Promocje

Poniżej prezentujemy bieżące promocje. Skorzystaj z nich i kup nasze usługi w najlepszych cenach. Zasady są bardzo proste, nie stosujemy „haczyków”. Jeśli potrzebujesz więcej szczegółowych informacji skontaktuj się z nami, wytłumaczymy Ci zasady poszczególnych promocji. Zapoznaj się z regulaminami promocji

Zamów domenę pl, regionalną, funkcjonalną z kodem rabatowym DomenaRapid90 , a Twój pierwszy roczny abonament obniżymy do wartości 1 zł netto. Po zakończonym okresie promocyjnym zdecydujesz, czy przedłużasz korzystanie z domeny w standardowej cenie (nie jest to obowiązkowe). Obowiązuje limit wykorzystania kodu rabatowego - 1 raz na konto klienta.

Zamów dowolny hosting z kodem rabatowym HostRapid90 , a Twój pierwszy roczny abonament obniżymy o 90 %. Po zakończonym okresie promocyjnym zdecydujesz, czy przedłużasz korzystanie z Hostingu w standardowej cenie (nie jest to obowiązkowe). Obowiązuje limit wykorzystania kodu rabatowego - 1 raz na konto klienta.

Skorzystaj z kodu rabatowego, zamów serwer VPS i obniż jego cenę o 25 %. Obniżona cena obowiązuje w pierwszym, promocyjnym okresie rozliczeniowym. Sam wybierz długość okresu promocyjnego: 1, 3, 6 lub 12 miesięcy. Po zakończonym okresie promocyjnym zdecydujesz, czy przedłużasz korzystanie z VPS w standardowej cenie (nie jest to obowiązkowe). Obowiązuje limit wykorzystania kodu rabatowego - 1 raz na konto klienta

Zamów Certyfikat SSL z kodem rabatowym SSLRapid90 , a Twój pierwszy roczny abonament obniżymy o 10 % .Po zakończonym okresie promocyjnym zdecydujesz, czy przedłużasz korzystanie z certyfikatu SSL w standardowej cenie (nie jest to obowiązkowe).