Hosting MAX - wydajność, bezpieczeństwo, kompatybilność

Super szybki hosting pod Wordpress/Prestashop/Magento

Hosting MAX

Hosting MAX to oferta skierowana dla osób wymagających maksymalnej wydajności bez żadnych kompromisów. Technologia Litespeed gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i maksymalne skrócenie czasu potrzebnego do załadowania strony internetowej. Szybki Hosting MAX błyskawicznie przetwarza nawet dużą liczbę zapytań, dzięki czemu nawet w przypadku wzmożonego ruchu, strona działa wydajnie i stabilnie. Nasze serwery pracują wyłącznie w oparciu o procesor Intel Xeon oraz dyski SSD klasy Enterprise, gwarantując najwyższą prędkość działaniu sklepu internetowego lub witryny.


Dyski SSD

Opieramy nasze serwery jedynie o renomowane procesory Intel Xeon oraz szybkie dyski SSD klasy Enterprise


Bezpieczeństwo

Hosting MAX wyposażony jest w technologię Imunify360, czyli kompleksowy system ochrony, który skutecznie zmaksymalizuje bezpieczeństwo Twoich danych


Kompatybilność

Hosting MAX jest stworzony z myślą o Wordpress, Prestashop i Magento, łatwo i szybko zainstalujesz potrzebne oprogramowanie.

Plany Hosting MAX


Cena za rok
49 PLN*
odnowienie po roku: 99 PLN

10GB SSD
1GB RAM
transfer bez limitu
konta e-mail bez limitu
bazy danych bez limitu
codzienny backup 5 dni historii
serwer litespeed z lscache
dostęp ssh
ochrona imunify360
Cena za rok
99 PLN*
odnowienie po roku: 199 PLN

20GB SSD
1.5GB RAM
transfer bez limitu
konta e-mail bez limitu
bazy danych bez limitu
codzienny backup 5 dni historii
serwer litespeed z lscache
dostęp ssh
ochrona imunify360

Pro

Cena za rok
149 PLN*
odnowienie po roku: 299 PLN

30GB SSD
2GB RAM
transfer bez limitu
konta e-mail bez limitu
bazy danych bez limitu
codzienny backup 5 dni historii
serwer litespeed z lscache
dostęp ssh
ochrona imunify360
Cena za rok
299 PLN*
odnowienie po roku: 599 PLN

100GB SSD
3GB RAM
transfer bez limitu
konta e-mail bez limitu
bazy danych bez limitu
codzienny backup 5 dni historii
serwer litespeed z lscache
dostęp ssh
ochrona imunify360

* Podane kwoty są cenami netto, należy do nich doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Transfer bez limitu

Konta pocztowe bez limitu

Bazy danych bez limitów

Obsługiwane domeny bez limitów

Bezpieczne wersje php

Certyfikaty SSL

Dostęp ssh

Bezpieczna poczta www

Instalator CMS

Serwer Litespeed HTTP/3

Wtyczki LScache i LiteMage

Automatyczne kopie bezpieczeństwa

Support 24/7

Imunify360

Superszybkie dyski SSD


Czym wyróżnia się Hosting MAX?

Hosting MAX różni się od standardowych rozwiązań przede wszystkim wyższą wydajnością, której celem jest błyskawiczne i stabilne obsługiwanie rozbudowanych i wymagających sklepów internetowych oraz stron WWW. Kolejnym wyróżnikiem jest wyższy poziom bezpieczeństwa, dzięki któremu dane użytkowników są w pełni chronione. Hosting SSD w wersji Max to również pełna kompatybilność zarówno z Magenta, Prestashop i Wordpress. Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim łatwą i intuicyjną instalację systemów, prostą obsługę oraz stabilne działanie, nawet w przypadku dużego ruchu.

Funkcje Hosting MAX Hosting
Imunify360
kompleksowy system ochrony Twoich plików
Serwer LiteSpeed z modułem Cache
który znacznie przyspieszy działanie Twojej strony lub sklepu
Mega szybkie dyski SSD
gwarantujące wiekszą wydajnośc przetwarzania Twoich danych
WP-CLI
czyli wygodne i szybkie zarządzanie Wordpressem
PHP X-RAY
czyli łatwe namierzanie problemów z Wordpressem

Technologia litespeed


Oprogramowanie Litespeed jest alternatywą dla powszechnie stosowanego apache czy nginx. Charakteryzuje się dodatkową obsługą HTTP/3 i QUIC, które zwiększają bezpieczeństwo i skracają czas ładowania stron internetowych. Litespeed znacznie szybciej przetwarza zapytania na serwerze przez co działa stabilniej przy wzmożonym ruchu na serwerze.

Ochrona Imunify360

System ochrony składający się z zapory sieciowej, systemu wykrywania i zapobiegania włamaniom (IDS i IPS), skaner malware, proaktywna ochronę (analiza działania szkodliwych skryptów) i analizatora reputacji witryny.

Stabilny i bezpieczny hosting

O najwyższy poziom bezpieczeństwa hostingu Max dba m.in. system ochrony Imunify 360 składający się z kilku elementów. Pierwszym z nich jest skuteczna zapora sieciowa, natomiast drugi to zaawansowany system wykrywania i przede wszystkim zapobiegania włamaniom (IDS i IPS). Ochrona Imunify 360 obejmuje także nowoczesny skaner malware oraz tak zwaną proaktywną ochronę, polegającą na stałej analizie działania i zachowania szkodliwych skryptów. Dopełnieniem ochrony jest analizator reputacji. Takie połączenie jest gwarantem skutecznego zabezpieczenia sklepu internetowego i strony WWW.

Szybki i wydajny Hosting MAX

Wspomniana technologia Litespeed jest rozbudowana alternatywą dla oprogramowania nginx i apache. Pełna kompatybilność z QUIC i HTTP3 nie tylko maksymalnie skraca czas ładowania, ale również poprawia poziom bezpieczeństwa. Dzięki Litespeed wszystkie zapytania są znacznie szybciej przetwarzane, nawet w przypadku dużego ruchu na serwerze. Czym jeszcze wyróżnia się szybki Hosting MAX? Przede wszystkim nielimitowanym transferem, a także możliwością stworzenia dowolnej liczby kont pocztowych i nielimitowaną bazą danych. Ponadto usługa Hosting MAX pozwala na obsługiwanie dowolnej liczby domen.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Hosting SSD w wersji Max oferuje praktyczną funkcję WP-CLI. Dzięki niej, zarządzanie Wordpressem jest jeszcze bardziej intuicyjne i szybsze. Kolejna przydatna funkcjonalność to PHP X-RAY, służąca do błyskawicznego namierzania wszelkich problemów z Wordpressem. Na szczególną uwagę zasługuje również intuicyjny instalator CMS, dzięki któremu błyskawicznie zainstalujesz system. Warto też wspomnieć o dostępie SSH, który gwarantuje zaszyfrowane połączenie klient-serwer. Usługa Hosting MAX obejmuje dodatkowo bezpieczny certyfikat SSL, dzięki któremu sklep internetowy lub strona www będą lepiej pozycjonowane przez wszystkie najpopularniejsze wyszukiwarki. Ponadto zadaniem certyfikatu SSL jest szyfrowanie połączenia, co w praktyce bezpośrednio wpływa na wyższy poziom bezpieczeństwa. W pakiecie z usługą Hosting MAX są dostępne także przydatne wtyczki LScache i LiteMage.

Jakie korzyści oferuje Hosting MAX?

Hosting MAX to ponadto automatyczne kopie zapasowe i bezpieczna poczta www. W obrębie usługi, użytkownik otrzymuje dostęp do profesjonalnego wsparcia technicznego, które 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu jest gotowe do udzielenia natychmiastowej pomocy, porad i wsparcia. Szybki Hosting MAX to również najnowsze wersje PHP oraz serwer Litespeed HTTP/3. W razie jakichkolwiek pytań w sprawach dotyczących hostingu lub innej usługi, zachęcamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi doradcami.


Idealny Hosting do
Wordpress/Prestashop/Magento

Zwiększ prędkość swojego E-commerce

Tani hosting RAPID DC


 
 
Hosting
od 3,33 PLN*
miesięcznie
 
 
Hosting MAX
od 4,08 PLN*
miesięcznie
 
nowość
Hosting Reseller
od 12,42 PLN*
miesięcznie
 
 
VPS SSD
od 9,60 PLN*
miesięcznie
 
 
VPS NVMe
od 19,99 PLN*
miesięcznie
 
 
RAPID BOX
za darmo!
 
 
nowość
MailBox
od 1,67 PLN*
miesięcznie
 
 
Certyfikaty SSL
od 55,00 PLN*
za rok
 
 
Domeny
od 10,00 PLN*
za rok

* Podane kwoty są cenami netto, należy do nich doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.