kont e-mail

Statystyki odwiedzin

FTP z poziomu przeglądarki

Panel zarządzania - Direct Admin

Poczta dla urządzeń mobilnych

Zaufaj naszym rozwiązaniom.


Profesjonalny zespół techniczny dostępny 24h na dobę.


Najczęściej zadawane pytania.

Aby Ci pomóc przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań dotyczących hostingu.

Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie lub chcesz uzyskać więcej informacji na jakiś temat, skontaktuj się z nami, a z chęcią Ci pomożemy.

Kontakt
Tak, w każdej chwili, wraz z rosnącymi potrzebami można zgłosić zmianę planu na większy.
W ramach abonamentu wszyscy użytkownicy serwisu rapiddc.pl mają możliwość uzyskania profesjonalnej pomocy technicznej drogą e-mailową.
Określa limit wykorzystania procesora do określonej liczby core'ów. Po przekroczeniu limitu procesy w ramach konta są spowalniane do momentu zwolnienia zasobów przez inne procesy w ramach konta.
Transfer serwera określa całkowitą ilość danych przesyłanych z i do sieci internetowej. Użytkownik konta otrzymuje roczny pakiet przesyłu danych bez limitu. W przypadku, w którym w miesiącu zostanie przekroczona wartość 5TB transferu, pasmo przepustowości zostanie ograniczone do 10Mbps. Powrót bazowej przepustowości łącza nastąpi pierwszego dnia kolejnego miesiąca. W takim przypadku, mimo ograniczenia przepustowości łącza, transfer nadal jest nielimitowany..
Tak, każdy Klient może zlecić nam przeniesienie strony lub sklepu internetowego do Hostingu RAPID DC. Szczegóły realizacji można ustalić kontaktując się z nami
Limit pamięci ram to maksymalna ilość pamięci wykorzystywanej przez wszystkie procesy. Po przekroczeniu limitu użytkownik otrzyma komunikat z błędami 500/503 serwera WWW.
Szybkość łącz serwerów to 1 Gbps, jest to maksymalna przepustowość łącza, z jaką możliwe jest komunikowanie się z serwerem. W przypadku, w którym w miesiącu zostanie przekroczona wartość 5TB transferu, pasmo przepustowości zostanie ograniczone do 10Mbps. Powrót bazowej przepustowości łącza nastąpi pierwszego dnia kolejnego miesiąca.
Backup wykonywany jest raz dziennie. Dostępny jest do 3 dni wstecz. Udostępnienie/przywrócenie danych z kopii bezpieczeństwa jest opcjonalne i odbywa się na warunkach przedstawionych w ramach Usług Dodatkowych świadczonych przez rapiddc.pl.
Masz więcej pytań? zajrzyj tutaj

Hosting z SSL

Wybierając hosting od Rapid DC, w pakiecie dostajesz za darmo certyfikat SSL. Odpowiadając na wymagania w zakresie ochrony danych osobowych, oferujemy dostęp do serwerów posiadających wysoki poziom zabezpieczenia informacji. Zapewniamy skuteczne szyfrowanie treści, gdy te są wymieniane między komputerami. Dzięki temu zarówno właściciel witryny, jak i odwiedzający stronę mają pewność, że dane pozostają niedostępne dla postronnych osób. W hosting z certyfikatem SSL powinna zainwestować każda firma lub organizacja działająca w sieci.

Dlaczego hosting z certyfikatem SSL jest tak istotny?

Użytkownicy w Internecie cenią sobie prywatność. Wiele osób właśnie ze względu na poczucie anonimowości wybiera zakupy w sklepach e-commerce oraz swobodnie poszukuje informacji o różnej tematyce. Nie powinno dziwić więc, że internauci chętniej wchodzą na strony posiadające odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa danych. Brak atestów w wielu przypadkach powoduje rezygnację z odwiedzenia witryny. To problem dla każdego właściciela strony www, niezależnie od tego, czy działa w branży sprzedażowej, czy też wykorzystuje portal jedynie w celach informacyjnych. Dlatego właśnie tak istotnym elementem jest hosting z certyfikatem SSL. Stanowi powszechnie uznane zabezpieczenie, które uwiarygadnia witrynę w oczach odwiedzających.

Zasada działania hostingu z SSL

W skrócie hosting z SSL można opisać jako protokół do zabezpieczenia komunikacji, ponieważ szyfruje wiadomości, które są wysyłane pomiędzy przeglądarką a serwerem. W ten sposób chroni tak wrażliwe informacje jak np. adresy, hasła czy też numery kont bankowych. Od technicznej strony certyfikat SSL to plik danych. Zabezpieczenie zaczyna działać już w trakcie próby wejścia na stronę www. W tym momencie przeglądarka nawiązuje kontakt z serwerem, co zajmuje ułamki sekund, wykorzystując specjalne klucze, służące do szyfrowania i deszyfrowania informacji. Dostęp do nich mają jedynie odpowiednie osoby. W Rapid DC hosting z certyfikatem SSL otrzymasz w ramach oferowanego abonamentu niezależnie od wybranej opcji.

Lepsze pozycjonowanie w wyszukiwarce z hostingiem SSL

Hosting wyposażony w niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa wpływa nie tylko na bezpośrednie działanie witryny, ale także jej postrzeganie przez wyszukiwarki. Przeglądarki traktują strony www z SSL Let's encrypt jako godne zaufania, co przekłada się na ich lepsze pozycjonowanie. Ma to niebagatelne znaczenie, bo im dalej gorszy wynik w tym aspekcie, tym mniejsza szansa, że klient wejdzie na witrynę sklepu lub znajdzie usługi Twojej firmy. Warto zainwestować w hosting od Rapid DC, aby mieć zagwarantowaną zgodność z najbardziej popularnymi wyszukiwarkami, z których każdego dnia korzystają setki milionów osób. O tym, że witryna została uwierzytelniona przez odpowiedni urząd, będzie świadczyć zielona kłódka na pasku.

Zyskaj nie tylko certyfikat SSL - zalety hostingu Rapid DC

Oferujemy hosting o kompleksowym charakterze. Wybierając naszą usługę, zyskasz funkcjonalny pakiet korzyści. Przede wszystkim witryna będzie szybko się wczytywała, ponieważ do obsługi serwerów wykorzystujemy nowoczesne dyski SSD o sporej pojemności. To cenny atut, bo badania pokazują, że już kilka sekund oczekiwania na załadowanie się treści jest w stanie zniechęcić internautów do odwiedzenia strony www. Poza tym gwarantujemy ciągłość pracy witryny (SLA/Uptime na poziomie 99,9%). Nasze serwery działają na szybkich łączach. Jesteśmy w stanie zapewnić nielimitowaną obsługę domen, kont e-mailowych oraz nieograniczony transfer. Na te wszystkie korzyści możesz liczyć niezależnie od wybranego abonamentu.

Różne pakiety abonamentowe hostingu SSL

Hostingi SSL sprzedajemy w pakietach, które różnią się przede wszystkim wielkością dysków. Najtańsze abonamenty gwarantują 20 GB pojemności, a największe 500 GB. W poszczególnych opcjach nieco inna będzie także zawartość RAM-u oraz liczba wirtualnych dysków (vCPU). W każdym przypadku zyskasz wygodne narzędzia do administrowania hostingiem SSL. Panel Direct Admin pozwala zarządzać serwerami z dowolnego miejsca. Przydatnym wsparciem okaże się poza tym autoinstalator aplikacji, który automatyzuje procesy związane z instalowaniem oprogramowania. W optymalnym wykorzystaniu potencjału witryny pomogą statystyki odwiedzin. Dowiesz się z nich, czego przede wszystkim szukają odwiedzający, co pozwoli ulepszyć ofertę.

Hosting SSL z bezpłatnym wsparciem technicznym

Chociaż gwarantujemy ciągłość pracy serwerów, nie jesteśmy w stanie przewidzieć awarii lub usterek związanych z zewnętrznymi zagrożeniami. Jeśli z jakichś powodów witryna przestanie działać lub pojawią się problemy z hostingiem SSL, możesz liczyć na bezpłatne wsparcie techniczne. Specjaliści Rapid DC są gotowi do podjęcia działań przez 24 godziny na dobę. Zawsze w maksymalnie krótkim czasie przywracamy stronie www bazowe parametry funkcjonowania, ponieważ nasz zespół tworzą eksperci ze sporym doświadczeniem. Stale rozwijamy swoją wiedzę oraz umiejętności, bo chcemy oferować kompleksowe usługi skrojone na miarę potrzeb. Jeśli chcesz poznać szczegóły, wystarczy do nas zadzwonić lub napisać e-maila z zapytaniem.