Serwer dedykowany do gier

Niezawodne usługi w korzystnej cenie

Dedykowane rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy

Jeśli hosting współdzielony przestał Ci wystarczać, zamów serwer dedykowany w Rapid DC. Własny serwer dedykowany pozwoli w pełni wykorzystać dostępne zasoby. Wybierając serwer dopasuj go do swoich potrzeb. Nie jesteś pewien, czego potrzebujesz? Skontaktuj się z nami, pomożemy ci wybrać Twój serwer dedykowany.

Dedykowane zasoby

Wydajność i zasoby dopasowane do Twoich potrzeb. Działasz w internecie? Prowadzisz serwer gier? Masz sklep internetowy? Serwer dedykowany w Rapid DC jest właśnie dla Ciebie.

Pełne zarządzanie

Dzięki konsoli zdalnego zarządzania IPMI 2.0 możesz: instalować dowolne oprogramowanie, monitorować sprzęt, restartować serwer, protokołować stany „out-of-range“ sprzętu, inwentaryzować sprzęt.

Pomoc techniczna

Masz problem, z którym nie potrafisz sobie poradzić? Skontaktuj się z naszymi specjalistami, na pewno znajdą rozwiązanie. Nasz dział techniczny pracuje w trybie 24/7.

Serwer dedykowany do gier

Serwery dedykowane zapewniają przede wszystkim największą możliwą wydajność dla gier online. Powszechną bolączką graczy są różnego rodzaju zakłócenia, w tym lagi (opóźnienia), brak odpowiedniego wsparcia technicznego, czy ataki DDoS. Wówczas jakość jest zdecydowanie obniżona, a użytkownik traci przyjemność z rozgrywki… Właśnie dlatego najlepszym rozwiązaniem, stworzonym z myślą o gamerach, jest zakup specjalnego serwera dedykowanego grom. Płatny serwer pozwala na zachowanie prywatności (unikamy nieautoryzowanego dostępu do gry), gwarancję właściwych parametrów (pożegnaj się z opóźnieniami i słabą łącznością), wsparcie techniczne (w razie jakichkolwiek problemów, nasi fachowcy szybko się z nimi rozprawią), oraz ochronę przed atakiem DDoS.

Bardzo ważna kwestia przy wyborze serwera dedykowanego grom to moc procesora. Dzięki jego wysokim możliwościom zagramy bez zakłóceń. Kolejnym parametrem technicznym, bez którego nie obejdzie się serwer do gry, jest szybki dysk. Wśród najlepszych opcji w tej kategorii wymienia się dyski SSD. Z tego względu, w ofercie Rapid DC znajdziesz bardzo szybkie dyski SSD klasy Enterprise, zapewniające super szybkie działanie serwerów. Równie świetne wyniki dają używane przez nas renomowane procesory Intel Xeon.

Serwer CPU RAM Dysk Połączenie Cena Dostępność Zamów
RDC1 - Intel Xeon E3-1220v2 4 x 3,10 GHz 4GB DDR3 2x120 GB SSD 1 Gbit 10TB/mc 119 PLN netto /mc 24 godziny Zamów
RDC2 - Intel Xeon E3-1240v1 4 x 3,30 GHz 8 GB DDR3 2x 500GB HDD 1 Gbit 10TB/mc 125 PLN netto /mc 24 godziny Zamów
RDC3 - Intel Core i3-3220 2 x 3,30 GHz 4GB DDR3 2x 500 GB HDD 1 Gbit 10TB/mc 99 PLN
netto /mc
24 godziny Zamów
RDC4 - Intel Xeon E5-1620 v1 4 x 3,60 GHz 16GB DDR3 2x 1 TB HDD 1 Gbit 10TB/mc 199 PLN netto /mc 24 godziny Zamów
RDC5 - Intel Core i3-3250 2 x 3,50 GHz 4GB DDR3 2x 500 GB HDD 1 Gbit 10TB/mc 109 PLN netto /mc 24 godziny Zamów
RDC6 - Intel Xeon E3-1270v1 4 x 3,40 GHz 32GB DDR3 2x 1 TB HDD 1 Gbit 10TB/mc 209 PLN netto /mc 24 godziny Zamów
RDC7 - Intel Xeon E3-1270v1 4 x 3,40 GHz 32GB DDR3 2x 1 TB HDD 1 Gbit 10TB/mc 209 PLN netto /mc 24 godziny Zamów
RDC8 - Intel Xeon E3-1240v1 4 x 3,30 GHz 16GB DDR3 2x 250 GB HDD 2,5" 1 Gbit 10TB/mc 175 PLN netto /mc 24 godziny Zamów
RDC9 - Intel Xeon E5-1220 v1 4 x 3,10 GHz 8GB DDR3 2x 1 TB HDD 1 Gbit 10TB/mc 129 PLN netto /mc 24 godziny Zamów
RDC10 - Intel Xeon E5-1620 v1 4 x 3,60 GHz 16GB DDR3 2x 1 TB HDD 1 Gbit 10TB/mc 199 PLN netto /mc 24 godziny Zamów

Zasoby przeznaczone w całości dla jednego klienta

Ogromną zaletą serwerów dedykowanych jest ich całkowita dostępność dla jednego klienta. Nasza oferta to gwarancja satysfakcji i wygody użytkowania. Wszystkie nasze serwery są objęte ochroną Anty-DDoS (Wanguard) – zabezpieczenie jest zawarte w cenie serwera. Co więcej, każdy serwer jest wpięty do infrastruktury poprzez port o prędkości 1Gb/s. Dlatego prędkość gwarantowana to aż 200Mb/s.

Dlaczego Rapid DC?


Własne Data Center

Dzięki własnemu zapleczu technicznemu możemy kierować ofertę do Klientów stawiających na bezpieczeństwo i profesjonalną obsługę.

Okres testowy

Skorzystaj z opcji testu i sprawdź możliwości wybranego serwera dedykowanego przez 7 dni. Ceny testów zaczynają się od 30 PLN netto.

Serwer w 5 minut.

Zapłać za zamówiony serwer dedykowany korzystając z Tpay lub przelewu tradycyjnego, dane dostępowe otrzymasz natychmiast po zaksięgowaniu płatności.

Najczęściej zadawane pytania.

Aby Ci pomóc przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań dotyczących serwerów dedykowanych.

Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie lub chcesz uzyskać więcej informacji na jakiś temat, skontaktuj się z nami, a z chęcią Ci pomożemy.

Zadaj pytanie
To bardzo proste: wybierz serwer. Zapoznaj się i zaakceptuj warunki regulaminu - bez gwiazdek, klauzul i drobnego druczku. Zarejestruj się - wypełnij formularz (jeśli jest to Twoje pierwsze zamówienie). Zaakceptuj zamówienie. Na wskazany w procesie rejestracji adres e-mail otrzymasz dokument proforma. Opłać ją korzystając z tpay.com lub przelewu tradycyjnego. Po opłaceniu dokumentu proforma, na wskazany adres e-mail otrzymasz dane dostępowe do serwera, instrukcję uruchomienia serwera i dokument proforma za pierwszy pełny okres rozliczeniowy.
Każdy serwer jest wpięty do infrastruktury poprzez port o prędkości 1Gb/s.Prędkość gwarantowana to 200Mb/s.
Nie, jeśli nie zapłacisz pierwszego, pełnego abonamentu do końca okresu testowego, będzie to równoznaczne z zakończeniem korzystania z serwera. Okres testowy nie zobowiązuje Cię do przedłużenia umowy.
Nie, cena widoczna na stronie to całkowita ceną, jaką zapłacisz.
Umowa jest zawierana na czas nieokreślony. Usługa działa na zasadzie przedpłaty, przedłużasz ważność usługi na kolejne miesiące opłacając dokumenty proforma wystawiane przez Rapid DC.
Tak, nasi technicy pracują w trybie 24/7, jeśli potrzebujesz pomocy, zawsze możesz się z nimi skontaktować.
Usługi pozwalające lepiej wykorzystać usługi Twojego serwera dedykowanego znajdziesz w zakładce „usługi dodatkowe”. Zamówisz je w ten sam sposób, w jaki zamówiłeś serwer .
Skontaktuj się z nami: info@rapiddc.pl, przygotujemy dla Ciebie konfigurację indywidualną.
Wszystkie nasze serwery są objęte ochroną atyDDoS (Wanguard), ochrona jest zawarta w cenie serwera.
Masz więcej pytań? zajrzyj tutaj

Stabilne i bezpieczne serwery dedykowane do gier

Jeśli jesteś fanem gier online, prawdopodobnie znasz uczucie frustracji związane z próbą grania na wolnym połączeniu. Opóźnienia czy niespodziewane rozłączenia podczas ulubionej rozgrywki są bardzo denerwujące. Dlatego wielu poważnych graczy zaczęło używać serwerów dedykowanych do swoich potrzeb. Dzięki temu mają oni zagwarantowane niezawodne połączenie, z którego mogą korzystać bez żadnych ograniczeń i cieszyć się niezwykle komfortową rozgrywką. W Rapid DC znajdziesz najkorzystniejszą ofertę dedykowanych serwerów.

Serwer do gier – elementy, które mają wpływ na jakość rozrywki

Oparte na platformie Intel Xeon serwery są zaprojektowane tak, aby zapewnić użytkownikom najlepsze wrażenia z gry bez lagów. Użytkownicy mogą grać w swoje ulubione tytuły online bez żadnych ograniczeń w zakresie wydajności i stabilności. Czasy ładowania są skrócone do minimum, zagwarantowana jest również odpowiednia ilość miejsca do przechowywania wszelkich danych. Nasz system ochrony anty-DDoS jest zoptymalizowany pod kątem dostosowania do najnowszych gier wideo. To jedno z najbezpieczniejszych rozwiązań na rynku. Jego celem jest zapewnienie doskonałej ochrony i uniknięcie jakichkolwiek przestojów w prawidłowym funkcjonowaniu serwera.

Serwer dedykowany do gier i najlepsze wrażenia z elektronicznej rozrywki

Nasze serwery do gier mają przepustowość do 1 Gb/s, aby zapewnić najwyższą jakość użytkowania bez względu na ilość i intensywność ruchu na serwerze. Nie trzeba obawiać się ograniczenia dostępności usług. Z nami uzyskasz najmniejsze możliwe opóźnienie. Jest to idealne rozwiązanie zwłaszcza dla profesjonalnych graczy w rywalizacji, w której znaczenie ma każda milisekunda. Nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy, aby skonfigurować serwer do gier. W naszej ofercie znajduje się usługa administracji, zapewniająca techniczne wsparcie.

Zaawansowany technologicznie serwer przeznaczony do grania bez zakłóceń

Najnowsza generacja procesorów Intel Xeon, oparta na innowacyjnej architekturze, oferuje doskonałą wydajność, którą na pewno odczujesz podczas grania. W Rapid DC możesz wykorzystać pełną moc tych procesorów, nie martwiąc się o stabilność serwera. Jeśli chcesz rozbudować jego funkcjonalność, oferujemy pakiet usług dodatkowych, dzięki któremu dopasujesz wirtualne środowisko do indywidualnych potrzeb. Masz pytania związane z serwerem do gier? Zapraszamy do kontaktu!