Promocje

Poniżej prezentujemy bieżące promocje. Skorzystaj z nich i kup nasze usługi w najlepszych cenach. Zasady są bardzo proste, nie stosujemy „haczyków”. Jeśli potrzebujesz więcej szczegółowych informacji skontaktuj się z nami, wytłumaczymy Ci zasady poszczególnych promocji. Zapoznaj się z regulaminami promocji

Kup domeny (maksymalnie 5, dotyczy domen: regionalnych, funkcjonalnych, .pl) w promocyjnej cenie 1 pln netto każda za pierwszy rok użytkowania.Kup dowolny hosting w promocyjnej cenie z rabatem „– 90 %” za pierwszy roczny okres rozliczeniowy. Każdy Klient ma możliwość zamówienia w promocyjnej cenie 2 dowolnych pakietów hostingowych. Po okresie promocyjnym cena hostingu będzie równa cenie regularnej, widocznej na stronie rapiddc.pl.

Kup serwer VPS w promocyjnej cenie z rabatem „– 90 %” (dotyczy serwerów: VPS.Pico, VPS.nano) lub „– 50 %” (dotyczy serwerów: VPS.normal, VPS.premium) za pierwszy okres rozliczeniowy, trwający 1, 3, 6 lub 12 miesięcy. Każdy Klient ma możliwość zamówienia w promocyjnej cenie 2 dowolnych serwerów VPS. Po okresie promocyjnym cena serwera VPS będzie równa cenie regularnej, widocznej na stronie rapiddc.pl.

Znalazłeś odpowiedni serwer, ale musisz pilnować budżetu? Skontaktuj się z nami, porozmawiajmy o cenie. Wynegocjuj najlepszą cenę, jesteśmy otwarci na propozycje, bo warto rozmawiać.