Promocje

Poniżej prezentujemy bieżące promocje. Skorzystaj z nich i kup nasze usługi w najlepszych cenach. Zasady są bardzo proste, nie stosujemy „haczyków”. Jeśli potrzebujesz więcej szczegółowych informacji skontaktuj się z nami, wytłumaczymy Ci zasady poszczególnych promocji. Zapoznaj się z regulaminami promocji

Skorzystaj z kodu rabatowego „RapidMAX”, zamów dowolny pakiet hostingowy MAX i obniż jego cenę o 20%. Obniżona cena obowiązuje przez cały okres korzystania z usługi.

Skorzystaj z kodu rabatowego „RapidHOST”, zamów dowolny pakiet hostingowy SSD i obniż jego cenę o 40%. Obniżona cena obowiązuje przez cały okres korzystania z usługi.

Skorzystaj z kodu rabatowego „RapidVPS”, zamów dowolny pakiet VPS SSD i obniż jego cenę o 20%. Obniżona cena obowiązuje przez cały okres korzystania z usługi.

Skorzystaj z kodu rabatowego „RapidNVMe”, zamów dowolny pakiet VPS NVMe i obniż jego cenę o 20%. Obniżona cena obowiązuje przez cały okres korzystania z usługi.

Skorzystaj z kodu rabatowego „RapidZa10”, zamów dowolny pakiet hostingowy i obniż jego cenę o 90%. Po zakończonym okresie promocyjnym zdecydujesz, czy przedłużasz korzystanie z usługi w standardowej cenie (nie jest to obowiązkowe).

Skorzystaj z promocji “Hosting na 2 lata”, zamów wybrany plan hostingowy w promocyjnej cenie z rozliczeniem na 2 lata i odbierz domenę z końcówką „.pl” na 2 lata gratis. Po zakończonym okresie promocyjnym zdecydujesz, czy przedłużasz korzystanie z usługi w standardowej cenie (nie jest to obowiązkowe).

Skorzystaj z promocji “VPS na rok”, zamów wybrany plan VPS w promocyjnej cenie z rozliczeniem rocznym i odbierz domenę z końcówką „.pl” na rok gratis. Po zakończonym okresie promocyjnym zdecydujesz, czy przedłużasz korzystanie z usługi w standardowej cenie (nie jest to obowiązkowe).

Skorzystaj z kodu rabatowego „RapidZa10VPS”, zamów dowolny pakiet VPS i obniż jego cenę o 20%. Obniżona cena obowiązuje przez pierwszy okres rozliczeniowy czyli 1, 3, 6, 12 miesięcy. Po zakończonym okresie promocyjnym zdecydujesz, czy przedłużasz korzystanie z usługi w standardowej cenie (nie jest to obowiązkowe). Kod działa tylko na VPS SSD.