Dane Osobowe
Imię
Nazwisko
Email
Numer Telefonu
Adres Rozliczeniowy
Firma
Ulica
Kod Pocztowy
Miasto
Województwo/Region/Stan
Państwo
Hasło
Hasło
Potwierdź Hasło

Siła Hasła: Wprowadź Hasło

Dodatkowe Wymagane Informacje
Wymagane do rejestracji domen
Proszę podać NIP, który ma być umieszczony na fakturze.
Proszę podać numer PESEL
Zaznacz wszystko
Proszę podać numer REGON
Zaznacz wszystko
* Oświadczam, iż zostałem poinformowany o przewidzianym w Ustawie z dnia 30 maja 2014r. „ o prawach konsumenta” prawie do odstąpienia od umowy. Jednocześnie wyrażam zgodę oraz żądam wykonania Usługi przed upływem terminu przewidzianego do odstąpienia od umowy. Jestem świadomy, że wyrażenie tej zgody oraz złożenie tego żądania powoduje, że po wykonaniu Usługi nie będę uprawniony do odstąpienia od umowy w trybie wyżej wymienionej Ustawy. Niniejsza zgoda i żądanie dotyczy także odnowienia/przedłużenia zamówionej przeze mnie Usługi.
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sprint S.A. danych osobowych podanych w formularzu w celach związanych ze świadczeniem usług przez Sprint S.A. Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale konieczne do świadczenia usług.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Sprint S.A. informacji handlowych dotyczących jej oferty przekazywanych drogą elektroniczną, zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili może być anulowane. UWAGA: Wyrażając zgodę otrzymujesz dostęp do bonusów i kodów rabatowych zawartych w newsletterze Rapiddc.pl. Nie spamujemy, w każdym momencie możesz się wypisać.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od partnerów biznesowych Sprint S.A. informacji handlowych dotyczących ich oferty przekazywanych drogą elektroniczną, zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili może być anulowane.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Sprint S.A. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili może być anulowane.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego dotyczącego oferty Sprint S.A. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili może być anulowane.
* wymagane
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO) informujemy, iż:
1) Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Sprint S.A. z siedzibą w Olsztynie, ul. Jagiellończyka 26, 10-062 Olsztyn.
2) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, prawo do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
3) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.;


  Warunki Świadczenia Usług