Promocje

Poniżej prezentujemy bieżące promocje. Skorzystaj z nich i kup nasze usługi w najlepszych cenach. Zasady są bardzo proste, nie stosujemy „haczyków”. Jeśli potrzebujesz więcej szczegółowych informacji skontaktuj się z nami, wytłumaczymy Ci zasady poszczególnych promocji. Zapoznaj się z regulaminami promocji

Skorzystaj z promocji „BlackHost”, zamów Hosting w pakiecie Cloud Starter za 10zł/rok i odbierz domenę z końcówką „.pl” oraz 5GB RapidBox gratis. Obniżona cena obowiązuje w pierwszym, promocyjnym okresie rozliczeniowym.

Skorzystaj z promocji „BlackVPS”, zamów VPS w pakiecie VPS.mini za 100zł/rok i odbierz domenę z końcówką „.pl” oraz 5GB RapidBox gratis. Obniżona cena obowiązuje w pierwszym, promocyjnym okresie rozliczeniowym.

Skorzystaj z kodu rabatowego „BlackHost”, zamów dowolny pakiet hostingowy i obniż jego cenę o 90% lub „BlackVPS”, zamów serwer VPS i obniż jego cenę o 30% lub „BlackNVMe”, zamów serwer VPS NVMe i obniż jego cenę o 20% . Obniżona cena obowiązuje w pierwszym, promocyjnym okresie rozliczeniowym. W Przypadku VPS sam wybierasz długość okresu promocyjnego: 1, 3, 6 lub 12 miesięcy, promocyjna cena hostingu obowiązuje przez rok. Po zakończonym okresie promocyjnym zdecydujesz, czy przedłużasz korzystanie z usługi w standardowej cenie (nie jest to obowiązkowe).