Hosting Reseller - możliwości, bezpieczeństwo, elastyczność

Świetny start własnego biznesu hostingowego!

Hosting Reseller

Hosting Reseller to oferta skierowana jest do osób lub firm, które kupują przestrzeń serwerową i zasoby od większego dostawcy hostingowego, a następnie sprzedają ją dalej klientom pod własną marką i na własnych warunkach. Główne zadania resellera obejmują zarządzanie kontami klientów, dostarczanie wsparcia technicznego. Dzięki takiemu modelowi osoby zainteresowane uruchomieniem własnego biznesu hostingowego mogą zacząć działalność bez konieczności inwestowania we własną infrastrukturę serwerową. Twój plan Hostingu Reseller zostanie skonfigurowany na serwerach wyposażonych w procesory Intel Xeon oraz szybkie dyski SSD klasy Enterprise.


Separacja

Proste wydzielenie kont dla Twoich użytkowników, z osobnym logowaniem dla każdego z nich. Umożliwia to łatwe zarządzanie usługami Twoich Klientów w jednym miejscu. Zwiększy to również bezpieczeństwo i zminimalizuje ryzyko wzajemnego zainfekowania witryn pomiędzy sobą.


Bezpieczeństwo

Hosting reseller bazuje na technologii Imunify360, która wykrywa i usuwa złośliwe oprogramowanie. System ten zapobiega włamaniom (IDS/IPS). Kopie bezpieczeństwa wykonywane są codziennie.


Elastyczność

Możesz zmienić pakiet Hostingu Reseller wraz z rozwojem Twojej działalności. Jako Reseller możesz tworzyć i dostosowywać pakiety hostingowe, określać przestrzeń dyskową, przepustowość i liczbę kont pocztowych Twoich Klientów.

Plany Hosting Reseller


Cena za rok
149 PLN*
odnowienie po roku: 299 PLN

25GB SSD
2GB RAM
2 vCPU

transfer bez limitu
konta e-mail bez limitu
bazy danych bez limitu
codzienny backup 5 dni historii
serwer litespeed z lscache
dostęp ssh
ochrona imunify360
Cena za rok
245 PLN*
odnowienie po roku: 489 PLN

50GB SSD
3GB RAM
2 vCPU

transfer bez limitu
konta e-mail bez limitu
bazy danych bez limitu
codzienny backup 5 dni historii
serwer litespeed z lscache
dostęp ssh
ochrona imunify360
Cena za rok
349 PLN*
odnowienie po roku: 699 PLN

100GB SSD
4GB RAM
4 vCPU

transfer bez limitu
konta e-mail bez limitu
bazy danych bez limitu
codzienny backup 5 dni historii
serwer litespeed z lscache
dostęp ssh
ochrona imunify360
Cena za rok
549 PLN*
odnowienie po roku: 1099 PLN

200GB SSD
5GB RAM
4 vCPU

transfer bez limitu
konta e-mail bez limitu
bazy danych bez limitu
codzienny backup 5 dni historii
serwer litespeed z lscache
dostęp ssh
ochrona imunify360
Cena za rok
999 PLN*
odnowienie po roku: 1999 PLN

400GB SSD
8GB RAM
4 vCPU

transfer bez limitu
konta e-mail bez limitu
bazy danych bez limitu
codzienny backup 5 dni historii
serwer litespeed z lscache
dostęp ssh
ochrona imunify360

* Podane kwoty są cenami netto, należy do nich doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Proste wydzielenie kont dla użytkowników

Bezpieczeństwo z Imunify360

Support 24/7/365

Szybkie dyski SSD Enterprise

Transfer bez limitu

Wtyczki LScache i LiteMage

Dostęp SSH

Certyfikaty SSL - Let's Encrypt

LiteSpeed Web Server

Softaculous Auto Installer

Automatyczne kopie bezpieczeństwa

Nielimitowane konta FTP

Wersje PHP dla każdej domeny od 5.3 do 8.2

Łatwa zmiana planu na wyższy

Zgodność z RODO


Twój biznes z Hosting Reseller

Zostań resellerem, wybierz odpowiedni pakiet a następnie podziel te zasoby na mniejsze pakiety i sprzedaj je klientom pod swoją marką.

Dodatkowe Źródło Dochodu

Generuj dodatkowe przychody poprzez odsprzedaż usług hostingowych

Minimalne Inwestycje

To my utrzymujemy infrastrukturę serwerową, Ty zarządzasz zakupionym zasobem

Skalowalność

Możesz zwiększać lub zmniejszać swoją przestrzeń na serwerze w zależności od potrzeb Twojego biznesu i liczby klientów

Wsparcie Techniczne

Możesz skorzystać z pomocy technicznej w razie potrzeby, nawet jeśli nie masz większego doświadczenia w obszarze hostingu

Ochrona Imunify360

System ochrony składający się z zapory sieciowej, systemu wykrywania i zapobiegania włamaniom (IDS i IPS), skaner malware, proaktywna ochronę (analiza działania szkodliwych skryptów) i analizatora reputacji witryny.

Technologia litespeed


Oprogramowanie Litespeed jest alternatywą dla powszechnie stosowanego apache czy nginx. Charakteryzuje się dodatkową obsługą HTTP/3 i QUIC, które zwiększają bezpieczeństwo i skracają czas ładowania stron internetowych. Litespeed znacznie szybciej przetwarza zapytania na serwerze przez co działa stabilniej przy wzmożonym ruchu na serwerze.

Softaculous Auto-installer

Narzędzie, które ułatwia instalację i zarządzanie aplikacjami internetowymi na stronach internetowych. Jest to popularna biblioteka skryptów, która obejmuje szeroki zakres aplikacji, takich jak blogi, fora dyskusyjne, systemy zarządzania treścią (CMS), sklepy internetowe i wiele innych.

Elastyczny i wydajny Hosting Reseller

Hosting reseller umożliwia elastyczne skalowanie usług w zależności od zmieniających się potrzeb. Można łatwo dostosować swoją ofertę do różnych wymagań i budżetów oraz zmienić pakiet na wyższy w dowolnym momencie. W przeciwieństwie do instalowania własnych serwerów, Hosting Reseller nie wymaga głębokiej wiedzy technicznej ani zarządzania infrastrukturą serwerową. W Hosting Reseller nie tylko obsłużysz dowolną liczbę domen ale również stworzysz dowolną liczbę kont pocztowych. Zaletą jest proste wydzielenie kont dla użytkowników, z osobnym logowaniem dla każdego z nich. Za wysoką wydajność usługi odpowiada m.in. technologia Litespeed, która zapewnia szybsze czasy ładowania stron internetowych i lepszą obsługę dużej liczby równoczesnych połączeń. Litespeed bezkonkurencyjnie skraca czas ładowania strony.

Bezpiecznie z Hosting Reseller

Bezpieczeństwo Hosting Reseller zapewnia miedzy innymi Imunify 360, to solidne, kompleksowe rozwiązanie z najnowszymi funkcjami. Imunify 360 stosuje zaawansowane algorytmy do identyfikowania nowych i rozwijających się zagrożeń. Głównym celem Imunify 360 jest ochrona serwerów przed różnymi rodzajami zagrożeń internetowych, w tym atakami DDoS, atakami brute-force na hasła, atakami aplikacji internetowych (WAF), atakami na strony internetowe oraz innymi formami złośliwego oprogramowania. Dzięki temu szybko reaguje na nowe ataki oraz wykrywa nowe pojawiające się zagrożenia malware. Imunify 360 to szeroki zakres ochrony, informujący administratorów o potencjalnych zagrożeniach i podejrzanych aktywnościach za pomocą systemu powiadomień, co umożliwia szybką reakcję. Imunify360 jest stale rozwijającym się systemem ochrony, a aktualizacje zapewniają skuteczną ochronę przed najnowszymi zagrożeniami. Oto kilka głównych funkcji Imunify 360:Firewall aplikacji internetowych, system wykrywania intruzów (IDS), ochrona przed atakami brute-force, zaawansowane skanowanie antywirusowe, inteligentne zarządzanie zasobami serwera, monitorowanie bezpieczeństwa.

Co jeszcze warto wiedzieć?

W usłudze Hosting Reseller jest nielimitowany transfer, nielimitowane bazy danych. Hosting Reseller zapewnia bezpieczny sposób zdalnego dostępu oraz przesyłania danych przez szyfrowane połączenie dzięki dostępowi SSH. Na uwagę zasługuje Softaculous Auto Installer, jest to narzędzie, które ułatwia instalację różnych aplikacji internetowych na serwerach hostingowych. Służy głównie do szybkiego i łatwego wdrożenia popularnych systemów zarządzania treścią (CMS), skryptów do sklepów internetowych, blogów, forum dyskusyjnych i innych aplikacji webowych. Korzystając z Softaculous, użytkownicy mogą zainstalować aplikacje za pomocą kilku kliknięć, bez konieczności ręcznego pobierania, wgrywania i konfigurowania plików. Softaculous oferuje szeroki wybór aplikacji, w tym takie popularne platformy jak WordPress, Joomla, Drupal, Magento, PrestaShop, phpBB i wiele innych.

Profesjonalne wsparcie techniczne

Hosting Reseller nie wymaga głębokiej wiedzy technicznej ani zarządzania infrastrukturą serwerową od Klienta. RAPID DC zapewnia w pełni profesjonalne wsparcie techniczne 24/7/365 dzięki czemu możesz mieć pewność otrzymania szybkiej pomocy. Dysponujemy wykwalifikowanym zespołem specjalistów. Zapewniamy zarówno porady dotyczące konfiguracji i zarządzania usługą Hosting Reseller. Usługa Hosting Reseller świadczony jest na serwerach znajdujących się w Data Center chronionym całodobowo przez pracowników ochrony oraz posiada 24 godzinny monitoring wizyjny z pełną rejestracją zdarzeń. Dostęp do pomieszczeń jest nadzorowany nowoczesnym systemem rejestracji wizyt.


Zaczniij swój własny biznes!
Hosting Reseller

Zarabiaj na Resellingu Hostingu Rapid DC

Tani hosting RAPID DC

od 3.33 PLN*
miesięcznie
od 9.60 PLN*
miesięcznie
od 19.99 PLN*
miesięcznie
od 55.00 PLN*
za rok
od 10 PLN*
za rok

* Podane kwoty są cenami netto, należy do nich doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.