Hosting stron internetowych

Idealny hosting dla początkujących oraz zaawansowanych webmasterów

Hosting RAPID DC

Hosting w RAPID DC to bezpieczna, stabilna usługa dla Klientów dla których strona internetowa jest istotnym źródłem generowania przychodów.
Hosting RAPID DC nastawiony jest zarówno na bezpieczeństwo jak i na wydajności dzięki zastosowaniu bardzo szybkich dysków SDD.
Brak ukrytych kosztów, przejrzystość oferty daje gwarancję ceny i bezpieczeństwo.
Autoinstalator aplikacji oraz profesjonalne, całodobowe wsparcie technicznie sprawia że nasz Hosting jest usługą kompleksową, zapewniającą komfortowe użytkowanie.

Let's encrypt w pakiecie

Certyfikat SSL Let's encrypt w cenie hostigu.

Szybkie dyski SSD

Bardzo szybki zapis danych oraz wysoka wydajność dzięki zastosowaniu dysków SSD.

SLA / Uptime - 99,9%

Gwarantowana dostępność usługi na poziomie 99,9%

Pokaż ceny


STANDARD
na rok
na 2 lata
+ domena .pl na 2 lata gratis

Cena za rok
40,00 PLN*
odnowienie po roku: 100 PLN
165.00 PLN* / 2 lata
+ domena .pl na 2 lata gratis
odnowienie:
hosting na 2 lata: 200 PLN
domena .pl na rok: 95 PLN
20 GB pojemność
Transfer: Bez limitu
1 vCPU
SSL: Let's encrypt
RAM: 512 MB
Konta e-mail: bez limitu
Konta FTP: 25
Obsługa domen: bez limitu
Wsparcie techniczne: tak
1Gbps
Zamów! Zamów!
Cena za rok
80,00 PLN*
odnowienie po roku: 200 PLN
265.00 PLN* / 2 lata
+ domena .pl na 2 lata gratis
odnowienie:
hosting na 2 lata: 400 PLN
domena .pl na rok: 95 PLN
50 GB pojemność
Transfer: Bez limitu
2 vCPU
SSL: Let's encrypt
RAM: 768 MB
Konta e-mail: bez limitu
Konta FTP: bez limitu
Obsługa domen: bez limitu
Wsparcie techniczne: tak
1Gbps
Zamów! Zamów!
Cena za rok
160,00 PLN*
odnowienie po roku: 400 PLN
465.00 PLN* / 2 lata
+ domena .pl na 2 lata gratis
odnowienie:
hosting na 2 lata: 800 PLN
domena .pl na rok: 95 PLN
200 GB pojemność
Transfer: Bez limitu
3 vCPU
SSL: Let's encrypt
RAM: 1 GB
Konta e-mail: bez limitu
Konta FTP: bez limitu
Obsługa domen: bez limitu
Wsparcie techniczne: tak
1Gbps
Zamów! Zamów!
Cena za rok
240,00 PLN*
odnowienie po roku: 600 PLN
665.00 PLN* / 2 lata
+ domena .pl na 2 lata gratis
odnowienie:
hosting na 2 lata: 1200 PLN
domena .pl na rok: 95 PLN
500 GB pojemność
Transfer: Bez limitu
4 vCPU
SSL: Let's encrypt
RAM: 1,5 GB
Konta e-mail: bez limitu
Konta FTP: bez limitu
Obsługa domen: bez limitu
Wsparcie techniczne: tak
1Gbps
Zamów! Zamów!

* Podane kwoty są cenami netto, należy do nich doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Hosting RAPID DC

Najważniejsze cechy wspólne Hostingu w RAPID DC

Certyfikat SSL Let's encrypt w pakiecie

Wersje PHP: 5.4, 5.5, 5.6, 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4, 8.0

Autoinstalator aplikacji

SLA / Uptime - 99,9%

Kopia bezpieczeństwa - backup do 3 dni wstecz

Szybkość łącz serwerów - 1 Gbps

Bezpłatne wsparcie techniczne

Własne strony błędów

Obsługa nielimitowanej liczby domen

Obsługa nielimitowanej liczby kont e-mail

Statystyki odwiedzin

FTP z poziomu przeglądarki

Panel zarządzania - Direct Admin

Poczta dla urządzeń mobilnych

Zaufaj naszym rozwiązaniom.


Profesjonalny zespół techniczny dostępny 24h na dobę.


Hosting WWW dla użytkownika indywidualnego i biznesu

Zawartość witryny, jej kod, grafika i treści, musi być przechowywana na serwerze, aby można ją było oglądać online. Serwer to komputer, który łączy innych użytkowników sieci z Twoją witryną z dowolnego miejsca na świecie. Udostępnione miejsce na tym serwerze nazywamy hostingiem WWW. Jako doświadczeni dostawcy usług internetowych, dysponujemy serwerami, łącznością i nowoczesnymi rozwiązaniami, które gwarantują niezawodne działanie hostingu domeny. Oferujemy różnorodne plany hostingowe, odpowiadające potrzebom zarówno indywidualnych użytkowników, jak i dużych organizacji. Chcesz, aby Twoja strona WWW ładowała się błyskawicznie bez względu na ilość contentu? Oczekujesz pełnego wsparcia i najwyższej jakości usług w przystępnej cenie? Oferta Rapid DC jest skierowana właśnie dla Ciebie.

Niezawodny tani hosting z domeną internetową

Korzystanie z usług internetowych u jednego dostawcy jest bardzo komfortowym rozwiązaniem. Dlatego też w Rapid DC do hostingu www proponujemy domenę za 1,23 PLN (brutto)! Dzięki temu otrzymujesz kompleksowe wsparcie techniczne przez całą dobę. Jeśli chcesz przenieść swoją stronę internetową lub sklep online oparty o PrestaShop czy Magento do naszego hostingu, szybko zrealizujemy dla Ciebie ten proces, zapewniając najwyższą jakość usług! Nie musisz martwić się o utratę bazy danych i przerwy w działaniu domeny. Cały transfer odbywa się błyskawicznie i przede wszystkim bezpiecznie. Użytkownicy zauważają jedynie szybsze ładowanie się strony WWW, dzięki czemu z pewnością będą chętnie na nią wracać.

Hosting internetowy uzupełniony o dodatkowe rozwiązania

Oferta Rapid DC gwarantuje nie tylko bezproblemowe działanie strony. Wybierając hosting, cena obejmuje także m.in. certyfikat SSL Let's encrypt, który szyfruje połączenie i zabezpiecza informacje wymieniane pomiędzy dwoma komputerami przed odczytem przez osoby do tego niepowołane. W pakiecie otrzymujesz możliwość tworzenia kont e-mail bez limitu, 1 Gbps szybkości łącza serwerów oraz profesjonalne wsparcie techniczne. Proces zakładania i zarządzania stroną ułatwia autoinstalator aplikacji. Dzięki hostingowi dla stron działających w WordPress błyskawicznie można przygotować witrynę do działania. W przypadku jakichkolwiek problemów z funkcjonowaniem strony przydatna jest również opcja wykorzystania kopii bezpieczeństwa do trzech dni wstecz.

Kolejnym ważnym i przede wszystkim praktycznym dodatkiem, który otrzymujesz w pakiecie, jest własna strona błędów. Jest to niezwykle ważne w trakcie pracy nad funkcjonowaniem strony, a także podczas robienia aktualizacji i dokonywania zmian w kodzie. Wybierając naszą kompleksową ofertę, poprawisz efektywność zarządzania swoją stroną. Twoja domena stanie się jeszcze bardziej przyjazna użytkownikom, dzięki czemu zbierze same pozytywne oceny, a Ty będziesz się cieszyć z systematycznego wzrostu zainteresowania stroną WWW.

Dlaczego warto wybierać hosting stron od zaufanego dostawcy?

Jeśli planujesz efektywnie działać w internecie, niezawodny hosting domeny jest niezbędny. W naszej ofercie znajdziesz kilka opcji planów hostingowych – wybór zależy od tego, w jaki sposób zamierzasz korzystać z witryny oraz jak bardzo zaawansowanych rozwiązań i dużej pojemności potrzebujesz. Tani hosting stron w pełni zadowoli użytkowników tworzących proste strony, które mają pełnić rolę np. wizytówek lub blogów. Nieco droższe warianty na pewno sprawdzą się w przypadku rozbudowanych serwisów czy sklepów internetowych. Bez względu na rodzaj planu, Twoja strona będzie ładować się błyskawicznie i działać bardzo stabilnie, co na pewno docenią osoby odwiedzające witrynę. Bez względu na to, jaki CMS wybierzesz – Wordpressa czy Joomlę – masz gwarancję stabilności działania strony, nawet w przypadku bardzo dużej liczby użytkowników.

Zatem jak prawidłowo wybrać hosting? Przede wszystkim należy przeanalizować stronę internetową, jej potencjał, ilość contentu, a także liczbę potencjalnych odwiedzających. Najbardziej rozbudowane domeny wymagają pojemnego i przede wszystkim szybkiego serwera WWW. W takich przypadkach najlepszym wyborem będzie wersja hostingu Cloud Pro lub Cloud Elite. Oczywiście w każdej chwili można zmienić swój plan hostingowy na wyższy, wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

Najczęściej zadawane pytania.

Aby Ci pomóc przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań dotyczących hostingu.

Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie lub chcesz uzyskać więcej informacji na jakiś temat, skontaktuj się z nami, a z chęcią Ci pomożemy.

Kontakt
Tak, w każdej chwili, wraz z rosnącymi potrzebami można zgłosić zmianę planu na większy.
W ramach abonamentu wszyscy użytkownicy serwisu rapiddc.pl mają możliwość uzyskania profesjonalnej pomocy technicznej drogą e-mailową.
Określa limit wykorzystania procesora do określonej liczby core'ów. Po przekroczeniu limitu procesy w ramach konta są spowalniane do momentu zwolnienia zasobów przez inne procesy w ramach konta.
Transfer serwera określa całkowitą ilość danych przesyłanych z i do sieci internetowej. Użytkownik konta otrzymuje roczny pakiet przesyłu danych bez limitu. W przypadku, w którym w miesiącu zostanie przekroczona wartość 5TB transferu, pasmo przepustowości zostanie ograniczone do 10Mbps. Powrót bazowej przepustowości łącza nastąpi pierwszego dnia kolejnego miesiąca. W takim przypadku, mimo ograniczenia przepustowości łącza, transfer nadal jest nielimitowany..
Tak, każdy Klient może zlecić nam przeniesienie strony lub sklepu internetowego do Hostingu RAPID DC. Szczegóły realizacji można ustalić kontaktując się z nami
Limit pamięci ram to maksymalna ilość pamięci wykorzystywanej przez wszystkie procesy. Po przekroczeniu limitu użytkownik otrzyma komunikat z błędami 500/503 serwera WWW.
Szybkość łącz serwerów to 1 Gbps, jest to maksymalna przepustowość łącza, z jaką możliwe jest komunikowanie się z serwerem. W przypadku, w którym w miesiącu zostanie przekroczona wartość 5TB transferu, pasmo przepustowości zostanie ograniczone do 10Mbps. Powrót bazowej przepustowości łącza nastąpi pierwszego dnia kolejnego miesiąca.
Backup wykonywany jest raz dziennie. Dostępny jest do 3 dni wstecz. Udostępnienie/przywrócenie danych z kopii bezpieczeństwa jest opcjonalne i odbywa się na warunkach przedstawionych w ramach Usług Dodatkowych świadczonych przez rapiddc.pl.
Masz więcej pytań? zajrzyj tutaj

Hosting stron www od Rapid DC – najważniejsze korzyści

Bez względu na to, jaki wariant hostingu wybierzesz, możesz umieścić na nim nieograniczoną liczbę domen. Kolejną zaletą jest nieograniczony transfer oraz błyskawiczne serwery pracujące z prędkością 1 Gb/s. Takie połączenie sprawia, że Twoje strony WWW nawet pomimo dużej ilości contentu będą ładowały się błyskawicznie. Nasz hosting WWW gwarantuje stabilne i niezakłócone działanie strony internetowej. Uptime wynoszący 99,9% mówi sam za siebie. Oferujemy także dostęp do konta FTP z poziomu przeglądarki, dzięki czemu masz dostęp do swoich baz danych praktycznie z dowolnego miejsca na świecie. W przypadku hostingu Cloud Starter możesz założyć do 25 kont FTP, natomiast w każdym innym wariancie hostingu ta liczba jest nieograniczona.

Co jeszcze wyróżnia hosting od Rapid DC? Przede wszystkim prosty i intuicyjny panel administracyjny, do obsługi którego nie trzeba mieć specjalnych umiejętności informatycznych. Nasz hosting stron obejmuje także bezpłatną pomoc w razie jakichkolwiek problemów z funkcjonowaniem domeny. Wsparcie jest udzielane natychmiast, dzięki czemu użytkownicy mają stały dostęp do strony internetowej.

Profesjonalny hosting stron internetowych

Jako profesjonaliści przywiązujemy ogromną wagę do bezpieczeństwa. Oprócz standardowego certyfikatu oferujemy także bardziej zaawansowane wersje, przeznaczone np. do aplikacji bankowych i innych witryn, w których użytkownicy muszą podać tak zwane wrażliwe dane. Certyfikat SSL jest nieodłącznym elementem każdego serwisu aukcyjnego, sklepu internetowego i wielu innych. Zainstalowany certyfikat przede wszystkim wzbudza zaufanie użytkowników, którzy chętniej logują się na stronę.

Parametry bezpieczeństwa stron WWW muszą być odpowiednio dopasowane do ich rodzaju. Inne zabezpieczenia stosuje się w przypadku domem, na których dokonywane są płatności, a inne w przypadku stron WWW. Niewątpliwym plusem obecności certyfikatu jest większa widoczność w wyszukiwarkach. W praktyce oznacza to, że zabezpieczona strona lepiej się pozycjonuje, co bezpośrednio wpływa na zwiększenie tak zwanego ruchu organicznego, czyli niepochodzącego np. z reklamy.

Aktualizacja do najnowszych wersji PHP

Wybierając hosting stron internetowych oferowany przez naszą firmę, otrzymujesz możliwość aktualizacji do najnowszej wersji PHP oraz kilku poprzednich. Takie rozwiązanie sprawia, że właściciele domen, które stabilnie działają wyłącznie na wybranych wersjach języka oprogramowania, mają do nich swobodny dostęp. Jako profesjonalny dostawca usług hostingowych skupiamy się zarówno na aspektach technicznych, jak i na błyskawicznym kontakcie i wsparciu naszych klientów. Gwarantujemy, że nigdy nie zostaniesz sam ze swoim problemem, który stanie się dla nas priorytetem. Rozwiążemy go najszybciej, jak to możliwe.

Profesjonalny i bezpieczny hosting www

Strona internetowa to całodobowe drzwi do Twojej firmy. Trzeba zadbać, aby były zawsze otwarte, a do tego potrzebny jest profesjonalny, bezpieczny hosting www. Pod tym pojęciem kryje się miejsce, które służy do przechowywania kodu witryny oraz jej zawartości. Dzięki zewnętrznemu serwerowi strona będzie działać całą dobę przez 7 dni w tygodniu, pozostając dostępną dla osób z całego świata. Warto wybrać nasze usługi, ponieważ zadbaliśmy o bardzo kompleksową ofertę wsparcia. Łatwo dostosować ją do własnych potrzeb. Oferujemy hosting dla firm o różnych parametrach i przyjaznych zasadach.

Niezakłócone działanie - hosting www od Rapid DC

Dla działania strony internetowej kluczowe znaczenie ma wiele elementów, ale na szczycie listy znajduje się ciągłość pracy witryny. Bez poprawnego wyświetlania treści i grafik wszelkie inne czynniki schodzą na drugi plan. Błędy w tym zakresie mogą stać się przyczyną rezygnacji klienta z zakupu produktu lub usługi. Kosztownych problemów da się uniknąć, podejmując współpracę z Rapid DC. Oferujemy hosting biznes do domeny z gwarantowaną dostępnością usług na imponującym poziomie 99,9%. W ramach pakietu nasi klienci otrzymują bezpłatne wsparcie techniczne, które okaże się przydatne w wielu sytuacjach. Poza tym zapewniamy dostęp do konta FTP za pomocą przeglądarki, co umożliwia administrowanie bazami danych z dowolnego miejsca.

Zalety hostingu biznes do domeny

W pracy wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, dlatego hosting dla firm dostarcza sporo korzyści. Jesteśmy w stanie zaproponować usługi odpowiednie zarówno dla niewielkich brandów, jak i dużych organizacji, mierzących się z olbrzymią ilością contentu. Posiadamy narzędzia, które przyspieszają ładowanie strony www. To kluczowy aspekt, ponieważ nawet kilka sekund oczekiwania potrafi zniechęcić niektórych użytkowników do odwiedzenia witryny. Poza tym klientom w pakiecie dostarczamy własną stronę błędów. W ten sposób przy różnego rodzaju aktualizacjach systemów łatwiej o zachowanie stabilności pracy aplikacji. Nasze pozostałe atuty? Są nimi intuicyjny panel administratora, szybkie serwery czy też obsługa dużej liczby domen.

Hosting dla firm z kluczowymi certyfikatami bezpieczeństwa

W XXI wieku ochrona danych nie należy już tylko do opcjonalnych wyborów. Aktualne przepisy zobowiązują marki oraz organizacje do odpowiedniego zabezpieczenia informacji. Poza tym wymagają tego od stron internetowych sami użytkownicy. Wybierając hosting www od Rapid DC, możesz liczyć na spore wsparcie na polu ochrony treści. W cenie usługi znajduje się certyfikat SSL Let’s encrypt. Jego zadaniem jest szyfrowanie połączeń oraz zabezpieczenie danych, gdy są wymieniane między komputerami. W efekcie dostęp do nich mają jedynie zainteresowane strony, a nie przypadkowe osoby. W zabezpieczeniu informacji pomogą także kopie bezpieczeństwa. Hosting biznes do domeny obejmuje backup do 3 dni wstecz, czyli w razie awarii można odzyskać utracone dane.

Sprzedajemy różne pakiety hostingów www

W ofercie Rapid DC znajduje się kilka planów hostingowych. Co je łączy? Mówimy o pakietach bez limitu transferu, wyposażonych we wspomniany już certyfikat bezpieczeństwa SSL Let’s encrypt. Brak ograniczeń dotyczy także kwestii związanych z: kontami e-mailowymi, obsługą domen czy też wsparciem technicznym. Występuje jednak kilka kluczowych różnic dla konkretnych pakietów. Za przykład niech posłuży hosting www “Cloud Starter”, który zapewnia serwery o pojemności 20 GB. Po przeciwnej stronie znajduje się nasza najbardziej rozbudowana usługa, czyli pakiet “Cloud Elite”, gdzie wielkość dysków wynosi 500 GB. Przy poszczególnych planach odmienny będzie też zakres usług związany z kontami FTP, RAM-em oraz wirtualnymi procesorami (vCPU).

Jaki hosting www będzie najlepszy dla Ciebie?

Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie, ale to dobrze! Duży wybór dostępnych opcji pozwala spersonalizować hostingi pod konkretne wymagania firmy. Najtańsze pakiety spełnią oczekiwania użytkowników stawiających na strony o prostszej budowie. Można tu wskazać np. na witryny pełniące funkcję blogów. Bardziej rozbudowane plany hostingowe polecamy m.in. sklepom internetowym. Nad takim rozwiązaniem warto pochylić się także, gdy szukasz rozwiązań dla serwisów o sporej liczbie funkcjonalności, co może przełożyć się na dużą liczbę użytkowników. W takich przypadkach serwer musi być w stanie wytrzymać spore obciążenia. Przed podjęciem decyzji dobrym pomysłem będzie analiza ilości contentu witryny, jej potencjału oraz liczby odwiedzających.

Doradzimy w zakupie optymalnego hostingu do domen

Doskonale orientujemy się w najnowszych rozwiązaniach hostingowych. Jesteśmy zespołem złożonym z profesjonalistów o wieloletnim doświadczeniu. Stale rozwijamy nasze umiejętności oraz wiedzę. Jednocześnie chętnie dzielimy się informacjami, dlatego decydując się na Rapid DC, możesz skorzystać z profesjonalnego doradztwa. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Podpowiemy, jaki biznesowy hosting do domeny będzie optymalnym pomysłem. Gwarantujemy atrakcyjne cenowo umowy oraz przejrzyste zasady współpracy. Dokładnie przedstawimy zakres usług. Naszą najlepszą rekomendacją są opinie zadowolonych klientów. Pod opieką Rapid DC znajdują się strony internetowe firm z różnych branż.

Tani hosting RAPID DC

od 3.33 PLN*
miesięcznie
od 9.60 PLN*
miesięcznie
od 19.99 PLN*
miesięcznie
od 55.00 PLN*
za rok
od 10 PLN*
za rok

* Podane kwoty są cenami netto, należy do nich doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.