Serwer dedykowany Windows

Niezawodne usługi w korzystnej cenie

Dedykowane rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy

Jeśli hosting współdzielony przestał Ci wystarczać, zamów serwer dedykowany w Rapid DC. Własny serwer dedykowany pozwoli w pełni wykorzystać dostępne zasoby. Wybierając serwer dopasuj go do swoich potrzeb. Nie jesteś pewien, czego potrzebujesz? Skontaktuj się z nami, pomożemy ci wybrać Twój serwer dedykowany.

Dedykowane zasoby

Wydajność i zasoby dopasowane do Twoich potrzeb. Działasz w internecie? Prowadzisz serwer gier? Masz sklep internetowy? Serwer dedykowany w Rapid DC jest właśnie dla Ciebie.

Pełne zarządzanie

Dzięki konsoli zdalnego zarządzania IPMI 2.0 możesz: instalować dowolne oprogramowanie, monitorować sprzęt, restartować serwer, protokołować stany „out-of-range“ sprzętu, inwentaryzować sprzęt.

Pomoc techniczna

Masz problem, z którym nie potrafisz sobie poradzić? Skontaktuj się z naszymi specjalistami, na pewno znajdą rozwiązanie. Nasz dział techniczny pracuje w trybie 24/7.

Serwer dedykowany Windows

Serwery dedykowane od Rapid DC to ogromna wygoda użytkowania. Pozwalają na dopasowanie wydajności i zasobów specjalnie do potrzeb klienta. Z tego względu możesz dostosować swój serwer do swoich indywidualnych wymagań, korzystając z odpowiednich dodatków. Wśród naszych usług dodatkowych znajdziesz między innymi obsługę komercyjnych systemów Windows. Dystrybucje Windows są dostępne u nas w szerokim zakresie cenowym, zarówno w wersjach od 25 zł netto miesięcznie, jak i w opcjach droższych, bardziej zaawansowanych.

Serwer dedykowany Windows bez wątpienia posiada wiele zalet. Jest jedną z najpopularniejszych opcji wybieranych przez osoby obsługujące serwery. Przede wszystkim, produkty Microsoftu są wyjątkowo proste w obsłudze. Korzystanie z serwera jest w tym przypadku zbliżone do sposobu użytkowania komputera ze zwykłym systemem Windows. Zasadnicza różnica polega tylko na tym, że pracujesz za pośrednictwem zdalnego pulpitu. Poza tym nie ma żadnych trudności i ograniczeń w korzystaniu z serwera z systemem Windows.

Serwer CPU RAM Dysk Połączenie Cena Dostępność Zamów
RDC1 - Intel Xeon E3-1220v2 4 x 3,10 GHz 4GB DDR3 2x120 GB SSD 1 Gbit 10TB/mc 119 PLN netto /mc 24 godziny Zamów
RDC2 - Intel Xeon E3-1240v1 4 x 3,30 GHz 8 GB DDR3 2x 500GB HDD 1 Gbit 10TB/mc 125 PLN netto /mc 24 godziny Zamów
RDC3 - Intel Core i3-3220 2 x 3,30 GHz 4GB DDR3 2x 500 GB HDD 1 Gbit 10TB/mc 99 PLN
netto /mc
24 godziny Zamów
RDC4 - Intel Xeon E5-1620 v1 4 x 3,60 GHz 16GB DDR3 2x 1 TB HDD 1 Gbit 10TB/mc 199 PLN netto /mc 24 godziny Zamów
RDC5 - Intel Core i3-3250 2 x 3,50 GHz 4GB DDR3 2x 500 GB HDD 1 Gbit 10TB/mc 109 PLN netto /mc 24 godziny Zamów
RDC6 - Intel Xeon E3-1270v1 4 x 3,40 GHz 32GB DDR3 2x 1 TB HDD 1 Gbit 10TB/mc 209 PLN netto /mc 24 godziny Zamów
RDC7 - Intel Xeon E3-1270v1 4 x 3,40 GHz 32GB DDR3 2x 1 TB HDD 1 Gbit 10TB/mc 209 PLN netto /mc 24 godziny Zamów
RDC8 - Intel Xeon E3-1240v1 4 x 3,30 GHz 16GB DDR3 2x 250 GB HDD 2,5" 1 Gbit 10TB/mc 175 PLN netto /mc 24 godziny Zamów
RDC9 - Intel Xeon E5-1220 v1 4 x 3,10 GHz 8GB DDR3 2x 1 TB HDD 1 Gbit 10TB/mc 129 PLN netto /mc 24 godziny Zamów
RDC10 - Intel Xeon E5-1620 v1 4 x 3,60 GHz 16GB DDR3 2x 1 TB HDD 1 Gbit 10TB/mc 199 PLN netto /mc 24 godziny Zamów

Pamiętaj o regularnych aktualizacjach

Dystrybucje Microsoftu są dostosowane do szybkiego wdrażania i utrzymania stabilności stron www, a także dobrze chronione, dzięki czemu minimalizują ryzyko ataków. W tym celu trzeba jednak zadbać o zachowanie ostrożności i regularne aktualizowanie zabezpieczeń. Na naszych dedykowanych serwerach możesz przechowywać swoje aplikacje, pracować kiedy chcesz, kontrolować i wprowadzać dowolne zmiany. Wszystko to za pośrednictwem konsoli zdalnego zarządzania IPMI 2.0.

Dlaczego Rapid DC?


Własne Data Center

Dzięki własnemu zapleczu technicznemu możemy kierować ofertę do Klientów stawiających na bezpieczeństwo i profesjonalną obsługę.

Okres testowy

Skorzystaj z opcji testu i sprawdź możliwości wybranego serwera dedykowanego przez 7 dni. Ceny testów zaczynają się od 30 PLN netto.

Serwer w 5 minut.

Zapłać za zamówiony serwer dedykowany korzystając z Tpay lub przelewu tradycyjnego, dane dostępowe otrzymasz natychmiast po zaksięgowaniu płatności.

Najczęściej zadawane pytania.

Aby Ci pomóc przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań dotyczących serwerów dedykowanych.

Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie lub chcesz uzyskać więcej informacji na jakiś temat, skontaktuj się z nami, a z chęcią Ci pomożemy.

Zadaj pytanie
To bardzo proste: wybierz serwer. Zapoznaj się i zaakceptuj warunki regulaminu - bez gwiazdek, klauzul i drobnego druczku. Zarejestruj się - wypełnij formularz (jeśli jest to Twoje pierwsze zamówienie). Zaakceptuj zamówienie. Na wskazany w procesie rejestracji adres e-mail otrzymasz dokument proforma. Opłać ją korzystając z tpay.com lub przelewu tradycyjnego. Po opłaceniu dokumentu proforma, na wskazany adres e-mail otrzymasz dane dostępowe do serwera, instrukcję uruchomienia serwera i dokument proforma za pierwszy pełny okres rozliczeniowy.
Każdy serwer jest wpięty do infrastruktury poprzez port o prędkości 1Gb/s.Prędkość gwarantowana to 200Mb/s.
Nie, jeśli nie zapłacisz pierwszego, pełnego abonamentu do końca okresu testowego, będzie to równoznaczne z zakończeniem korzystania z serwera. Okres testowy nie zobowiązuje Cię do przedłużenia umowy.
Nie, cena widoczna na stronie to całkowita ceną, jaką zapłacisz.
Umowa jest zawierana na czas nieokreślony. Usługa działa na zasadzie przedpłaty, przedłużasz ważność usługi na kolejne miesiące opłacając dokumenty proforma wystawiane przez Rapid DC.
Tak, nasi technicy pracują w trybie 24/7, jeśli potrzebujesz pomocy, zawsze możesz się z nimi skontaktować.
Usługi pozwalające lepiej wykorzystać usługi Twojego serwera dedykowanego znajdziesz w zakładce „usługi dodatkowe”. Zamówisz je w ten sam sposób, w jaki zamówiłeś serwer .
Skontaktuj się z nami: info@rapiddc.pl, przygotujemy dla Ciebie konfigurację indywidualną.
Wszystkie nasze serwery są objęte ochroną atyDDoS (Wanguard), ochrona jest zawarta w cenie serwera.
Masz więcej pytań? zajrzyj tutaj

Sprawdzony serwer dedykowany Windows

Linux nie jest jedyną opcją dla serwerów dedykowanych w naszej ofercie. Bardzo konkurencyjne rozwiązanie stanowi dedykowany serwer systemu Windows. Charakteryzuje go wiele zalet, zarówno pod względem użyteczności, jak i bezpieczeństwa. To idealny wybór dla osób, które potrzebują znanego interfejsu oraz bardzo wysokiej wydajności. W Rapid DC dostarczamy naszym klientom niezawodne serwery dedykowane, a także oferujemy profesjonalne wsparcie w przypadku ewentualnych trudności z ich użytkowaniem.

Serwery dedykowane Windows – maksymalnie intuicyjna obsługa

Większość ludzi zna już system operacyjny Windows, a wciąż bardzo niewielu jest przyzwyczajonych do komputerów stacjonarnych z systemem Linux. Dzięki dedykowanemu serwerowi Windows zarządzanie aplikacjami oraz usługami jest zdecydowanie łatwiejsze. W połączeniu z niezawodną pomocą techniczną serwer dedykowany z systemem Windows będzie szybki i łatwy w konfiguracji. Został stworzony w taki sposób, aby żaden użytkownik nie miał problemów z jego obsługą. Dodatkowym ułatwieniem jest bardzo intuicyjny interfejs.

Niezawodny serwer dedykowany z Windows – integracja i bezpieczeństwo

Serwery dedykowane Windows są szczególnie przydatne dla firm korzystających z aplikacji i rozwiązań opartych na systemie Microsoftu, ponieważ można je łatwiej zintegrować ze wszystkimi pozostałymi elementami tego środowiska. Windows został zaprojektowany tak, aby jego narzędzia, od pakietów zwiększających produktywność, po zarządzanie aplikacjami, mogły być łatwo połączone ze sobą. Nie należy martwić się również o bezpieczeństwo tego rozwiązania. System Windows jest wyposażony w szereg zaawansowanych mechanizmów ochrony, które są nieustannie udoskonalane. Wystarczy zadbać o regularne aktualizacje i dodatkowe zabezpieczenia, jak np. certyfikat SSL, by cieszyć się niezawodną ochroną.

Wybierz serwer dedykowany Windows w Rapid DC

Oferujemy wszystko, czego potrzebujesz, aby jeszcze dzisiaj rozpocząć korzystanie z dedykowanych serwerów Windows. Zapewniamy nie tylko niezawodną infrastrukturę, ale również profesjonalną usługę administracji. Jeśli nie ma doświadczenia w korzystaniu z dedykowanych serwerów Linux, może to ostatecznie doprowadzić do problemów z konfiguracją, konserwacją i bezpieczeństwem systemu. Serwer z systemem Windows jest wyjątkowo przyjaznym dla użytkownika rozwiązaniem, które gwarantuje komfort obsługi.

Tani hosting RAPID DC


 
 
Hosting
od 3,33 PLN*
miesięcznie
 
 
Hosting MAX
od 4,08 PLN*
miesięcznie
 
nowość
Hosting Reseller
od 12,42 PLN*
miesięcznie
 
 
VPS SSD
od 9,60 PLN*
miesięcznie
 
 
VPS NVMe
od 19,99 PLN*
miesięcznie
 
 
RAPID BOX
za darmo!
 
 
nowość
MailBox
od 1,67 PLN*
miesięcznie
 
 
Certyfikaty SSL
od 55,00 PLN*
za rok
 
 
Domeny
od 10,00 PLN*
za rok

* Podane kwoty są cenami netto, należy do nich doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.