Serwery VPS SSD

Profesjonalny VPS SSD dla Twoich potrzeb

Serwery VPS SSD

VPS, czyli prywatny serwer wirtualny to separacja oraz bezpieczeństwo Twoich zasobów. Serwer VPS w RAPID DC nastawiony jest zarówno na bezpieczeństwo jak i na wydajność dzięki zastosowaniu bardzo szybkich dysków SSD klasy Enterprise. Brak ukrytych kosztów, przejrzystość oferty daje gwarancję ceny i bezpieczeństwo. Wirtualizacja KVM umożliwia instalację dowolnego systemu z własnego obrazu ISO.

Super szybkie serwery

Opieramy nasze serwery jedynie o renomowane procesory Intel Xeon oraz szybkie dyski SSD klasy Enterprise

Pełen nadzór

Profesjonalny zespół administratorów IT do Twojej dyspozycji 365/7/24

...
Gwarantowany Uptime

99,9% dzięki dwutorowemu zasilaniu wspieranemu przez zaawansowane systemy UPS

Dodatkowe narzędzia

W pełni zarządzalny panel administratora

VPS.Mini

12 PLN

9.00 zł
miesięcznie z kodem promocyjnym BLACKOUT
1vCPU
1024MB RAM
10 GB SSD
5 TB Transferu
1Gbit/s
KVM

VPS.Pico

20 PLN

15.00 zł
miesięcznie z kodem promocyjnym BLACKOUT
2vCPU
2048MB RAM
20 GB SSD
5 TB Transferu
1Gbit/s
KVM

VPS.Nano

28 PLN

21.00 zł
miesięcznie z kodem promocyjnym BLACKOUT
2vCPU
3072MB RAM
30 GB SSD
5 TB Transferu
1Gbit/s
KVM

VPS.Normal

47 PLN

35.00 zł
miesięcznie z kodem promocyjnym BLACKOUT
4vCPU
4096MB RAM
40 GB SSD
5 TB Transferu
1Gbit/s
KVM

VPS.Premium

92 PLN

69.00 zł
miesięcznie z kodem promocyjnym BLACKOUT
6vCPU
6144MB RAM
50 GB SSD
5 TB Transferu
1Gbit/s
KVM

Skorzystaj z kodu rabatowego, zamów serwer VPS i obniż jego cenę o 25 %. Obniżona cena obowiązuje w pierwszym, promocyjnym okresie rozliczeniowym. Sam wybierz długość okresu promocyjnego: 1, 3, 6 lub 12 miesięcy. Po zakończonym okresie promocyjnym zdecydujesz, czy przedłużasz korzystanie z VPS w standardowej cenie (nie jest to obowiązkowe).

W pełni zarządzalna konsola

Pełna wirtualizacja KVM

Auto instalator systemów linux

SLA / Uptime - 99,9%

Kopia bezpieczeństwa

Bez limitu reinstalacji

Bezpłatny antiDDoS

Dedykowany adres IP

Obsługa kluczy SSH

Możliwość instalacji z ISO

Wsparcie techniczne 24h/dobę

Nielimitowany transfer*

Szybkość łącz serwerów - 1 Gbps

Bezpłatne wsparcie techniczne

Statystyki zużycia transferu, CPU, RAM

Możliwość instalacji z ISO

Obsługa systemów Windows

Monitoring infrastruktury 24h

Najczęściej zadawane pytania

Transfer serwera określa całkowitą ilość danych przesyłanych z i do sieci internetowej. Użytkownik konta otrzymuje miesięczny pakiet przesyłu danych bez limitu. W przypadku, w którym w miesiącu zostanie przekroczona wartość 5TB transferu, pasmo przepustowości zostanie ograniczone do 10Mbps. Powrót bazowej przepustowości łącza nastąpi pierwszego dnia kolejnego miesiąca. W takim przypadku, mimo ograniczenia przepustowości łącza, transfer nadal jest nielimitowany.
Szybkość łącz serwerów to 1 Gbps, jest to maksymalna przepustowość łącza, z jaką możliwe jest komunikowanie się z serwerem. W przypadku, w którym w miesiącu zostanie przekroczona wartość wskazana w pakiecie, pasmo przepustowości zostanie ograniczone do 10Mbps. Powrót bazowej przepustowości łącza nastąpi pierwszego dnia kolejnego miesiąca.
Backup wykonujemy raz w tygodniu, przechowujemy 2 ostatnie kopie. Udostępnienie/przywrócenie danych z kopii bezpieczeństwa jest opcjonalne i odbywa się na warunkach przedstawionych w ramach Usług Dodatkowych świadczonych przez rapiddc.pl.
Ilość rdzeni oraz pamięć ram mogą być modyfikowane na dowolnym etapie korzystania z usługi. Skontaktuj się z nami, dokonamy zmiany parametrów: info@rapiddc.pl
Nasze serwery odpowiadające za VPSy używają wirtualizacji KVM. Pełna wirtualizacja umożliwia izolację zasobów oraz instalację praktycznie każdego systemu operacyjnego
W przypadku szybkich płatności (takich jak Paypal, dotpay) serwer VPS jest tworzony w przeciągu 5 minut. Jeżeli czas aktywacji przekroczył 10 minut skontaktuj się z naszym działem technicznym.
Domyślnie klient w trakcie zamawiania może wybrać systemy z rodziny Linux (Debian, Centos, Ubuntu, Fedora) po instalacji serwera VPS klient może skorzystać z samodzielnej instalacji za pomocą modułu ISO.
Wraz z każdym serwerem VPS dostarczany jest jeden publiczny adres IPv4.
Każdy klient może w pełni bezpłatnie wykonać reinstalację serwera we własnym zakresie, może skorzystać z opcji instalacji automatycznej (z wyboru systemu) lub manualnej (za pomocą obrazu ISO) .
W przypadku małych ataków stosujemy filtrowanie ruchu, jeżeli atak DDoS jest znaczny stosujemy pełny lub częściowy blackholing BGP.
Na chwilę obecną adresy IPv6 dostarczamy jedynie do serwerów dedykowanych
Tak, jednakże, ze względu na częste wymagania indywidualne instalację taką należy wykonać manualnie za pomocą własnego obrazu ISO.
Tak, należy nam dostarczyć obraz ISO kontaktując się z nami za pomocą systemu ticketowego.
W przypadku przekroczenia miesięcznego transferu stosujemy tzw. lejek, tzn prędkość zostaje przycięta do 10Mbit/s (Download i upload).
W przypadku adresów publicznych dostarczonych wraz z VPSami nie dostarczamy firewalla. Tzn. adres jest w pełni publiczny, bez wycinanych portów itp.
Posiadamy wsparcie techniczne 24h w przypadku potrzeby asysty technicznej skontaktuj się z naszym działem technicznym w celu wyceny, mailowo serwis@rapiddc.pl lub otwórz zgłoszenie
W przypadku instalowanych automatycznie przez Rapid DC systemów Linux można skorzystać z opcji zrestartuj hasło w panelu VPS.

Serwery VPS Linux

Jedną z ważniejszych cech naszej oferty jest pełna wirtualizacja. Nasze serwery odpowiadające za VPS używają KVM – jest to pełna wirtualizacja umożliwiająca izolację zasobów oraz instalację praktycznie każdego systemu operacyjnego. To idealna opcja dla osób, które chcą mieć dowolność przy wyborze instalowanego systemu. W ramach naszej oferty skorzystasz więc z auto instalatora systemów od Linuksa. Serwery VPS Linux to otwarte i wolne oprogramowanie, cieszące się dużą popularnością ze względu na wysoką stabilność oraz wydajność (nie mają tak dużych wymagań jak np. Windows). Linux jest wspierany przez wiele przodujących firm komputerowych. Charakteryzuje się dowolnością wprowadzania modyfikacji i wysokim poziomem bezpieczeństwa. Wśród dystrybucji Linuksa znajdziesz m.in. Debian 9, uBuntu, Fedora, czy CentOS. Wszystkie pozwalają na dogodne zarządzanie usługami serwera.

Serwery VPS z DirectAdminem

Jedną z wygodniejszych i najwydajniejszych opcji w naszej ofercie są serwery VPS z Direct Adminem. To doskonałe rozwiązanie dla klientów, którzy oczekują dużej mocy i nieograniczonej swobody w zarządzaniu stroną. Serwer VPS z DirectAdminem łączy w sobie cechy serwera dedykowanego z hostingiem współdzielonym. Za to sam DirectAdmin jest prostym w obsłudze panelem służącym do pełnego zarządzania serwerem. Pozwala m.in. na tworzenie baz danych, zarządzanie nimi, tworzenie kont pocztowych, wykonywanie osobnego backupu, czy instalowanie różnorodnych aplikacji. Obsługa panelu DirectAdmin jest tak samo prosta, jak w przypadku zwykłego hostingu współdzielonego. Podstawowa różnica tkwi w tym, że VPS z DirectAdminem daje ci o wiele więcej możliwości! To najlepszy sposób na uwolnienie się od ograniczeń, które dotyczą normalnego hostingu www.

Serwer VPS SSD – co to jest?

Wielu właścicieli stron internetowych zaczyna od korzystania z dzielonego hostingu. Z czasem, gdy ich witryna rośnie i wymaga więcej pojemności czy zaawansowanych funkcji, mogą potrzebować nowego rozwiązania. Wirtualny prywatny serwer (VPS) jest w takim przypadku doskonałym wyborem. To w pełni konfigurowalne środowisko, będące alternatywą dla klasycznego hostingu oraz własnego, dedykowanego serwera. Pozwala m.in. na izolowanie od siebie poszczególnych zasobów praktycznie każdego systemu operacyjnego.

VPS Serwer – jakie ma zalety?

Główną zaletą serwerów VPS jest to, że dają one swobodę posiadania własnej wydajnej maszyny wirtualnej, która wyraźnie zwiększa stabilność i szybkość strony. Witryna może dzięki temu poradzić sobie z dużym ruchem nawet wtedy, gdy napływa on skokowo. Serwer VPS to także gwarancja elastyczności. Możesz łatwo dostosowywać go do swoich potrzeb. W pełni kontrolujesz środowisko hostingowe. Ponadto, jeśli planujesz zainstalować aplikacje wymagające ponownego uruchomienia systemu w celu sfinalizowania instalacji, możesz to zrobić w dowolnym momencie bez wpływu na pozostałe zasoby. Nawet jeśli dzielisz serwer VPS z innymi, możesz go zrestartować bez zakłócania jakiegokolwiek działania.

Tani serwer VPS – czy można zmieniać jego parametry?

Olbrzymim plusem serwera VPS jest również jego cena. To zdecydowanie tańsza opcja, niż wykupienie dla swojej strony internetowej dedykowanego serwera. Warto wybrać właśnie to rozwiązanie nawet wtedy, gdy dopiero rozpoczynasz budowanie dużego serwisu w sieci. W naszej ofercie znajduje się najtańszy serwer VPS na rynku, który w pełni zaspokoi potrzeby małej i średniej witryny. Ilość rdzeni oraz pamięć RAM mogą być modyfikowane na dowolnym etapie korzystania z usługi, więc wraz z rozwojem łatwo możesz zwiększyć poszczególne parametry, by zachować maksymalną wydajność. Skalowalność to jeden z największych atutów serwerów VPS.

Serwer VPS – praktyczne rozwiązania i wsparcie techniczne w cenie

Jeśli potrzebny Ci tani serwer VPS cena, którą znajdziesz w Rapid DC na pewno spełni Twoje oczekiwania. Duża wydajność, szybkość i doskonała stabilność to nie jedyne plusy naszej oferty. W pakiecie gwarantujemy profesjonalne wsparcie techniczne 24 godziny na dobę. Możesz skorzystać także z opcji profesjonalnej administracji serwerami. W każdym planie związanym z serwerem VPS otrzymujesz m.in.: autoinstalator systemu operacyjnego, niezawodną ochronę przed atakami DDoS, dedykowany adres IP czy przydatną kopię bezpieczeństwa. Do oferty obejmującej VPS serwer możesz dołączyć także tanią domenę – u nas znajdziesz doskonałe warunki rejestracji adresu internetowego.