Serwer dedykowany Linux

Niezawodne usługi w korzystnej cenie

Dedykowane rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy

Jeśli hosting współdzielony przestał Ci wystarczać, zamów serwer dedykowany w Rapid DC. Własny serwer dedykowany pozwoli w pełni wykorzystać dostępne zasoby. Wybierając serwer dopasuj go do swoich potrzeb. Nie jesteś pewien, czego potrzebujesz? Skontaktuj się z nami, pomożemy ci wybrać Twój serwer dedykowany.

Dedykowane zasoby

Wydajność i zasoby dopasowane do Twoich potrzeb. Działasz w internecie? Prowadzisz serwer gier? Masz sklep internetowy? Serwer dedykowany w Rapid DC jest właśnie dla Ciebie.

Pełne zarządzanie

Dzięki konsoli zdalnego zarządzania IPMI 2.0 możesz: instalować dowolne oprogramowanie, monitorować sprzęt, restartować serwer, protokołować stany „out-of-range“ sprzętu, inwentaryzować sprzęt.

Pomoc techniczna

Masz problem, z którym nie potrafisz sobie poradzić? Skontaktuj się z naszymi specjalistami, na pewno znajdą rozwiązanie. Nasz dział techniczny pracuje w trybie 24/7.

Serwer dedykowany Linux

Serwer dedykowany to rozwiązanie przystosowane do potrzeb najbardziej wymagających stron i aplikacji. Zapewnia maksymalną wydajność, a także wysoką dostępność sieci. Do obsługi serwerów dedykowanych możesz wykorzystać dystrybucje od Linuksa. Dlaczego Linux to dobre rozwiązanie? Zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa (od lat więcej złośliwych programów powstaje dla systemów Windows), a także pozwala na szyfrowanie katalogów lub całych partycji dysku. Do tego jest oprogramowaniem wolnym i otwartym.

Inną, niewątpliwą zaletą serwera dedykowanego Linux jest jego ogromna stabilność oraz wydajność (nie ma tak dużych wymagań, jak np. Windows). Co więcej, system ten jest wspierany przez wiele popularnych firm komputerowych. Nic dziwnego – Linux od lat dba o zachowanie wysokiego poziomu usług i pozwala na wprowadzanie dowolnych modyfikacji. Wśród dystrybucji Linuksa znajdziesz m.in. Debian 9, Ubuntu, Fedora, czy CentOS. Co ciekawe, korzysta z nich zdecydowana większość serwerów grup dyskusyjnych, pocztowych czy usługowych.

Serwer CPU RAM Dysk Połączenie Cena Dostępność Zamów
RDC1 - Intel Xeon E3-1220v2 4 x 3,10 GHz 4GB DDR3 2x120 GB SSD 1Gbit 10TB/mc 119 PLN netto /mc 24 godziny Zamów
RDC2 - Intel Xeon E3-1240v1 4 x 3,30 GHz 8 GB DDR3 2x 500GB HDD 1 Gbit 10TB/mc 125 PLN netto /mc 24 godziny Zamów
RDC3 - Intel Core i3-3220 2 x 3,30 GHz 4GB DDR3 2x 500 GB HDD 1 Gbit 10TB/mc 99 PLN
netto /mc
24 godziny Zamów
RDC4 - Intel Xeon E5-1620 v1 4 x 3,60 GHz 16GB DDR3 2x 1 TB HDD 1 Gbit 10TB/mc 199 PLN netto /mc 24 godziny Zamów
RDC5 - Intel Core i3-3250 2 x 3,50 GHz 4GB DDR3 2x 500 GB HDD 1 Gbit 10TB/mc 109 PLN netto /mc 24 godziny Zamów
RDC6 - Intel Xeon E3-1270v1 4 x 3,40 GHz 32GB DDR3 2x 1 TB HDD 1 Gbit 10TB/mc 209 PLN netto /mc 24 godziny Zamów
RDC7 - Intel Xeon E3-1270v1 4 x 3,40 GHz 32GB DDR3 2x 1 TB HDD 1 Gbit 10TB/mc 209 PLN netto /mc 24 godziny Zamów
RDC8 - Intel Xeon E3-1240v1 4 x 3,30 GHz 16GB DDR3 2x 250 GB HDD 2,5" 1 Gbit 10TB/mc 175 PLN netto /mc 24 godziny Zamów
RDC9 - Intel Xeon E5-1220 v1 4 x 3,10 GHz 8GB DDR3 2x 1 TB HDD 1 Gbit 10TB/mc 129 PLN netto /mc 24 godziny Zamów
RDC10 - Intel Xeon E5-1620 v1 4 x 3,60 GHz 16GB DDR3 2x 1 TB HDD 1 Gbit 10TB/mc 199 PLN netto /mc 24 godziny Zamów

Uniksowa niezawodność

Linux to system bazujący na jądrze UNIX, dzięki czemu jest wielozadaniowy, wysoce wydajny i niezawodny, a przy tym bardzo trudny do hakowania i zawieszenia. Linux pochłania o wiele mniej zasobów komputera niż jego komercyjne odpowiedniki. Sam proces instalacji tego systemu jest dziecinnie prosty, dzięki naszemu Auto Instalatorowi OS. To idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na maksymalnym bezpieczeństwie i jak najwyższej wydajności serwera.

Dlaczego Rapid DC?


Własne Data Center

Dzięki własnemu zapleczu technicznemu możemy kierować ofertę do Klientów stawiających na bezpieczeństwo i profesjonalną obsługę.

Okres testowy

Skorzystaj z opcji testu i sprawdź możliwości wybranego serwera dedykowanego przez 7 dni. Ceny testów zaczynają się od 30 PLN netto.

Serwer w 5 minut.

Zapłać za zamówiony serwer dedykowany korzystając z Tpay lub przelewu tradycyjnego, dane dostępowe otrzymasz natychmiast po zaksięgowaniu płatności.

Najczęściej zadawane pytania.

Aby Ci pomóc przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań dotyczących serwerów dedykowanych.

Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie lub chcesz uzyskać więcej informacji na jakiś temat, skontaktuj się z nami, a z chęcią Ci pomożemy.

Zadaj pytanie
To bardzo proste: wybierz serwer. Zapoznaj się i zaakceptuj warunki regulaminu - bez gwiazdek, klauzul i drobnego druczku. Zarejestruj się - wypełnij formularz (jeśli jest to Twoje pierwsze zamówienie). Zaakceptuj zamówienie. Na wskazany w procesie rejestracji adres e-mail otrzymasz dokument proforma. Opłać ją korzystając z tpay.com lub przelewu tradycyjnego. Po opłaceniu dokumentu proforma, na wskazany adres e-mail otrzymasz dane dostępowe do serwera, instrukcję uruchomienia serwera i dokument proforma za pierwszy pełny okres rozliczeniowy.
Każdy serwer jest wpięty do infrastruktury poprzez port o prędkości 1Gb/s.Prędkość gwarantowana to 200Mb/s.
Nie, jeśli nie zapłacisz pierwszego, pełnego abonamentu do końca okresu testowego, będzie to równoznaczne z zakończeniem korzystania z serwera. Okres testowy nie zobowiązuje Cię do przedłużenia umowy.
Nie, cena widoczna na stronie to całkowita ceną, jaką zapłacisz.
Umowa jest zawierana na czas nieokreślony. Usługa działa na zasadzie przedpłaty, przedłużasz ważność usługi na kolejne miesiące opłacając dokumenty proforma wystawiane przez Rapid DC.
Tak, nasi technicy pracują w trybie 24/7, jeśli potrzebujesz pomocy, zawsze możesz się z nimi skontaktować.
Usługi pozwalające lepiej wykorzystać usługi Twojego serwera dedykowanego znajdziesz w zakładce „usługi dodatkowe”. Zamówisz je w ten sam sposób, w jaki zamówiłeś serwer .
Skontaktuj się z nami: info@rapiddc.pl, przygotujemy dla Ciebie konfigurację indywidualną.
Wszystkie nasze serwery są objęte ochroną atyDDoS (Wanguard), ochrona jest zawarta w cenie serwera.
Masz więcej pytań? zajrzyj tutaj

Niezawodny serwer dedykowany Linux

Nasze serwery dedykowane z systemem Linux to jedno z najlepszych rozwiązań hostingowych, dostępnych na rynku. Dzięki wysokowydajnemu serwerowi zapewniamy wyjątkowo szybkie ładowanie stron, niezwykłą stabilność oraz bezpieczeństwo. Wybierając ofertę z systemem Linux, możesz bez problemu przenieść swoją firmę i witrynę na wyższy poziom. Oferujemy również szereg opcji zarządzania serwerem, dostosowany do Twoich potrzeb. Jeśli jesteś doświadczonym programistą, otrzymasz środowisko spełniające wszystkie wymagania. Jednak jeśli potrzebujesz wsparcia w zarządzaniu, nasi eksperci zapewniają obsługę serwerów dedykowanych od A do Z.

Serwery Linux – elastyczne i niedrogie użytkowanie

Linux jest środowiskiem open source, więc można go w pełni dostosować do swoich potrzeb. Bez problemu zainstalujesz na nim elementy wymagane do prawidłowego działania kompletnej infrastruktury np. internetowego biznesu. Jest znacznie bardziej elastyczny niż środowisko Windowsa oraz ma mniejsze wymagania, co oznacza, że ​​możesz przeznaczyć więcej zasobów na prawidłowe działanie aplikacji. W większości przypadków serwer dedykowany z systemem Linux nie będzie potrzebował żadnych płatnych licencji, więc jest również tańszy od innych rozwiązań.

Serwer na Linuxie a bezpieczeństwo danych

Mniejsza popularność od Windowsa oraz aktywny udział społeczności w udoskonalaniu Linuxa sprawiają, że jest to wyjątkowo bezpieczny system. Dzięki szerokiej gamie konfiguracji możesz bezpiecznie zarządzać uprawnieniami dostępu do serwera. Regularne aktualizacje pomagają również Twojej infrastrukturze unikać potencjalnych luk w zabezpieczeniach. Dzięki temu wszystkie strony internetowe, bazy danych, sklepy i inne aplikacje są bardzo skutecznie chronione.

Serwer Ubuntu, Debian, czy Fedora?

Chociaż są one zaprojektowane w oparciu o wspólne podstawy, istnieje wiele różnych dystrybucji Linuksa. Oferujemy następujące dystrybucje dostępne do preinstalacji na serwerze: Debian 9, Ubuntu, Fedora oraz CentOS. W zależności od wymagań aplikacji i infrastruktury, którą chcesz skonfigurować, możesz wybrać jedną z nich lub zainstalować dowolną, kompatybilną dystrybucję bezpośrednio na serwerze dedykowanym. Jeśli nie wiesz, jak należy to zrobić lub chcesz oszczędzić czas i mieć pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, skorzystaj z usługi administracji serwerem.

Serwer dedykowany Linux – moc możliwości

Jednym z najważniejszych powodów, dla których warto wybrać serwer Linuksa, jest praktycznie brak ograniczeń. W wyjątkowo prosty sposób stworzysz projekt dostosowany do Twoich osobistych lub biznesowych potrzeb. Jeśli będzie to strona internetowa, skorzystaj również z najlepszej oferty domen w Rapid DC. Gwarantujemy kompleksową obsługę i pełen profesjonalizm.

Tani hosting RAPID DC


 
 
Hosting
od 3,33 PLN*
miesięcznie
 
 
Hosting MAX
od 4,08 PLN*
miesięcznie
 
nowość
Hosting Reseller
od 12,42 PLN*
miesięcznie
 
 
VPS SSD
od 9,60 PLN*
miesięcznie
 
 
VPS NVMe
od 19,99 PLN*
miesięcznie
 
 
RAPID BOX
za darmo!
 
 
nowość
MailBox
od 1,67 PLN*
miesięcznie
 
 
Certyfikaty SSL
od 55,00 PLN*
za rok
 
 
Domeny
od 10,00 PLN*
za rok

* Podane kwoty są cenami netto, należy do nich doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.