Serwery dedykowane z administracją

Niezawodne usługi w korzystnej cenie

Dedykowane rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy

Jeśli hosting współdzielony przestał Ci wystarczać, zamów serwer dedykowany w Rapid DC. Własny serwer dedykowany pozwoli w pełni wykorzystać dostępne zasoby. Wybierając serwer dopasuj go do swoich potrzeb. Nie jesteś pewien, czego potrzebujesz? Skontaktuj się z nami, pomożemy ci wybrać Twój serwer dedykowany.

Dedykowane zasoby

Wydajność i zasoby dopasowane do Twoich potrzeb. Działasz w internecie? Prowadzisz serwer gier? Masz sklep internetowy? Serwer dedykowany w Rapid DC jest właśnie dla Ciebie.

Pełne zarządzanie

Dzięki konsoli zdalnego zarządzania IPMI 2.0 możesz: instalować dowolne oprogramowanie, monitorować sprzęt, restartować serwer, protokołować stany „out-of-range“ sprzętu, inwentaryzować sprzęt.

Pomoc techniczna

Masz problem, z którym nie potrafisz sobie poradzić? Skontaktuj się z naszymi specjalistami, na pewno znajdą rozwiązanie. Nasz dział techniczny pracuje w trybie 24/7.

Serwery dedykowane z administracją

Każdy, kto miał styczność z administracją serwerem dedykowanym, doskonale wie, że nie jest to łatwe zadanie. Z tego względu wiele osób chciałoby, aby obsługą ich serwera zajmowała się grupa doświadczonych techników. I właśnie to oferuje serwer dedykowany z administracją – pozwala na pełną kontrolę nad konfiguracją serwera ze strony administratora, zapewniając ogromną wygodę użytkowania i brak jakichkolwiek ograniczeń ze strony klienta. Serwer dedykowany z administracją to usługa dla użytkowników oczekujących pełnego bezpieczeństwa i wysokiego poziomu zaawansowania. Najczęściej wybierają ją klienci posiadający strony internetowe o bardzo dużym ruchu.

Co zyskujesz, wybierając serwer dedykowany z administracją? Przekazujemy ci wysoce wydajny serwer, na którym funkcjonujesz tylko ty. Oznacza to, że całość jego zasobów będzie wykorzystywana bez żadnych ograniczeń tylko i wyłącznie przez ciebie. Zwykły hosting wymaga dzielenia się miejscem z innymi klientami wybranego usługodawcy. Za to w przypadku serwera dedykowanego z administracją zyskujesz 2 w 1: 100% miejsca na serwerze do wykorzystania oraz naszą administrację, czyli nadzór nad jego poprawnym działaniem i wszelkimi usługami webowymi.

Serwer CPU RAM Dysk Połączenie Cena Dostępność Zamów
RDC1 - Intel Xeon E3-1220v2 4 x 3,10 GHz 4GB DDR3 2x120 GB SSD 1 Gbit 10TB/mc 119 PLN netto /mc 24 godziny Zamów
RDC2 - Intel Xeon E3-1240v1 4 x 3,30 GHz 8 GB DDR3 2x 500GB HDD 1 Gbit 10TB/mc 125 PLN netto /mc 24 godziny Zamów
RDC3 - Intel Core i3-3220 2 x 3,30 GHz 4GB DDR3 2x 500 GB HDD 1 Gbit 10TB/mc 99 PLN
netto /mc
24 godziny Zamów
RDC4 - Intel Xeon E5-1620 v1 4 x 3,60 GHz 16GB DDR3 2x 1 TB HDD 1 Gbit 10TB/mc 199 PLN netto /mc 24 godziny Zamów
RDC5 - Intel Core i3-3250 2 x 3,50 GHz 4GB DDR3 2x 500 GB HDD 1 Gbit 10TB/mc 109 PLN netto /mc 24 godziny Zamów
RDC6 - Intel Xeon E3-1270v1 4 x 3,40 GHz 32GB DDR3 2x 1 TB HDD 1 Gbit 10TB/mc 209 PLN netto /mc 24 godziny Zamów
RDC7 - Intel Xeon E3-1270v1 4 x 3,40 GHz 32GB DDR3 2x 1 TB HDD 1 Gbit 10TB/mc 209 PLN netto /mc 24 godziny Zamów
RDC8 - Intel Xeon E3-1240v1 4 x 3,30 GHz 16GB DDR3 2x 250 GB HDD 2,5" 1 Gbit 10TB/mc 175 PLN netto /mc 24 godziny Zamów
RDC9 - Intel Xeon E5-1220 v1 4 x 3,10 GHz 8GB DDR3 2x 1 TB HDD 1 Gbit 10TB/mc 129 PLN netto /mc 24 godziny Zamów
RDC10 - Intel Xeon E5-1620 v1 4 x 3,60 GHz 16GB DDR3 2x 1 TB HDD 1 Gbit 10TB/mc 199 PLN netto /mc 24 godziny Zamów

Zarządzaj serwerem za pomocą konsoli IPMI 2.0

Konsola zdalnego zarządzania IPMI 2.0 pozwoli Ci instalować dowolne oprogramowanie, monitorować sprzęt, restartować serwer, protokołować stany „out-of-range“ sprzętu, oraz inwentaryzować sprzęt. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest również wysoki poziom optymalizacji. Wydajność i konfigurację dostosujemy odpowiednio do twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. W razie problemów czy wątpliwości, nasz zespół administratorów IT jest do twojej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę!

Dlaczego Rapid DC?


Własne Data Center

Dzięki własnemu zapleczu technicznemu możemy kierować ofertę do Klientów stawiających na bezpieczeństwo i profesjonalną obsługę.

Okres testowy

Skorzystaj z opcji testu i sprawdź możliwości wybranego serwera dedykowanego przez 7 dni. Ceny testów zaczynają się od 30 PLN netto.

Serwer w 5 minut.

Zapłać za zamówiony serwer dedykowany korzystając z Tpay lub przelewu tradycyjnego, dane dostępowe otrzymasz natychmiast po zaksięgowaniu płatności.

Najczęściej zadawane pytania.

Aby Ci pomóc przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań dotyczących serwerów dedykowanych.

Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie lub chcesz uzyskać więcej informacji na jakiś temat, skontaktuj się z nami, a z chęcią Ci pomożemy.

Zadaj pytanie
To bardzo proste: wybierz serwer. Zapoznaj się i zaakceptuj warunki regulaminu - bez gwiazdek, klauzul i drobnego druczku. Zarejestruj się - wypełnij formularz (jeśli jest to Twoje pierwsze zamówienie). Zaakceptuj zamówienie. Na wskazany w procesie rejestracji adres e-mail otrzymasz dokument proforma. Opłać ją korzystając z tpay.com lub przelewu tradycyjnego. Po opłaceniu dokumentu proforma, na wskazany adres e-mail otrzymasz dane dostępowe do serwera, instrukcję uruchomienia serwera i dokument proforma za pierwszy pełny okres rozliczeniowy.
Każdy serwer jest wpięty do infrastruktury poprzez port o prędkości 1Gb/s.Prędkość gwarantowana to 200Mb/s.
Nie, jeśli nie zapłacisz pierwszego, pełnego abonamentu do końca okresu testowego, będzie to równoznaczne z zakończeniem korzystania z serwera. Okres testowy nie zobowiązuje Cię do przedłużenia umowy.
Nie, cena widoczna na stronie to całkowita ceną, jaką zapłacisz.
Umowa jest zawierana na czas nieokreślony. Usługa działa na zasadzie przedpłaty, przedłużasz ważność usługi na kolejne miesiące opłacając dokumenty proforma wystawiane przez Rapid DC.
Tak, nasi technicy pracują w trybie 24/7, jeśli potrzebujesz pomocy, zawsze możesz się z nimi skontaktować.
Usługi pozwalające lepiej wykorzystać usługi Twojego serwera dedykowanego znajdziesz w zakładce „usługi dodatkowe”. Zamówisz je w ten sam sposób, w jaki zamówiłeś serwer .
Skontaktuj się z nami: info@rapiddc.pl, przygotujemy dla Ciebie konfigurację indywidualną.
Wszystkie nasze serwery są objęte ochroną atyDDoS (Wanguard), ochrona jest zawarta w cenie serwera.
Masz więcej pytań? zajrzyj tutaj

Serwer dedykowany z administracją

Dostarczamy naszym klientom nie tylko najlepsze rozwiązania w zakresie dedykowanych serwerów, ale także oferujemy kompleksową obsługę. Zlecenie administrowania serwerem specjalistom z zewnątrz jest doskonałą alternatywą dla konieczności stworzenia takiego stanowiska we własnej firmie. Oszczędza środki finansowe oraz czas, jest także bardzo wygodne. Wybierając naszą ofertę zyskujesz całodobowe wsparcie, niezwykłą wydajność i rozwiązania, które prowadzą do wymiernych efektów, spełniających Twoje oczekiwania.

Obsługa serwera dedykowanego przez najlepszych fachowców

Zespół Rapid DC składa się z wysoce wyspecjalizowanych i doświadczonych administratorów serwerów, gotowych zapewnić wsparcie techniczne na najwyższym możliwym poziomie. Światowej klasy urządzenia, oprogramowanie i sieć zapewniają optymalne środowisko pracy. Dla naszego zespołu nie ma zadań zbyt trudnych. Błyskawicznie instalujemy i konfigurujemy serwer dedykowany z administracją, czuwamy nad jego bezpieczeństwem, optymalizujemy wszelkie procesy, prowadzimy profesjonalne analizy i zwiększamy wydajność. Charakteryzuje nas bardzo krótki czas reakcji na wszelkie zdarzenia. Dzięki temu możemy zapewnić nieprzerwane, stabilne działanie każdego serwera.

Serwery dedykowane z administracją – kompleksowe działania dla Twojej firmy

W Rapid DC zapewniamy obsługę serwerów dedykowanych od A do Z. Doradzamy, która oferta najlepiej spełni wymagania i cele Twojej działalności. Zwrócimy przy tym uwagę na koszty, niezbędną pojemność, kompatybilność, dostępność zasobów i wiele innych czynników. Przeanalizujemy i wybierzemy optymalny system operacyjny, a także odpowiednie oprogramowanie dla zadania, które chcesz wykonać. Wdrożymy najwyższej klasy zabezpieczenia, tak by Twojej działalności nie zakłócił żaden atak. Możemy także stworzyć politykę backupu oraz wykonać kopię bezpieczeństwa, by przeciwdziałać wszelkim niespodziewanym problemom. Z serwerami dedykowanymi z administracją nic nie zakłóci funkcjonowania biznesu w internecie.

Serwer dedykowany z jasno określonymi warunkami administrowania

Nasza oferta podzielona jest na kilka pakietów, z których każdy obejmuje konkretny zakres działań. Dbamy o to, by współpraca związana z administrowaniem serwerami dedykowanymi była oparta o nieskomplikowane warunki. Wszystkie dodatkowe usługi zebraliśmy w czytelnym cenniku, w którym każda pozycja została opisana i wyceniona, by ułatwić Ci wybór działań dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z serwerami dedykowanymi i administracją – zapraszamy do kontaktu.

Tani hosting RAPID DC

od 3.33 PLN*
miesięcznie
od 11.99 PLN*
miesięcznie
od 12.99 PLN*
miesięcznie
od 55.00 PLN*
za rok
od 10 PLN*
za rok

* Podane kwoty są cenami netto, należy do nich doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.